עזרה בפתרון חלום על ארון מדלת זכוכית

barbi351

New member
היי
בת 50 עיסוק מנהלת חשבונות בחברת גדונה מצב משפחתי נשואה פלוס 3
בלילה שבין שישי לשבת חלמתי חלום ובחלום הופיעה אישה בשם רותי שעובדת יחד איתי גם כמנהלת חשבונות ואומרת לי שהבוס שלנו בשם מיכה אמר שיחליף לי את דלתות הארונות שמאחוריי לזכוכית.
מהאשמח לשמוע מה החלום מסמל
תודה

barbi351

New member
היי
בלילה שבין שישי לשבת חלמתי חלום ובחלום הופיעה אישה בשם רותי שעובדת יחד איתי גם כמנהלת חשבונות ואומרת לי שהבוס שלנו בשם מיכה אמר שיחליף לי את דלתות הארונות שמאחוריי לזכוכית.
תודה
ברצוני לציין שעם רותי הקשרים לא מי יודע מה.
ולגבי מיכה הבוס ביקשתי העלאה ולא נענתי.ואני במחדבתי רוצה לעזוב

אלישבע777

Well-known member
היי
תודה

שלום ברבי,
כדי לדייק בפרוש, עליך לפרט עוד קצת רקע.
א. מה הם האירועים האחרונים שעוררו חלום זה, או מה מעסיק אותך בימים האלה
ב. מה יחסך לבוס (ויחסו אלייך) ועם חברתך לעבודה רותי
ג. מה יחסך למקום עבודתך
ד. האם הארונות המופיעים בחלום, קיימם במציאות ולמה הם משמשים?

barbi351

New member
שלום ברבי,
כדי לדייק בפרוש, עליך לפרט עוד קצת רקע.
א. מה הם האירועים האחרונים שעוררו חלום זה, או מה מעסיק אותך בימים האלה
ב. מה יחסך לבוס (ויחסו אלייך) ועם חברתך לעבודה רותי
ג. מה יחסך למקום עבודתך
ד. האם הארונות המופיעים בחלום, קיימם במציאות ולמה הם משמשים?
היי
א. בימים אלה מעסיקה אותי המחשבה לעזוב את העבודה ולמצוא עבודה אחרת.
ב. הרותי הזו יותר ותיקה ממני ועובדת שם המון שנים,היא גם מנהלת חשבונות ואנחנו עובדות בשיתוף היא יותר ותיקה. בעבר היו לנו חילוקי דעות, כרגע המצב פחות או יותר בסדר. לגבי הבוס , בסך הכל הוא בסדר איתי, אבל לאחרונה אני קצת מאוכזבת ממנו ..ביקשתי ממנו תוספת לשכר והוא מתעלם ממני וגם האוירה במשרד הפכה להיות עכורה. היחס שלו לרותי - בגלל שהיא ותיקה בהרבה יותר ממני הוא מקשיב לה ולא מקשיב לא יודעת איך להסביר במילים גם אותה הוא לא סופר , אבל היא יותר ותיקה.מאז שהיינו בנתק אני ורותי והפרידו ביננו בחדרים אנחנו יותר מדברות לא רבות יותר..כואב לי שאני עובדת יותר קשה ממנה והיא מרוויחה כפול ממני.
ג. לאחרונה אני שוקלת לעזוב את העבודה מרגישה מאוכזבת מהיחס שלו אליי בעניין השכר ובכלל האוירה במשרד לא טובה לי ההתנהלות לא נכונה פשוט נשבר לי..התחלתי לחפש עבודה אחרת בסתר. מתסכל אותי שהוא לא בא לקראתי בשכר למרות שהוא יודע שאני עובדת טובה.
ד. הארונות נמצאים מאחוריי קיימים במציאות משמשים לקלסרים.
אלה ארונות עם דלתות מעץ גם מקדימה ובחלום היא אמרה לי שהוא מחליט להפוך אותם לזכוכית מקדימה.

מקווה שעניתי בפרוט
תודה

אלישבע777

Well-known member
שלום ברבי,

הפרוש שלי לחלום על דלתות זכוכית

לאור הרקע שכתבת לי , החלום הוא מילוי משאלה. אם תהיה שקיפות במשרד ( דלתות זכוכית) , אז ההתנהלות בו תהיה נכונה (וצודקת) וגם היחס של הבוס ישתפר אליך ( ואליה) ולא תצטרכי לעזוב. שם הבוס מיכה שהוא בעצם. מי יכול לעשות זאת אם לא הבוס מיכה?

