עזרה בעוגה...

עזרה בעוגה...

בס"ד אני רוצה להכין עוגת שעון עוגה עגולה ועליה מספרים ומחוגים חשבתי שבא לי להתנסות ברויאל אייסינג אפשר לצפות איתו עוגה שלמה? הטעם מתאים לילדים?? כדאי להתנסות ראשונית בעוגת יומולדת.? איך בדיוק מכינים רויאל אייסינג והאם אפשר להשתמש בצבע מאכל נוזלי {שיש בסופר} מה כן אפשר לעשות עם זה ועוד עזרה בנושא העוגה תתקבל בברכה

lzabari

New member
רויאל אייסינג מיועד יותר לקישוטים קטנים ולא

לציפוי מלא. רויאל אייסינג מכינים מחלבון או אבקת אלבומין ו 250 ג אבקת סוכר, עד לסמיכות הרצוייה. הצבע הנוזלי של הסופר זה רק מים צבועים וזה ידלל לך את הרויאל ולא מומלץ. אפשר לכתוב מילים או לעשות נק' מפוזרות או פרחים ואפשר לקשט עוגיות. את יכולה לזלף מספרים ומחוגים עם הרויאל על שקף לתת לייבוש לפחות 24 שעות ואז לקלף בזהירות מהשקף ולהניח על העוגה המצופה. ולהניח את הרויאל כמה שיותר קרוב למסיבה כי הוא נמס... ממליצה לך להתנסות קודם עם הרויאל ולא לחכות לרגע האמת

תודה רבה...

בס"ד נראה לי שאוותר על הרוייאל במקרה זה אגב באיזה צבע מאכל משתמשים כמה זה עולה בערך?

למה לוותר על הרויאל?

הוא קל להכנה ונוח לשימוש, מספיק להשתמש בחצי חלבון ביצה, לערבב בכף עם כ- 150 ג' אבקת סוכר (להוסיף לאט עד שמגיעים לסמיכות הרצויה), להכניס לשקית, לעשות חור קטן עם קיסם ולזלף. לגבי צבעי מאכל יש בג'ל ויש באבקה, הג'ל גדולים יותר ויקרים יותר, אז להתחלה הייתי ממליצה על אבקה, צריך לערבב עם טיפה אלכוהול בשביל הבצק סוכר, כדי לצבוע רויאל שמים ישירות על הרויאל.

למעלה