עזרה דחוף!

keren007

New member
עזרה דחוף!

אני צריכה אתרים על תכנית החלוקה, עם פירוט על הקו הסגול והקו הירוק, מישהו מכיר כאלה? דחוף!!! תודה... קרן

k4school

New member
שלום וברוכה הבאה לפורום ../images/Emo24.gif

לצערי דווקא במפגשך הראשון אין ביכולתי לתרום הרבה אבל אנסה לכוון אותך לכיוון שיכול לעזור. באתר הכנסת (כל מנוע חיפוש בעיברית ימצא את הכתובת) יש רישום של כל חוק ותקנה היוצאת. כל החלטת חלוקה זו או אחרת מלווה בחקיקה מתאימה ולכן אני בטוח כי תוכלי למצוא שם את מבוקשך. מקווה שעזרתי רונן נ.ב. נשמח לראותך לוקחת חלק פעיל בפורום בעתיד ואנו כבר מזמינים אותך לנסות את כוחך בשאלה המדע מספר 2 שמפורסמת כאן.... אנא עברי על כל ההודעות (האחרונות לפחות) בכל כניסה ובדקי אם ביכולתך לעזור לאחרים או "סתם" לתת לנו מעט מהגישה שלך ע"י הוספת הערות והארות. בילוי מהנה ולימוד מוצלח צוות "המפתח לבית הספר"

keren007

New member
טוב....

תודה בכל מקרה...... אני אשמח לקחת חלק בפורום הזה! ואני בהחלט אציץ בשאלות המדע... קרן

k4school

New member
ספרי לנו בבקשה אם מצאת את מבוקשך

באתר כנסת (או בעצם בכל מקום אחר) כדי שבפעם הבאה נוכל להפנות את הגולשים
בכלל אני בטוח שיש עוד מי שיכול להיעזר בתשובה זו. =============================================== אנא ספרי לנו מעט על עצמך בכדי שנכיר (לא רק אני כממובן אלה כל הגולשים כאן) את כל חברי הפורום... אחרי הכל אנו מנסים להעלות גם פעילויות נוספות ולא רק "שאלות/תשובות".... רונן

keren007

New member
לצערי......../images/Emo10.gif

לא מצאתי ויש לי עבודה באזרחות להגיש מחר...
לא נורא אני אסתדר איכשהו
אז ככה, אני קרן, בקרוב בת 14 (יום שלישי הקרוב!), כיתה ט´... אהה... וזהו...
אני אשמח אם תציגו לי גם את עצמכם...
קרן

למעלה