עזרה בפירוש פריסה

תותי111

New member
עזרה בפירוש פריסה../images/Emo53.gif

שלום לכולם..
עשיתי פריסת פרסה באתר של אורי רז השאלה הנשאלת האם אמצא עבודה בקרוב?? הקלפים שעלו בפריסה: 1.עבר-חמישה גביעים 2.הווה-שישה גביעים 3.עתיד-נער הגביעים 4.רצונות השואל-אס המטבעות 5.הסביבה-אס המטות 6.חששות השואל-מלך המטות 7.סיכום -נער המטבעות אשמח לפירוש תודה ויום טוב לכולם

תותי111

New member
היי

אני בת 24 .. אני מחפשת עבודה בתחום מזכירות פקידות.. אבל מכיוון שלא מצאתי אני מוכנה להתפשר על כל עבודה
תודה לך על תגובתך המהירה

batgalim

New member
תותי...../images/Emo145.gif

.עבר-חמישה גביעים 2.הווה-שישה גביעים 3.עתיד-נער הגביעים 4.רצונות השואל-אס המטבעות 5.הסביבה-אס המטות 6.חששות השואל-מלך המטות 7.סיכום -נער המטבעות בעברך ניכר חוסר שביעות רצון ממקום עבודתך או מאי יכולתך למצוא מקום עבודה. בהווה ניכר כי את מחפשת לעסוק בדבר שלמדת בעבר או שכבר עסקת בתחום זה. הנערים בעתיד ובסיכום מביעים לדעתי את חוסר הנסיון שלך במקצוע זה, ואולי אף את הלחץ שלך מכך שאינך מוצאת עבודה למרות רצונך בהתחלה חדשה. עפ"י מלך המטות הנמצא בחששותיך נראה שאת חוששת ליזום ולפעול למען עצמך, את חשה בחוסר הבשלות שלך ומראה, כנראה בראיונות או בין השורות בקורות החיים שלך - את חוסר הבטחון המאפיין אותך בכל הקשור לעבודה. נראה לי שכדאי שתנסי לפרוס פריסת שאלה: מה עלי לעשות בכדי להתחיל לעבוד בתקופה של 3 חודשים? 5 קלפים + סיכום

תותי111

New member
תודה רבה על הפירוש../images/Emo23.gif

הפירוש בהחלט נכון.. למדתי בעבר קורס מזכירות פקידות.. ואין לי הרבה ניסיון בזה זה נכון, אבל אני יודעת שלמרות החוסר ניסיון יש בי את היכולת ..אבל איך אני יכולה להוכיח יכולת, אם לא נותנים לי להוכיח..לא משנה
עשיתי פריסה חדשה כעצתך.. הקלפים שעלו בפריסה: 1.ארבע חרבות 2.עשרה חרבות 3.שני גביעים 4.שני מטות 5.אביר המטות קלף סיכום:תשעה מטבעות והשאלה:מה עלי לעשות בכדי להתחיל לעבוד בתקופה של 3 חודשים? תודה רבה לכל מי שעוזר תותי

צ ל י ל 8

New member
היי תותי ../images/Emo187.gif

מה-ארבע חרבות עלי-עשרה חרבות לעשות-שני גביעים בכדי להתחיל לעבוד-שני מטות בתקופה של 3 חודשים-אביר המטות קלף סיכום:תשעה מטבעות כיום את נמצאת במצב תקוע ללא תזוזה. את מרגישה שחרב עולמך עלייך ושאין תקווה באופק. מה שאת צריכה לעשוץ כדי למצוא עבודה זה לחפש במקומות הנכונים, לחפש מתוך אהבה למקצוע ומתוך ביטחון בעצמך שאת מסוגלת למצוא. ייתכן ובגלל חוסר ניסיונך, תיאלצי לעשות ויתורים כלשהם. תגיעי בעמדה של אני מסוגלת ויכולהף התחילי לחפש שוב אם הפסקת, וצפויה לך עבודה צוך 3 חודשים, ייתכן אפילו שתופתעי מבחינת השכר...

תותי111

New member
יש לי עוד שאלה לשאול../images/Emo163.gif

האם ישנה פריסה שיכולה לתת לי אינפומציה מה קורה בחייו של אדם מסויים מבחינה נפשית ??

צ ל י ל 8

New member
לא, כי

א. אנו לא עושים פריסות לאדם ללא רשותו המפורשת. זו חדירה לפרטיות. ב. למה הכוונה "מבחינה נפשית"? האם הכוונה מבחינה רפואית או אם טוב לו או רע לו?

תותי111

New member
לזה התכוונתי../images/Emo16.gif

בדיוק האופצייה השנייה שאמרת זו הכוונה.. אם טוב לו או רע לו,זו הייתה הכוונה שלי ,האם זה אפשרי?

צ ל י ל 8

New member
שוב אחזור ואומר

זה לא אתי ומקצועי לשאול שאלה על מישהו שהוא לא נוכח ובלי לבקש את רשותו לכך. בעיקרון הכללי-זה אפשרי.

תותי111

New member
אוקיי..../images/Emo80.gif

הבנתי.. תודה על התשובה צליל 8 שיהיה לך יום טוב

למעלה