עזרה! דימום השתרשות ומחזור

עזרה! דימום השתרשות ומחזור

היי, מנסה זה החודש הראשון להיכנס להיריון, אני יודעת שהדרך יכולה להיות עוד ארוכה אבל אני נורא נורא סקרנית...
המחזור שלי לא לגמרי סדיר, אבל הוא בין 32-34 יום בערך, לפעמים טיפה יותר. המחזור האחרון היה ב24.10. אתמול (24.11) הופיע דימום, שבהתחלה ממש קבעתי נחרצות שהוא לא מחזור כי הוא היה שונה מהרגיל. גרגירי יותר, לא בתאריך הנכון (לא ציפיתי לו לפחות עוד ארבעה ימים)... הדימום כרגע נמשך, כבר קצת יותר מ24 שעות. הוא לא דימום מאסיבי כמו שאני רגילה מהמחזור, אבל זה כן מכתים לי את הפד קצת.
איך מבדילים בין מחזור לבין דימום השתרשות? מתי אפשר כבר לעשות בדיקה? עשיתי היום מהסקרנות, אבל ידעתי שזה לא אמין גם כי מוקדם נורא וגם כי עשיתי בחמש בערב (לא יכולתי להתאפק!). בקיצור, אשמח לכל קצה חוט, אין לי מושג אם אני במחזור או לא!

im mitzi

New member
חסרים פרטים

זה החודש הראשון שאת מנסה להכנס להריון, מה היה לפני כן? לקחת גלולות?
&nbsp

im mitzi

New member
בעיקרון זה לא בהכרח אומר את זה

גם אני חשבתי שאני במחזור, משהו הרגיש לי מוזר עשיתי בדיקת הריון שהראה שאני בהריון...
&nbsp
מצד שני את אומרת שהמחזור לא סדיר ולרוב לוקח 32-34 ימים ואת כביכול לפני איחור הייתי מחכה עוד קצת ורק אם עדיין יש לך ספק הייתי עושה בדיקה.

זאת אולי שאלה קצת טיפשית

הדימום כרגע נראה כמו מחזור, הוא התחיל אמנם מוזר וחלש הרבה יותר מהרגיל אבל עכשיו הוא כבר ממש רגיל... אני משתכנעת שזה מחזור באמת.
העניין הוא שביום חמישי הבן זוג (שלא ממש ידע מה הוא עושה
) קנה לנו כרטיסים לספא, ותכנן גם ערב יין וסושי ליום ההולדת שלי
אני יודעת שבעיקרון אם יש לי דימום מסיבי אז אני די בוודאות לא בהיריון, אבל עדיין קצת חוששת... אין שום סיכוי שזה הריון? זה בטוח להיכנס ככה לסאונה ולשתות? :-O

im mitzi

New member
כל עוד אין וודאות

אז תזרמי עם הכל, אם את בטוחה שזה לא הריון אז מה מונע ממך להכנס לסאונה ולשתות?
תגבילי את עצמך כשתדעי ב100%

למעלה