עזרה!!!!

yair24

Member
עזרה!!!!

מה בדיוק אני צריך להוריד? נכנסתי לפה: http://www.php.net/downloads.php אם מישהו יהיה נחמד ויגיד לי מה בדיוק אני צריך להוריד כי אני הורדתי את הדבר הבא: אוי אני בכלל לא הורדתי מפה את התוכנה אני הורדתי משהו בגודל 400K ובכלל מאתר אחר שמצאתי בגוגל... טוב אז תגידו לי בבקשה את מה בדיוק אני מוריד מפה האם את זה? PHP 4.0.6 zip package או אולי את זה? PHP 4.0.6 installer תודה מראש למי שיעזור יאיר

תמר,

New member
תגיד אתה בעצמך

הנה מה שכתוב שם:
PHP 4.0.6 zip package [4,859Kb] - 23 June 2001 (CGI binary plus server API versions for Apache, AOLserver, ISAPI and NSAPI. MySQL support built-in, many extensions included, packaged as zip) PHP 4.0.6 installer [755Kb] - 23 June 2001 (CGI only, MySQL support built-in, packaged as Windows installer to install and configure PHP, and automatically configure IIS, PWS and Xitami, with manual configuration for other servers. N.B. no external extensions included)​
כפי שראית, זה תלוי בסוג השרת בו אתה משתמש. אולי אם תתן פרטים עליו - נוכל לעזור לך.

yair24

Member
יש לי תוכנת IIS

יש לי IIS מותקן במחשב אין לי לינוקס והמחשב שעליו מדובר בקושי מתחבר חאינטרנט (לא שזה קשור) אני רק רוצה להריץ עליו דפי PHP אז מה אני צריך?

למעלה