עזרה..

Jul 1 4

New member
עזרה..

עשיתי הפסקה קטנה מהלימודים ועכשיו חזרתי הבעיה היא שקשה לי להדביק את החומר והמורים לוחצים עוד יותר לפעמים זה אפילו שני מבחנים ביום... הבעיה היא שמתלמידה טוב הציונים שלי הידרדרו ואז עוד פעם בא לי לקחת הפסקה איך אני חוזרת למסלול?יש פה כתבות על שיטות למידה?

Mנטה

New member
הבעיה עם הפסקות

זה שמצד אחד צריך אותן ומצד שני הן באמת יוצרות פער. מה שכדאי לך לעשות זה דוקא כן להתאמץ ולהדביק את הפער. נכון זה קשה, אבל את תרגישי טוב יותר וזה יהיה לך יעיל יותר. עכשיו תספרי למה את צריכה הפסקה.

Mנטה

New member
תראי....

הענין הוא שמעבר לזה שצריך ללמוד אנחנו גם בני אדם. אז תמיד תמיד יש גם הפרעות. פתאום יש איזה צרה שמקשה על הלימודים או אפילו לא מאפשרת בכלל ללמוד. ובכל זאת צריך להסתדר ולהמשיך. מה שאני ניסיתי לדעת ממך אם הצרות שלך קשורות לעולם הלימודים (עומס יתר, קושי גדול, כאלה דברים) או שיש לך צרות אחרות שבגללן את לא יכולה ללמוד באותו הזמן שאת לוקחת הפסקה. על זה את יכולה לענות ?

Jul 1 4

New member
לא קשורות ללימודים...

עכשיו שכבר אני מנסנה לחזור זה יותר קשה...אני הידרדרתי בציון לפחות 20 נקודות יותר בכל מקצוע... למשל עכשיו אני שוברת את הראש על איך לעשות עבודה בספרות

יונה שו

New member
חבל על הראש, לא ../images/Emo4.gif

תפרטי מה בדיוק את צריכה לעשות בספרות, מה הדרישות, מה החומר, מה קושי, ואולי אפשר יהיה לעזור לך באסטרטגיות של מהירות... אם את מצליחה בדרך כלל בלימודים, אפשר יהיה לעזור לך להתגבר.

למעלה