עזרה דחופה

אמאליאת

New member
עזרה דחופה ../images/Emo53.gif

בשבוע שעבר גיליתי שאני בהריון שני באמצעות בדיקה ביתית ועוד בדיקה אצל הרופא שאישרה זאת... כבר עשיתי בדיקות דם+שתן ואתמול באולטראסאונד גיליתי שלא נצפה בכלל שק הריון ברחם
, והופנתי חזרה לרופא המטפל. היום בבוקר התחילו לי דימומים מאוד חזקים, ממש גושים של דם, סורי על התיאור...לא נותר לי אלא להבין ש..... מה עושים עכשיו??...אני לא יודעת ומאוד מבולבלת...קבעתי תור לרופא שלי ליום שני... כל עצה/תובנה תתקבל בשמחה...

ראשית , אני מצטערת לשמוע על

מה שאת עוברת. זה נשמע לי כמו הפלה ואני הייתי הולכת למיון ולא מחכה ליום ראשון. כנראה {לא תשובה מוסמכת} כאשר ההריון עדיין צעיר הוא יכול לצאת במלואו, אבל בכל זאת רצוי שיראו מה קורה ברחם {איבר עדין}. אני מתנצלת שאני לא יכולה לענות במדויק על שאלתך ואני בטוחה שעוד מעט יצוצו התשובות היותר מוסמכות של הבנות כאן ויוכלו לעזור לך. ושוב, משתתפת בצערך.

ariane

New member
../images/Emo101.gif../images/Emo101.gif../images/Emo101.gifלמיון

תוציא מהר הפניה למיון מכל רופא ולכי למיון זה לדעתי הדבר הראשון שאת צריכה לעשות. את לא יכולה להשאר ככה עם יום שני!!! שם הם ידעו מה לעשות. ממליצה על מעון נשים בבלינסון אם זה לא רחוק אליך אבל אם כן לחי לכל מקום קרוב אליך. שולחת לך חיבוק אריאן
דר 25-27/9/2002
אלה 16/9/2003

אל תחכי

דימומים חזקים הם מסוכנים, הם יכולים לגרום גם לזיהום וכנראה שתצטרכי להשלים את התהליך בגרידה. מלבד זה ייתכן שהדימום הוא מהחצוצרה אם לא נראה שק הריון בתוך הרחם. אל תמתיני, לכי למיון, אם יש צורך בגרידה יערכו לך אותה עוד היום ואין צורך בהפניה. (את יכולה לנסות להתקשר קודם למוקד קופ"ח ושם ינחו אותך מה לעשות).

למעלה