עזרה...

עזרה...

אני כותבת מהפלאפון אז מצטערת אם יוצא עמוס או מבולגן.. אני יוצאת כבר כמעט שנה עם מישהו.זה לא מדויק כי אנחנו התחלנו וגמרנו/נפרדנו כמה פעמים באמצע. זה התחיל בצחוק , שנינו זרמנו עם זה ולאט לאט זה הפך להרבה יותר מזה.. הבעיה היא שיש פשוט מלא בעיות בקשר ויש הרגשה שזה פשוט לא הולך לא עובד.. אז פעם ראשונה החלטנו שגומרים וזה החזיק בדיוק שבועיים עד שהוא התקשר ואני הסכמתי לחזור כי באמת רציתי וככה היינו עוד איזה חודש ביחד והיה הכי טוב בעולם ואז נהיה רע ושוב הרגשה שזה פשוט לא ילך אז נפרדנו שוב ואמרנו שזהו זה לתמיד. אחרי חודש הוא שלח הודעה שהוא אוהב ומתגעגע ואי אפשר ככה ולא רציתי שזה יחזור על עצמו אז אמרתי שאם כבר אז ניקח עוד קצת זמן הפסקה .אחרי חודשיים נפגשנו במקרה ומשם זה המשיך ואנחנו ביחד עד עכשיו והיתה תקופה ארוכה שהיה טוב ומושלם.אבל מה לעשות זה לא לתמיד ועכשיו נפגשנו והיה חפירות וריבים והרגשה של בוא נעזוב וזהו..וזה משגע כי אני אוהבת אותו ואוהבת בו הכל והוא כל מה שאי פעם רציתי ואני יודעת שהוא גם מרגיש ככה כלפי.אבל אני אומרת יאלה לא עדיף לוותר וזהו? עם כמה שקשה ואני אוהבת אולי עדיין עדיף לעשות next ולא להסתבך בלי סוף?

ה אiר

New member
על מה הריבים בעצם?

ומושלם זה לא חייב להיות תמיד, אין כזה דבר...

למעלה