עזרה

diasko

New member
עזרה

הי אני לא יודעת אם הגעתי לפורום הנכון אך אנסה בכל זאת. אני מעוניינת לדעת מי יכול לעזור לי בשאלה שמטרידה אותי כמעט שנה שלמה (יום יום): לפני כמעט שנה קרה מקרה מוות (טרגי) ברדיוס מגוריי אך רחוק ממני (לא באותה העיר)... המקרה סוקר מעט בחדשות וכמו בכל מקרה שכזה.. נשכח. רק אצלי העניין לא נשכח! אני חולמת עליו, רואה את המקרה.. מדמיינת את המשפחה.. זוכרת תאריכים..חשה כאב עמוק ונוראי בתוכי. מעולם לא קרה לי מקרה דומה... הייתי רוצה להבין למה? נראה לי שקורה פה משהו רוחני אך אני לא מצליחה להבין מה (ואני לא מאמינה גדולה ברוחניות)... האם יש לכם איזשהו קצה חוט לאן עלי לפנות בשביל לקבל תשובות? תודב בכל מקרה R

או שזה קשר נשמתי או הזדהות עם הארוע

קשר נשמי אומר שאולי הנשמה עוד זוכרת את נשמות הנפטרים שיכול להיות שהייתם קרובים בגלגול אחר או אירוע שמזכיר מבחינה הזדהותית לנשמה אירוע דומה שקרה בגלגול אחר, מעין דה ז'ה וו, אני יכולה לשתף בכך שבמקרה תאיר רדה, שרק שמעתי עליו מהחדשות יש לי קשר לסיפור מבחינה פנימית, שאין לו הסבר אבל זה קיים, אני מגשה את העוצמות של הארוע הזה אחרת.

MegaMan

New member
או שתשובה פחות פסיכודלית והזויה

מרוב התשובות של חברי הפורום ,את פשוט לקחת את זה בצורה קשה והדבר השפיע עלייך פסיכולוגית בצורה חזקה ,כמו הרבה טרגדיות ודברים מפחידים -לוקח לדברים זמן לעבור ,לפעמים שנה ,לפעמים זה אף מצריך טיפול של פסיכולוג ,במידה וזה באמת מפריע לך בצורה מטורפת כ''כ של חוסר שינה ותפקוד יומי לקוי ,לכי להיוועץ עם רופא ,לא חסרות דרכים לטפל בטראומות.

לדבר על זה זה תמיד יכול לעזור.

אך לצערי הפסיכולודיה/פסיכאטריה אינו מדע מדוייק. ברוב המקרים נותנים כדורים שמדחיקים את זה יותר. הם מטפלים נקודתית בסיפטומים- אם לא רגועים - נותנים כדורי הרגע, אם קשה לה לישון, כדורי שינה וכו'. ובמקביל שיחות שלרוב לא עוזרות הרבה, כי לרופא אין פיתרון התפקיד שלו הוא רק להקשיב ולשאול מדי פעם שאלות. רוב הטיפולים הרפואיים (עם לא כולם) לא מוכחים כיעילים - ואף גורמים נזק לטווח הרחוק. אם היא פנתה לכאן, תן לה את הקרדית שהיא יודעת מה היא עושה. והיא לא רוצה שיסממו אותה עד שהמקרה שלה יחלוף - אם יחלוף בטיפול קונונציונאלי לכאורה. זה שתגיד לה שהיא צריכה טיפול פסיכולוגי, לא נראה לי שיעזור לה - אם היתה מאמינה שהיא צריכה טיפול פסיכולי לא היתה פונה לפורום הזה. וגם הרפואה הפסיכולוגית יוצאת מנקודת הנחה אם החולה אינו מוכן לקבל טיפול פסיכולוגי הטיפול לא יעזור לו. וזה שהם שהרופאים למדו רפואה פסיכולוגית/פסיכיאטרית אינו אומר שהם יודעים כל דבר. ואם האמונה ברוחות, גלגולים והנסתר הוא דבר מופרח ולא אמיתי, הרי לא היה עובר בדורות כל כך הרבה שנים ובכול כך הרבה תרבויות שלא היה בניהם קשר כלל. וקרוב לודאי שהיו שוללים את זה עד שנת 2000 ואוסרים חוקית על הטיפולים הקונוונציונליים שקשורים לזה. ולהפך - ככול שהמדע יותר מתפתח, מוצאים יותר את הקשר. תחשוב על זה...

למעלה