עזרה בפענוח לחלום

barbi351

New member
שלום רב

אני גרושה בת 58 מובטלת כרגע.
אתמול בלילה חלמתי חלום מוזר על החבר הראשון שלי ..
חלמתי שאני והוא נמצאים במקום גבוה
הוא עומד מולי וגופו עטוף בתחבושות ואני עומדת מולו כאילו מסתכלת עליו בתמיהה ורוצה לעזור לו

בחלום ראיתי שהיו דיבורים בינינו אבל אני לא זוכרת מה....

ובאותו חלום ראיתי גם את אמא שלו ז"ל יושבת (רחוק מאתנו כאילו בצד השני לגמרי) על כסא וראשה מורכן למטה.

אני יודעת שהוא היה מאד קשור לאמא שלו, ולהפך

ברצוני לציין שאני והוא בקשר לפעמים רק ברשת חברתית.

והפעם האחרונה שנפגשנו היתה לפני 4 שנים.

אודה לך אם תפרשי לי ...
תודה

אלישבע777

Well-known member
שלום רב

אני גרושה בת 58 מובטלת כרגע.
אתמול בלילה חלמתי חלום מוזר על החבר הראשון שלי ..
חלמתי שאני והוא נמצאים במקום גבוה
הוא עומד מולי וגופו עטוף בתחבושות ואני עומדת מולו כאילו מסתכלת עליו בתמיהה ורוצה לעזור לו

בחלום ראיתי שהיו דיבורים בינינו אבל אני לא זוכרת מה....

ובאותו חלום ראיתי גם את אמא שלו ז"ל יושבת (רחוק מאתנו כאילו בצד השני לגמרי) על כסא וראשה מורכן למטה.

אני יודעת שהוא היה מאד קשור לאמא שלו, ולהפך

ברצוני לציין שאני והוא בקשר לפעמים רק ברשת חברתית.

והפעם האחרונה שנפגשנו היתה לפני 4 שנים.

אודה לך אם תפרשי לי ...
תודה
שלום ברבי,
יש סתירות בין הפרטים האישיים בחלום הקודם לבין הפרטים האישיים בחלום הזה. אנא עדכני מה נכון. כמו כן אולי אפשר להרחיב מעט, על מערכת היחסים עם החבר הראשון, מתי הייתם חברים וכל פרט שאת יכולה להגיד בקשר לחבר, יעזור לי בפתרון החלום. כמו כן אם תוכלי לציין מה היה יחסך לאימא שלו, שגם היא מופיעה בחלום. האם יש איזה שהוא ארוע שעורר את החלום הזה? מה מעסיק אותך בימים אלה?

barbi351

New member
היי
קודם כל תודה על ההענות המהירה.

שנית את האמת את החלום הקודם כתבתי בשם חברה שלי דינה פשוט זה לא היה חלום שלי אלא שלה והיא לא מחוברת לאתר וביקשה ממני לכתוב. ככה שזה לא קשור אלי,,, כל הפרטים מהחלום הקודם הם שלה !!

שנית,, לגבי החלום שלי העדכני שהוא באמת שלי ! רצ"ב מעט פרטים..
החבר הראשון שלי לפני כמעט 40 שנים מלווה אותי עד היום בחלומות ונמצא אצלי בלב כל הזמן.
יש לי הרגשה שהוא עובר תקופה לא משהו עכשיו ...(רק הרגשה)...
נפגשנו לאחרונה לפני 4 שנים כשביקרתי אותו בבית חולים בגלל שהיה לו ארוע לב.
מעולם לא שכחתי אותו וספק אם אשכח...ונראה לי שגם אצלו יש בשבילי פינה חמה בלב.
מצבו המשפחתי לפי מיטב ידיעתי נשוי או חי עם מישיהי (בזמנו סיפר לי שמערכת יחסים ביניהם רופפת)...אני לא יודעת אם זו אמת או לא..(בעבר התגרש מ-2 נשים)
מה שאני כן יודעת שהוא ימאי ולא נמצא הרבה בבית.
אנחנו לא בקשר רומנטי או משהו עכשיו..רק לפעמים מגיבים אחד לשני ברשת חברתית.

