עזרה בשביל חברה בבקשה

• פותח הנושא bapi
  • פורסם בתאריך

bapi

New member
עזרה בשביל חברה בבקשה ../images/Emo25.gif

יש לי חברה טובה שמתחילה מחזור זריקות בפעם הראשונה
הזריקה הראשונה נופלת על שישי בערב
לצערה הרב היא אצל חמותה בשבת בעיר חולון
מרחק הליכה למר"מ הוא 40 דקות ומזג האויר לא ממש משתף פעולה
אם יש פה מישהי מחולון שיכולה לעזור או מכירה אחות שיכולה להזריק לה זו תהיה עזרה עצומה
גם ככה היא מבועתת מעצם תחילת הטיפול
אז אני בטוחה שמישהי "משלנו" תהיה בשבילה הצלה אמיתית
אפשר לפנות אלי במסר

זקיקית

New member
כדאי שתלמד להזריק לעצמה

אני יכולה ללמד אותה, אבל אני גרה ברמת גן. אם היא רוצה, שתשלח לי מסר, ואצור איתה קשר. בהצלחה

bapi

New member
תודה אבל...

היא בהחלט רוצה ללמוד להזריק לבד ואם זה היה אמצע שבוע היא היתה מגיעה גם אלי אבל בגלל ששבת וזה יוצא כבר מחר והיא דתיה אז זה קצת מסתבך תודה רבה בכל אופן

s h i r a 3 0

New member
הצעה לפתרון - ללכת לאחיות בבוקר

ולבקש מהן ללמד אותה להזריק. נדמה לי שבמקרה הצורך הן אפילו מוכנות להדגים עם סליין בלבד, כדי שהיא תלמד. כדאי לה ללכת עם מישהו שילמד גם כן ויוכל לעזור ולהרגיע. ואז להזריק לבד בערב. זה לא פתרון מעולה, כי הפעם הראשונה מלחיצה, אבל אם אין ברירה אז זה יכול לעזור. מצטערת, אבל אני גרה בתל-אביב, כך שלא אוכל לעזור.

נתנאלה2

New member
באפי, אני אצל ההורים שלי בחולון

ולא שכחתי איך וומי לימדה אותי להזריק אשמח לעזור

ליזט2

New member
../images/Emo32.gif היי באפי אני מתפרצת עם שאלה..

מה אני עושה עם אני אמורה להזריק כוריגון בשבת? (אני לא דתיה) כי חושד שעבר יצא לי אותם ימים של הזרעה וכוריגון .... שישי הזרעה שבת כוריגון אז בסודי סודות לא הזרקתי בשבת אני יודעת אני איומה ....... מה אני עושה?

נועם@בת

New member
אם לא הזרקת יכול להיות שבייצת

כמה ימים אחרי כן והזרע כבר לא היה במצב שהוא יכול להפרות. או במילים אחרות (וסליחה על שאני עושה לך רגשי אשמה) יש סיכוי שדפקת את הטיפול. יש לך כמה אשפרויות- ללמוד להזריק לבד, ללמד את האיש להזריק, לברר בקופת חולים אם יש אחות שיכולה להזריק לך בשבת תמורת סכום סמלי (האחות אצלנו הזריקה לי ללא כל תשלום בימים שעוד לא הזרקנו לבד). או לברר מה המוקד הרפואי שעומד לרשותך. בהצלחה נועם

bapi

New member
../images/Emo24.gifתודה לנתנאלה2 המלכה ../images/Emo47.gif

נמצאת איתי פה החברה שלי ושולחת אלפי תודות על ההדרכה
ועל שהיית שם בשבילה בזריקה הראשונה
וגם ממני הרבה
ות

אין כמו נתנאלה, כשצריך עזרה

יודעת תמיד להיות שם, גם להגיד את המילה הנכונה, לתת כתף וגם לעזור במעשים ממשיים ואמיתיים. אומרת לך גם באופן ציבורי
ענקית על הכל
.

למעלה