עזרה קטנה

Sophalin

New member
עזרה קטנה

יש לי סים שחי בגפו. הוא התחיל לצאת עם מישהי. המטרה - רק להביא ילד ושאחרי זה היא תעזוב. אני לא רוצה שהסים יתחתן איתה אבל אני רוצה שהיא תעבור לגור איתו בבית. עכשיו הם כבר חברים (היא ה- girlfriend שלו). והם כבר עשו שלושה דייטים מוצלחים והכל טוב ויפה ואפילו הוא יכול להציע לה נישואים ולנסות להביא ילד. אבל, מאחר ואני רוצה שהילד יגדל עם האבא ולא איתה, אני רוצה שהיא תעבור לגור איתו לפני שהיא נכנסת להריון. משום מה אני לא מוצא אפשרות להעביר אותה לבית. מישהו יודע למה? ואיך אני יכול לפתור את זה?

PioChan

New member
פשוט...

שיתחתנו, ואז תעברי לאמא, תלחצי על הטלפון ותלחצי על move ותעבירי רק את האמא

Sophalin

New member
בן לא בת

מממ אבל אני לא רוצה שיתחתנו אני רק רוצה שיעברו לגור יחד זה הכל.

PioChan

New member
אמממ

תנסה למצוא את הבית שלה, ואז תפנה אותה מהבית שלה, לך לedit town ותמזג אותה עם הסים שלך.

תשתמשי בקוד

testingcheatsenabled true אחרי שהקוד הופעל, תלחצי עם הגבר על האישה בזמן שאת לוחצת גם על שיפט, ואז תהיה לך אפשרות להעביר אותה למשפחה הפעילה.

Sophalin

New member
איזה חלק בבן לא היה ברור?

הב' או הנ' סופית? אני מנסה לשחק במשחק וליצור סיפור אם אני משתמש בצ'טים אז זה יוצא קצת מטופש לטעמי...

סליחה י-ק-י-ר-י

זה משחק. הוא לא פועל לפי הראש שלך. לפעמים צריך צ'יטים ואין ברירה. זה לא מוריד לך נק' "למעלה"

Sophalin

New member
נו אז זה מה שרציתי לדעת

אם אפשר או אי אפשר כי אני זוכר שהייתה אפשרות אחרי שמכירים מישהו הרבה זמן להזמין אותו - to move in

אפשר

צריך שתיהיה מערכת יחסים חברית בין 2 בני הזוג- כלומר, לא לעשות להם רק רומנס אלה לעשות להם מלא מלא פראנדשיפ ואחרי כמה זמן זה יופיע. לא לא יופיע אפילו אם יש לכם יחסים מלאים בין בני הזוג אבל הם בעיקר רומנטיים.

למעלה