לגבי אמא שלו ז"ל..אין לי מושג למה הופיעה לי בחלום..כשהיינו חברים.. לא היה משהו מיוחד ביחסים שלנו..רגיל..מה שכן אני יודעת שהם היו קשורים מאד.

כרגע אני חושבת מאד איך למצוא עבודה..אבל הוא תמיד בתת מודע שלי,,,ולפעמים אני מרגישה באינטואיציה שנחזור ואני "ארפא לו את כל הפצעים."..אבל כשהימים חולפים ואין תגובה ממנו אני מתפכחת וחוזרת למציאות שהוא כאילו "שייך למקום אחר"..

מסקרן אותי מזה התחבושות על הגוף שלו בחלום ושאני עומדת מולו במבט תמוה וכאילו רוצה לעזור ...

barbi351

New member
היי
קודם כל תודה על ההענות המהירה.

שנית את האמת את החלום הקודם כתבתי בשם חברה שלי דינה פשוט זה לא היה חלום שלי אלא שלה והיא לא מחוברת לאתר וביקשה ממני לכתוב. ככה שזה לא קשור אלי,,, כל הפרטים מהחלום הקודם הם שלה !!

שנית,, לגבי החלום שלי העדכני שהוא באמת שלי ! רצ"ב מעט פרטים..
החבר הראשון שלי לפני כמעט 40 שנים מלווה אותי עד היום בחלומות ונמצא אצלי בלב כל הזמן.
יש לי הרגשה שהוא עובר תקופה לא משהו עכשיו ...(רק הרגשה)...
נפגשנו לאחרונה לפני 4 שנים כשביקרתי אותו בבית חולים בגלל שהיה לו ארוע לב.
מעולם לא שכחתי אותו וספק אם אשכח...ונראה לי שגם אצלו יש בשבילי פינה חמה בלב.
מצבו המשפחתי לפי מיטב ידיעתי נשוי או חי עם מישיהי (בזמנו סיפר לי שמערכת יחסים ביניהם רופפת)...אני לא יודעת אם זו אמת או לא..(בעבר התגרש מ-2 נשים)
מה שאני כן יודעת שהוא ימאי ולא נמצא הרבה בבית.
אנחנו לא בקשר רומנטי או משהו עכשיו..רק לפעמים מגיבים אחד לשני ברשת חברתית.

לגבי אמא שלו ז"ל..אין לי מושג למה הופיעה לי בחלום..כשהיינו חברים.. לא היה משהו מיוחד ביחסים שלנו..רגיל..מה שכן אני יודעת שהם היו קשורים מאד.

כרגע אני חושבת מאד איך למצוא עבודה..אבל הוא תמיד בתת מודע שלי,,,ולפעמים אני מרגישה באינטואיציה שנחזור ואני "ארפא לו את כל הפצעים."..אבל כשהימים חולפים ואין תגובה ממנו אני מתפכחת וחוזרת למציאות שהוא כאילו "שייך למקום אחר"..

מסקרן אותי מזה התחבושות על הגוף שלו בחלום ושאני עומדת מולו במבט תמוה וכאילו רוצה לעזור ...
מחכה לתשובה על החלום שלי...תודה

אלישבע777

Well-known member
הפרוש שלי לחלום על החבר הראשון

אפשר לתמצת את החלום בחמישה משפטים קצרים, ארועים דרמטיים:

א. אתם עומדים במקום גבוה זה מול זו
ב. הוא עטוף בתחבושות,
ג. את מתסכלת בו בתמיהה ורוצה לעזור לו
ד. אתם מדברים ביניכם
ה. אימו ז"ל, יושבת רחוק וראשה מורכן למטה.

