עזרה מליאור : שיעור אחרון ב CO

dalia sap

New member
עזרה מליאור : שיעור אחרון ב CO

שלום ליאור , אני מבקשת לראות את יצירת אלמנט הוצאה הנוצר אוטומטית כתוצאה מהכנסת חשבון GL חדש - ראשית לא ברור לי האם אלמנט ההוצאה נוצר עם יצירת חשבון GL או עם ביצוע פקודת יומן באמצעות החשבון הנ"ל . בכל מקרה יש לי COA = DACH , חברה על שמי =DA01 , יצרתי חשבון GL מספר 161011 ביצעתי קישור טווחים בטרנסאציה OKB2 . לא ראיתי שנוצר אלמנט הוצאה ב CO , רציתי לבצע פקודות יומן FB60 עבור ספק חדש שהוספתי מספרו 1080 לחברה שלי DA01 - אי אפשר לבצע תנועות יומן כי תקופה 02.2004 לא פתוחה וגם לא התקופות שלפניה , ניסיתי לבצע פקודה FB50 - אותו דבר לא ניתן . אשמח לקבל הבהרה - כיצד אוכל לראות יצירה אוטומטית של סעיף ההוצאה ביחס לחשבון GL וגם אם תוכלו לאפשר לבצע פקודות יומן בחודש . תודה דליה 03-6492816 , 053-827225

libl69

New member
תשובה לשאלה של דליה

דליה שבת שלום, ראשית סעיף ההוצאה נוצר אוטומטית עם הקמתו של חשבון GL (תוצאתי) בחברה מסויימת ולא עם יצירתו בספר החשבונות. כמו כן לא קשור לשאלה האם יש תנועה או לא על החשבון. מספיק שהקמת חשבון GL (תוצאתי)באחת מקודי החברה והחשבון נמצא באחד הטווחים שהוגדרו (טרנזקציה OKB2). עברתי על ה-CHOA שלך (DACH) ולא ראיתי שהגדרת בטווחים טווח הכולל את המספר חשבון 161011. לגבי הבעיה השניה, התקופה הפיננסית בספר החשבונות שלך (DACH)או הלוגיסטית אינה פתוחה. הטרנזקציה לפתיחת תקופה פיננסית היא S_ALR_87003642. בברכה, ליאור בלום

שאלה באותו נושא

לפי ההסבר נראה שמספיק להגדיר טווח מספרים בקסטומיזציה כדי שהמערכת תפתח אוטומטית cost element. ניסיתי להוסיף טווח חדש ב- COA קיים ( INT), לאחר מכן פתחתי חשבון חדש ב- FS00 ולא נוצר אוטוטמטית cost element מתאים. האם צריך לבנות ולהריץ batch input כדי שהמערכת תיצור אוטומטית cost element

למעלה