עזרה

pokerface0

New member
עזרה

אני חדשה ישנה בעולם הזה של הלסביות הכוונה שמתי שההיתי בהארון ומיחוץ להארון רציתי לספר שיצאתי מהארון רק לפני חודשיים מפני המשפחה שלי והחברה הקרובה אלי למרות שרובהאנשים הקרובים אלי ידעו או חשבו שאני לסבית לפני כן.... אז ככה אני חונכתי בעולם החרדי והתחתנתי בזמנו למרות שידעתי שאני נמשכת לנשים חלק המשפחה תרמה חלק לחץ חברתי בזמן הנישואים נולדו לי 2 ילדים והתגרשתי אחרי 3שנים של נישואים. כיום אני מגדירה את עצמי חוזרת בשאלה לסבית ושלמה עם מה שאני. רציתי לדעת עם יש עוד לסביות עם ילדים ואיך אני יכולה לקבל יעוץ ותמיכה בנושא הזה של יציאה מהארון והתמודדות איתו מול הילדים מול החברה עצמה כי מאז המקרה הזה אני מרגישה הקלה גדולה אבל גם בדידות גדולה. תודה אמירה

חזרה בשאלה לסביות והורות

שלום לך, טוב לקרוא שאת מרגישה שלמה עם מי שאת, זו נקודת פתיחה טובה. אני אציין ואביא קישור למספר גופים שעשויים להיות רלוונטים לבקשתך לקבל יעוץ ותמיכה, חלקם אולי כבר ידועים לך. בחלקם עשויות להיות נשים עם אותם מאפיינים שציינת, בחלקם עשויות להיות נשים עם חלק מההתמודדויות וניתן להעזר בחלקים המשותפים. יש עוד לסביות רבות עם ילדים, חלקן כותבות בפורום הורות הומולסבית בתפוז (מצ"ב קישור) את אינך יוצאת בשאלה היחידה שהינה לסבית, אולי תוכלי להכיר נוספות בעמותות המסיעות ליוצאים בשאלה כמו הלל ודרור (מצ"ב קישור) יש נשים שהן גם לסביות וגם דתיות, ההתמודדויות שלהן אולי חופפות בחלקן לשלך (ציינת שיצאת בשאלה, אך את מגיעה במקור מסביבה דתית), תוכלי ליצור עימן קשר דרך עמותת בת קול (ידוע לי אישית שחברות בעמותה גם חרדיות , מצ"ב קישור). מעבר לכך, באם תרגישי צורך כמובן שניתן לקבל יעוץ ותמיכה גם במסגרת טיפול רלוונטי אני מקווה שלכך כיוונת בפנייתך, במידה ולא את מוזמנת לפנות שוב

למעלה