עזרה עם תרגום

smadi_h

New member
עזרה עם תרגום

יש למישהו חשק לתרגם לי את השיר הזה. תודה!

איכסה

New member
אני לא דובר אנגלית:

אז אני אקח את זה כתרגיל נחמד: אשתו של אף-אחד. מצטערת על הזמנים שגרמתי לך לבכות על הזמנים שהרגתי לך את החלומות על הזמנים שגרמתי לכל עולמך לרעוש על הזמנים שגרמתי לך לבכות על הזמנים שסיפרתי לך שקרים על הזמנים שצפיתי בך והרשתי לך למעוד זה רע מאוד, אבל זאת אני מה שהולך חוזר, אתה תראה שאני יכולה לשאת את נטל הכאב כי זו לא הפעם הראשונה שגבר משתגע (ת'- לא חושב) וכשפרשתי את כנפיי לחבקו למשך החיים (ת'- לעד) אני מוצצת את חייו, כי אני, אני לא אהיה אשתו של אף-אחד מצטערת, אבל לא אשנה את דרכיי אני יודע שניסיתי, אבל אני עדיין אותה אחת חייבת לעשות זאת בדרכי שלי זה רע מאוד, אבל זאת אני מה שהולך חוזר, אתה תראה שאני יכולה לשאת את נטל הכאב כי זו לא הפעם הראשונה שגבר משתגע (ת'- לא חושב) וכשפרשתי את כנפיי לחבקו למשך החיים (ת'- לעד) אני מוצצת את חייו, כי אני, אני לעולם לא אהיה. זה בסדר? מקווה שלא עשיתי לאף אחד את שיעורי הבית...

"אשת אף אחד"

מצטערת על הפעמים בהם גרמתי לך לצרוח על הפעמים בהם הרגתי את חלומותייך על הפעמים בהם גרמתי לעולמך לרעוד על הפעמים בהם גרמתי לך לבכות על הפעמים בהם שיקרתי על הפעמים בהם צפיתי והנחתי לך למעוד זה חבל מאוד, אבל כזאת אני מה שבא סביב חוזר סביב,אתה עוד תראה שאני יכולה לשאת את משא הכאב כי אין זאת הפעם הראשונה שגבר משתגע וכאשר אני פורסת כנפי כדי לחבקו לתמיד אני מוצצת את אהבתו, כי לעולם לא אהיה אשת יחיד מצטערת על הפעמים בהם לא שבתי הביתה השארתי אותך שוכב במיטה ההיא לבדך עפתי גבוה בשמיים כשהיה לך צורך בכתפי אתה כמו אבן תלויה על צווארי, מבין לחתוך אותה לפני שתשבור לי את הגב, מבין אני חייבת לומר מה אני מרגישה לפני שאזדקן מצטערת, אבל לא אשנה דרכי אתה יודע שניסיתי אבל לא הצלחתי אני חייבת לעשות זאת בדרכי שלי חבל מאוד, אבל הי, זאת אני מה שבא סביב חוזר סביב, אתה עוד תראה שאני יכולה לשאת את משא הכאב כי זאת לא הפעם הראשונה שגבר משתגע וכשאני פורסת כנפי כדי לחבקו לתמיד אני מוצצת את אהבתו, כי לעולם לא אהיה אשת יחיד חבל מאוד, אבל הי, זאת אני מה שבא סביב חוזר סביב, אתה עוד תראה שאני יכולה לשאת את משא הכאב כי זאת לא הפעם הראשונה שגבר משתגע וכשאני פורסת כנפי כדי לחבקו לתמיד אני מוצצת את אהבתו, כי לעולם לא אהיה אשת יחיד ניסיתי שהחריזה תישאר כמה שאפשר, אבל לא הצלחתי כ"כ, גם בגלל שהדוברת היא אישה...כך אני מניח לפחות.

למעלה