עזרה בקניית מוצרי חשמל למטבח+שאלה

עזרה בקניית מוצרי חשמל למטבח+שאלה

קודם השאלה- אפשר להפעיל 2 תנורי בילד אין על אותו שקע?
ו...
אנחנו לפני קניית מוצרי חשמל ורוצים מאוד לקנות דברים טובים (אלא מה..) שלא נצטער עליהם. מחברות טובות שהוכיחו את עצמן. אם מישהו קנה לאחרונה או יש לו אחד מהדגמים האלה נשמח לשמוע:
תנור בילד אין פירוליטי. חשבנו על אלקטראלוקס אבל נשמח לשמוע אם יש למישהו הצעה אחרת. חשוב לנו שהתנור יהיה מדוייק בחימום ולא שצריך לשים 230 מעלות לחום בינוני...
כיריים- פה זה באמת קשה. מחפשים משהו שאפשר לשים 4 סירים ביחד (חלק גדולים חלק בינוניים). הבנו שבשביל 4 סירים צריך 5 להבות, וגם זה לא תמיד עוזר. מחפשים שהלהבת טורבו תהיה בצד ואם ניתן שגם כל הכפתורים יהיו בצד כדי שארבעת הלהבות הנותרות יהיו כמה שיותר מרווחות. לא זכוכית!! עם העדפה לאמייל ולא נירוסטה (אבל זה כבר יותר מדי, אני יודעת...) משום מה אף כיריים לא מחולקות בצורה הגיונית. למה???
מדיח חצי אינטגרלי- משהו טוב שלא צריך לשטוף את הכלים לפני. אם אפשר עם הפעלה לשבת, מה טוב.
כמו כן, המלצות למקומות לקניה יתקבלו בברכה.
תודה לכולכם!!
(העתק בפורומים מקבילים)

shlang

New member
בקשר לחיבור 2 תנורים על אותו קו הזנה - לדעתי לא

זה גבולי, זה בערך 5KW, יוצא 20 אמפר, החוטים הם 2.5 ממ"ר (מקס' 25 אמפר)

yzmot

New member
אז ככה

אלקטרולוקס תנור מליגת על ממולץ בחוץ לי את זה ה 5450 דירוג AA+
גם אפיה אחידה גם דלת קרה, גם מסילות טלסקופיות, גם תאורה חזקה, טורבו גדול, בקיצור הצלחה מסחררת
מקרוגל - סראפ או אל ג'י אני קניתי אל ג'י היה מבצע טוב לכן לקחתי אצלי המקירוגל מעוגל ולא מלבני כמו שאר המיקרוגלים מה שנותן חום גבוה יותר רציני יותר ומהיר יותר
מדיח לי אין בבית אבל אני ממליץ לך בחום לעשות בדיקה מה עדיף לקנות ולרכוש כמה מים כל מדיח צורך אני יודע שמדיח צורך 14 ליטר יש כאלה שצורכים 6 ליטר זה משמעותי גם לגבי צריכת החשמל
לגבי כיריים אני רכשתי של בוש על גז למה של בוש? כי לבוש יש את מבערי הווק חזקים יותר. אנחנו מבשלים היום בעיקר שורפים פלפלים כל יום וצריך מבערים חזקים.

רשר

Well-known member
מנהל
לצורך דיון הגיוני עם תוצאות לעניין - פורום צרכנות (66)

אני כאן רק על הכיריים - עברו לחשמל,
יותר בטוח
הרבה פחות יקר
ניתן בחיבור מלא (תלת-פזי) להפעיל על 4 להבות 4 סירים ללא כל חשש
קולט אדים הכי זול ופשוט יבצע את עבודתו מעולה כי אין עודף חום וגזים מבעירה פתוחה,
ידיות הסירים לא נשרפות ולא רותחות כך שניתן להחזיק סיר/מחבת ביד תוך כדי טיגון/בישול ולערבב בנוחיות

למעלה