עזרו לי בבקשה

TAMIR18

New member
עזרו לי בבקשה

לפני כמה שנים גרתי ברחוב כי ברחתי מהבית מאותו תקופה הצטברו לי חובות גדולים בהוצאה לפועל וגם אצל עורכי דין כמעט 50,000 ויותר , , לא מזמן התחתנתי ויש לי ילד בעוד חודש וקצת. ואני בצרות גדולות כי אין לי מאיפה לשלם ואני לא יודע איך משפטית אני יכול לפתור את זה , אמרו לי אנשים לעשות איחוד תיקים אבל לא כל החובות נמצאים אצל עורכי דין , ואיחוד תיקים עולה כסף זמןשל עורך דין וגביה שלו שברור שאין לי כסף לזה מישהו אולי מכיר מקום או אתר שנותן סיוע משפטי חינם וא יעוץ או הכוונה בבקשה עזרו לי ואני בן 21 תמיר

../images/Emo88.gif לתמיר

קיימים מספר מקומות בהם ניתן לקבל סיוע משפטי ללא תשלום, במידה ואתה עומד בקריטריונים המתאימים (בדרך כלל הם בודקים את ההכנסה החודשית שלך, ולפיה מחליטים את אתה עומד בקריטריונים שלהם או לא). המקום העיקרי אליו ניתן לפנות הוא "הלשכה לסיוע משפטי" - רח' הנרייטה סולד 4 ת"א, טל' 03-6932777, ימי קבלת הקהל הם" א'-ה' בין 8:30-12:30 מענה טלפוני בין השעות 13:00-15:00. מקום נוסף אליו תוכל לפנות הוא ש"יל - שירות יעוץ לאזרח, מצורף לינק שלהם המפרט את כל דרכי העזרה. http://shil.haifa.ac.il/Hebrew/index.htm מאחלת לך הצלחה רבה! אלינור, עובדת סוציאלית

למעלה