החבר הראשון שלך, הוא מושג של ערגה שנים רבות. את יודעת עליו שחייו האישיים לא היו יציבים ואולי עדייו אינם יציבים וחסרי עוגן וזה מקבל משמעות שהרי הוא ימאי ( נעדר הרבה מהבית, גרוש פעמים, בזוגיות רופפת עם אחת שלישי, אולי כבר לא, האם שהוא היה קשור אליה, כבר נפטרה) גם את נמצאת באותו מקום, גרושה, מובטלת, מחפשת עבודה, מתגעגעת אליו , אבל לא נוקטת יוזמה, כי עבר הרבה זמן כמעט 40 שנה (במדבר! כל אחד לחוד) ועדיין שניכם, לא הגעתם לארץ המובטחת והוא עדיין נודד). פעם אחת נקטת יוזמה ובאת לבקרו בבית חולים אחרי התקף לב. ביקור בנסיבות די עצובות, הייתי אומרת שאולי חידש את ערגתך עליו. שניכם כיום, במקום די נמוך. ואת יודעת שגם את שמורה בליבו ואף הוא אינו נוקט יוזמה לחידוש הקשר ביניכם. אז איך תתראו ואיך תחדשו קשר, אם אף אחד אינו יוזם?? את לא תיזמי כי אולי הוא בזוגיות ואולי אינו בארץ וגם בגלל שהוא אינו יוזם, אז למה לקבל תשובה שלילית, או התעלמות שהיא גרועה לא פחות? וככה זה נשאר, על אש קטנה, הזמן חולף והאש עדיין שורפת באיזו פינה בלב ואינה מחממת.

אז איך יוצאים מהמצב הזה?? איך תוכלי לראות אותו בלי ליזום פגישה פתאומית "ללא תרוץ" ( שעלולה להיענות בשלילה, או להתמסמס)? יש רק אפשרות בטוחה אחת - אם הוא יהיה חולה חבוש בתחבושות, את תוכלי לבוא לבקר ללא דחיה וללא התעלמות, כי זה כבר קרה במציאות. אם תהיי על תקן של "אחות רחמניה" לפגוש אותו כדי לעזור לו ולהגשים את שאיפתך הכמוסה לרפא לו את כל הפצעים... ואז (יקרה נס), תוכלו לעמוד סוף סוף יחד( (זה מול זה ) במקום אחד, גבוה! תוכלו לדבר פנים אל פנים - ולא ברשתות החברתיות, שיחה שאינה שיחה אמיתית. אז אולי יגיע הקץ לנדודים של כל אחד מכם כבר אם שנה, ללא זוגיות קבועה וראויה לשמה. אז אפילו אימו ז"ל, תמצא מרגוע לנפשה, ללא דאגה. בנה הרי נמצא בידיים טובות ומרפאות.

אשמח לתגובתך.

barbi351

New member
היי אלישבע יקרה
קודם כל תודה רבה על ההסבר המפורט.
שנית...זה מה שאני מרגישה בדיוק....אבל...צריך להיות נס שהחלום הזה יתגשם....
דרך אגב..."אזרתי אומץ" וסיפרתי לו..פשוט שלחתי לו הודעה (אמנם הוא באניה בדרך חזרה לארץ)..אבל יש פה ושם עגינות...פשוט כתבתי לו מה חלמתי וגם שאלתי אם הכל בסדר איתו מכל הבחינות ואם הוא מרשה לי להדליק נר לאמא שלו בגלל החלום...ושאולי היא דואגת לו על משהו...(סימסתי לו לפני שענית לי)...
הוא ענה לי קצר ולעניין..לא פרט הרבה על חייו רק כתב שהוא בעבודה באניה ושזה חלום טוב וכתב לי "תודה רבה יקרה על הנר שאת מדליקה" ..וזהו...
תאמת לא ציפיתי ליותר ...תארתי לעצמי שזו תהיה התגובה..זה קצת שרף לי בלב שהוא לא משתף אותי כמו פעם...אבל..מנסה לא לחשוב על זה הרבה..עשיתי מה שהרגשתי..חיים פעם אחת..
רק מה שמשגע אותי למה הוא לא מדבר איתי קצת יותר בלי התחיבויות כמו ידידה.. הרי אני לא משגעת אותו, לא רודפת אחריו, ובקושי מגיבה לו ברשת החברתית..
אני לא יודעת אם החלום הזה אי פעם יתגשם...רק מייחלת...
אשמח לשמוע את תגובתך
שבת שלום ותודה

למעלה