עזרה והכוונה

hai1987

New member
עזרה והכוונה

היי אני בן 23, כרגע ראש צוות מכירות. אני בשנה האחרונה מנסה לקבל החלטה לגבי עתידי, לגבי מקצוע שאני ארצה לעסוק בו בהמשך דרכי ומתקשה. כל פעם שאני חושב שהחלטתי אני קופץ ועובר למקצוע אחר. יש בי את האמונה הפנימית שכל מה שאני אעשה זה יהיה בהצטיינות וזה תמיד היה כך ברוב חיי, אבל לקבל את ההחלטה הגורלית במה להתמקד זה קשה לי. אני מאוד מתחבר לעניין האימון אישי,תיווך נדל"ן,ויעוץ מס- שכחתי לציין כי אני מעוניין להיות עצמאי ולא שכיר. אני מאוד חזק במכירות,יכולת שכנוע וניהול מו"מ, אינטלגנציה רגשית גבוהה ויכולת ניתוח. זאת הסיבה שהתלבטתי בין ה-3. במה לבחור? אני פתוח גם לדברים אחרים ולא עולים לי- ניסיתי לבחון המון מקצועות אבל זה מבלבל אותי עוד יותר. אני מחפש כל העת רעיונות לפתיחת עסק, ויש מס רעיונות שחשבתי עליהם- אבל הם לא ברמה של להתעסק עם זה כל החיים,ואין לי מושג לאן זה יקדם אותי. אני פחות מאמין בתארים אקדמאיים, אין לי שום בעיה ללמוד תואר במידה ואמצא משהו מעניין, יחד עם זאת אני בטוח ביכולות שלי ללא התארים. אבל במה להתמקד? אשמח לעזרה ועצה.. תודה רבה

במחשבה קדימה

אני מאמין שבמאמר הבא : עצב לך עתיד - תוכל למצוא מספר נקודות למחשבה שיהיו לך לעזר אתה מוזמן לחזור עם כל התייחסות שבוע טוב

כללת הרבה דברים

ומגוון מקצועות ושטחי התענינות ו"אני מאמין" וכ"ו. האם אתה יכול לנסח לעצמך מה המוצר שאיתו אתה רוצה ללכת קדימה? כלומר אתה רוצה להצטיין ב... או שאתה רוצה לעבוד למען עצמך ב...? יש הרבה רעש במייל שלך, ואתה צריך בהירות. מה שהכי טוב בגיל שלך, זה שאתה עדיין יכול לנסות וגם לטעות - אני מניח שבגיל 23 אתה לא נשוי, ואין לך מחויבויות רבות. אז ראשית, אתה יכול לאפשר לעצמך ללכת על הכי נכון והכי טוב לך כרגע. מקסימום תשנה את טעמך/דעתך ושום נזק לא יקרה. שנית, אם הדברים באמת בוערים בך - תמצא מישהוא עם ניסיון חיים שיכול להתבונן מרחוק על כל מה שאתה ויכווין אותך קדימה. חיים

למעלה