פרוש א

מי שמבשרת לך את השינוי בגישה היא העובדת הוותיקה במשרד רותי, שגם אותה הוא לא סופר, אבל היא וותיקה וזוכה ליחס ולמשכורת מכובדת. היו לכן תקלות בעבר וההפרדה ביניכן הטיבה עם הקשרים. לכן היא בצד שלך, גם לה יהיה יותר טוב, אם הבוס ישפר את היחס שלו.

פרוש ב

דלתות הן דלתות גם אם הן מזכוכית. הן חוסמות באותה מידה כמו דלתות עץ. כלום לא יעזור גם אם הן שקופות. החלפתן לדלתות זכוכית, מאפשרת לך לראות מה נמצא בארון ולגלות דברים שלא ידעת קודם. עכשו כשהן שקופות, את יודעת שהן ממשיכות לחסום אותך בדיוק באותה מידה. יחס הבוס אליך גלוי לך ולכל אחד, המשכורת לא עומדת לעלות, את תמשיכי לעבוד קשה מאוד – מה שהיה הוא שיהיה. החלפת הדלתות בזכוכית, אינה מאפשרת לך להסתתר מהבוס או מרותי. הם עלולים לגלות שאת פועלת בסתר למצוא לך מקום עבודה חדש .

מאחר שאת כתב שוחחת עם הבוס וביקשת העלאה והוא יודע את המצוקה שלך ( את כבר שקופה!) הוא עדין סוגר את הדלתות בפנייך ואינו נענע לבקשותיך המוצדקות, למרות שהוא יודע שאת עובדת טובה.

אשמח לתגובה על כל פתרון. יתכן ששניהם טובים באותה מידה ( בחלום הכל אפשרי גם דבר והיפוכו) ויתכן שרק אחד או אף אחד. את כמובן יכולה להוסיף פתרון אחר או נוסף , בעצמך .

barbi351

New member
היי
קודם כל תודה רבה.
שנית מדובר על דלתות של ארונות לא דלתות כניסה...
האם יש הבדל בפענוח החלום בין דלת כניסה לדלת של ארון...

barbi351

New member
לא הבנתי
ראיתי "בפעמון" באתר שכתבת בשעה 16:30 "יתכן וישנן עוד תגובות לאחר מכן"....לא הבנתי אם המשפט הזה קשור לפתרון החלום וישנן עוד תגובות ממך שלא ראיתי...או שהתכוונת למשהו אחר..בכל מקרה מדובר בחלום על דלתות של ארון לא של דלתות כניסה..
ולא כל כך הבנתי את הפרוש
אשמח לעזרה ...

אלישבע777

Well-known member
לא הבנתי
ראיתי "בפעמון" באתר שכתבת בשעה 16:30 "יתכן וישנן עוד תגובות לאחר מכן"....לא הבנתי אם המשפט הזה קשור לפתרון החלום וישנן עוד תגובות ממך שלא ראיתי...או שהתכוונת למשהו אחר..בכל מקרה מדובר בחלום על דלתות של ארון לא של דלתות כניסה..
ולא כל כך הבנתי את הפרוש
אשמח לעזרה ...
זו הודעה אוטומטית וכך הם כותבים על כל תגובה בפורם "בפעמון". כתבתי רק פעם אחת בשעה 16:24. במכתב שם יש שני פרושים לחלום. בחרי אחד מהם או אפילו שניהם יכולים להיות טובים, למרות שהם אינם זהים כלל.
ולגבי שאלתך- דלת ארון היא דלת והיא נועדה לחסימה, לסגירה, שאם לא כן היו משאירים פתוח. הארון יכול לסמל את מקום עבודתך, את הבוס, וכל מה שרלבנטי. נסי למצוא מה מסמל הארון בחלום.

אני ממליצה לך להעתיק את את חלומך ואת הפרוש שלי ולהדפיס אותם. ככה תוכלי ולקרוא אותם מהדף ולא מהסמרטפון. תוך כדי קריאה, תביני את הסמליות של החלום ותביני אותו יותר טוב וגם יעלו לך רעיונות אפילו יותר טובים משלי. אני עושה כך לחלומותי (כשאני מצליחה לזכור אותם...) אני שומרת אותך בקלסר בסיפריה עם דלתות זכוכית, ממש כמו בחלומך... ככה יש לי אוסף חלומות מאז שהתחלתי לפרש בפורם זה. לפעמים מעניין להציץ בהם ולראות מה השתנה...

למעלה