עזרה

AVM10

New member
עזרה

שלום, אני בן 15 וחצי בכיתה י ויד לי בכיתה ילדה שאני חושב שאני אוהב כבר די הרבה זמן, אנחנו לא מסתובבים עם אותם ילדים לי יש את החברים שלי ולה יש את החברים שלה. אני לא יודע מה לעשות ואני לא יודע מה היא חושבת עליי לפעמים המבטים שלנו נפגשים ואף אחד מאיתנו לא אומר כלום. מה לעשות?!?! אף פעם לא הייתה לי חברה כי אני די ביישן בקטע הזה וכל הזמן מחליט לוותר ונמאס לי לוותר אבל אני לא יודע איך לוותרלוותר

Any991

New member

לכל אחד יש את הזמן שלו, ורובינו ביישנים אז אל תדאג.
זה יפה קודם כל שאתה מודע לזה ושאתה יודע להגיד על עצמך מה מאפיין אותך, ושמתפתח בינך לבין המין השני רצון להתקרב.
הייתי מציע לבדוק בפלטפורמות אחרות איך ליצור איתה שיחה..נגיד בפיסבוק, (רציתי להגיד ICQ אבל עזוב).
תתחיל סתם מ"שלום"..ותראה לאן זה מגיע. אני מניח שעל המבוכה מלדבר איתה פנים אל פנים ולהיחשף אליה ישירות,
תוכל להתגבר אם הקשר שתיצור יהיה בהתחלה דרך הרשת.
וזה שלא הייתה לך חברה עד עכשיו-זה כל כך בסדר, אפילו רצוי-תזכור שאתה רק בן 15.
ספר לנו איך הולך ואם אתה מתקדם בדרך שאתה רוצה-אנחנו כאן

כמו שכבר הציעו,

אני מאוד בעד לנסות להתקרב אליה לאט. לנסות להשיג את הפייסבוק שלה או אפילו את הוואטסאפ, ולפתח איתה שיחה. בהתחלה זה יכול להראות לך מוזר ולא קשור, אבל צריך לזכור שכל קשר מתחיל ככה: צד א' פונה לצד ב' ואם יש כימיה אז השיחה זורמת.
זה בסדר להתבייש ולהרגיש מבוכה. זה אפילו מאוד טבעי. אני זוכרת בעצמי, את הפגישות הללו במבטים, כשתמיד מישהו מסיט את המבט. העיניים אומרות המון. וזה יכול להרגיש מוזר שבעצם נאמר ביניכם המון, אבל לא הוצאתם מילה מפה.
מה שחשוב הוא שלא תוותר רק בגלל זה. תנסה... מקסימום תגלה שאין ביניכם כל כך תקשורת או זרימה, אבל לפחות תדע שעשית את הצעד הזה
אם תראה שיש ביניכם פתיחות ואפשר לדבר, תנסה להציע לה להפגש או להצטרף למפגש עם החברים שלך. אני מאמינה שדרך התגובות שלה תוכל להבחין האם היא מעוניינת או מתחמקת.
בנוגע לזה שאף פעם לא הייתה לך חברה: גיל 15 הוא גיל מאוד (!) צעיר. לרוב בני גילך אין זוגיות. לדעתי הרוב אפילו לא מתנסים בזוגיות עד הצבא. נכון שזה נראה שלכולם יש זוגיות, אבל זה רק בגלל שכשאנחנו מחפשים משהו אז הוא יותר בולט לנו בנוף. אם תספור באופן אובייקטיבי כמה זוגות יש לכם בשכבה, אתה תגלה שאפילו שהם מאוד בולטים בהפסקות או ברשתות החברתיות, בסופו של דבר מדובר בבודדים. לרוב לא הייתה חברה, הרוב לא התנשקו אפילו. וזה בסדר. כל אחד בקצב שלו...

למעלה