עזרה דחופה במציאת רופא המתמחה בנפרולוגיה

shanti24

New member
עזרה דחופה במציאת רופא המתמחה בנפרולוגיה

בס"ד שלום, אחי סובל מחוסר תפקוד כלייתי (הרופאים טוענים ששתי כיליותיו מתפקדות כ 30% ) הוא מאושפז 4 ימים,ללא הבחנה מדויקת של הרופאים. יש מישהו שמכיר את התופעה,ויכול לספר לי האם זה הפיך? אחי בן 31 ,בחור בריא ואף עוסק בפעילות גופנית (יש הטוענים שזה קרה עקב פעילות גופנית מאומצת) אודה על קבלת עצה\המלצות לרופאים טובים ואמינים וגם למי שמכיר סיפור דומה,אשמח לדעת מה היה תהליך הטיפול.(הרופאים לא משתפים פעולה ואחנו בחוסר וודאות מוחלטת) תודה רבה, שני

D o r o t h y

New member
לא מכירה את התופעה ,

לגבי מומחים לנפרולוגיה יש לא מעטים יכול להיות שיוכלו לתת לך פה המלצות (ואני מבקשת, בפרטי בלבד) אם תגידי היכן אתם נמצאים. קחי בחשבון שאם מישהו ממליץ על נפרולוג , זוהי דעתו האישית ונסיונו האישי בלבד.

Avraham F

New member
עזרה דחופה

שני אחות יקרה, כל זמן שהרופאים, כדבריך, לא מצליחים לאבחן את "התופעה", לא ניתן לחוות דיעה אפילו מקצועית עליה. גרוע יותר היא העובדה (שציינת), שהרופאים לא משתפים פעולה ומשאירים את המשפחה בחוסר וודאות. ידועים מקרים לא מעטים, בהם יש התדרדרות בתפקוד הכליות תוך זמן קצר באנשים "בריאים". פעילות גופנית אצל בריא בגופו, לרוב איננה מזיקה ולא משנה מי טוען זאת. ההמלצה היחידה שתוכלי לקבל ממני (או מאחרים בשל זה), היא, להמתין לסיום סדרת הבדיקות - מעבדה (דם ושתן), ניקור (ביופסיה) וסריקות ממוחשבות (US או CT). רק לאחר קביעת אבחנה מדוייקת ניתן יהיה לקבוע אפשרות טיפול (אפשרות היפוך התהליך ?), או טיפולים אחרים לשיפור מצב הבריאות של אחיך. לצערי, חברי הפורום הזה, שאינם רופאים, כנראה שלא יוכלו לתת לך ממידע חלקי, עיצה רפואית או אחרת. בריאות טובה יותר לאחיך,

shanti24

New member
.....

ביופסיה מתכוונים לעשות לו אך רק אחרי שהבצקת שהם גרמו לו בריאות,תיעלם(שמו לו יותר מידי אינפוזיה) לגבי "ההיפוך"שציינתי קודם...התכוונתי שהאם למרות שהכליות מתפקדות 30% ,יש סיכוי שהם יחזרו למצבם התקין?? תודה רבה על התגובה. שני

Avraham F

New member
היםפוך מגמה בתפקוד כליות

לזכירך, אינני רופא וזו איננה חו"ד מוסמכת. הכל תלוי באבחנת המחלה, מקורה, ובטיפול. ברוב המקרים כליות שהגיעו לאי-ספיקה, אינן משתפרות. זה לא ינחם אם אומר לך, שמספיקים 30% תפקוד כלייתי לקיים את הגוף. וזה גם תלוי בעצירת ההתדרדרות, בטיפול הרופתי וכנראה גם בתזונה מתאימה. שוב, בריאות טובה יותר לאחיך.

yaron354

New member
עזרה דחופה

שלום שני אני יכול לספר לך שאת התופעה שאחיך עובר עברתי בדיוק לפני שנה וחצי. וגם אצלי זה הגיע משום מקום אני בחור בן 36 ללא עבר רפואי .וגם אצלי תיפקוד הכליות היה 30% . גם אצלי הכל היה מעורפל . בדיעבד הבנתי שהרופאים לא נתנו לי חוות דעת כי רצו לשלוח אותי קודם כל לביופסיה ואז לתת לי תשובה מדויקת. אני הייתי בחוסר וודאות מוחלטת במשך 10 ימים.

למעלה