עזרה...

Oranita11

New member
עזרה...

שלום רב,
אני מנותחת טבעת מתכוונת עם כפתור כבר 12 שנה. לא היתה ירידה משמעותית אך זו לא הבעיה. הייתי לפני ניתוח שרוול ( גיליתי בצילום ושט כי הטבעת שוחררה מהכפתור) אך ממש לפני קביעת תאריך לניתוח גיליתי שאני בהריון. היום אני חודש וחצי אחרי לידה (ניתוח קיסרי חירום אבל הכול בסדר!) ואני מרגישה כבר חודש וחצי כאבי תופת מתחת לחזה ובבטן העליונה. בימים האחרונים גם בטבעת. , קושי לאכול. אני ממש מפחדת ללכת לבדוק ואני לא יודעת מה עושים ואיך מתקדמים. חשוב לי לציין כי אם אגלה שהטבעת נפלה לקיבה ארצה כבר להשתרוול כי אני מפחדת מהניתוחים ולא ארצה להתנצח פעמיים, אנא עיזרו לי , מה לעשות , למי לפנות אני מתוסכלת עם תינוק קטן שזקוק לי ואני רק כואבת. תודה

אופירA

New member
מנהל
חודש וחצי כאבי תופת...

בדיוק מאז הלידה...
מתקשרים בדחיפות למנתח הטבעת.
צריך לעשות שיקוף וושט קיבה ותריסריון דחוף (לא בקופ"ח, בבי"ח. יש פרוצדורות שונות, תלוי בקופת החולים שלך. לשאול את מזכירת המנתח).
אם לא מוצאים סיבה לכאבים יש לעשות גם סיטי.
אם חס ושלום יש אירוזיה - פציעת הקיבה - מנתח הטבעת צריך בדחיפות להוציא הטבעת ולחכות עד להחלמה של הקיבה לפני שרוול. אין דרך אחרת. יתכן שיומלץ לך לעשות מעקף קיבה ולא שרוול.
את יכולה להתקשר אלי לכל שאלה בנדון. טל' 03-5781855 אופירה, לא בשבת. להשאיר הודעה בתא הקולי .

Oranita11

New member
תודה על תשובתך

אופירה תודה על תשובתך, אם אני לא מעוניינת בקשר עם המנתח שלי ורוצה תהליך מההתחלה? מה עושים?

עזרה

מציע לך להיבדק אצל כירורג בריאטרי - יש לשלול ארוזיה של הטבעת לקיבה.
כנראה תצטרכי צילום בליעה (שיקוף) וגסטרוסקופיה

למעלה