עזרו לי

אבודה11

New member
עזרו לי

שלום אני בת 23, אמא שלי ואחותי יודעות על כך שיש לי ניסיון עם בנות מיני, אני פוחדת להודות בכך אבל נדמה לי שזו תהיה בחירתי לכל החיים... אני בקשר כבר 4 שנים עם מישהי. הסיפור מורכב מאוד אבל המשפחה שלי לא מוכנה לשמוע לא עליה ותשמח לא לשמוע שאני באמת כזו. מה לעשות??? אני מאוד אוהבת את המשפחה שלי ולא רוצה לפגוע בהם....אבל אני משקרת להם כרגע כל הזמן כדי להיות מאושרת עם מה שאני באמת, אני פוחדת לאבד אותם. בנוסף יש לי אבא שלא ככ מעורב בכל הנושא ואני מניחה שהדבר יהיה לו מוזר כפליים...... אני פונה אליכם בתור הורים כי אני רוצה לשמוע מכם איך לדעתכם זה צריך לקרות. אני יודעת כמה זה קשה ומבינה....אבל עדיף שאמשיך לשקר כדי לגרום לאמא שלי נחת במחשבה שאני "בסדר"?....

היי

קשר של ארבע שנים הוא בהחלט ידיעה... לכל ילד קשה 'לאכזב' את ההורים אבל ילד לא אמור לחיות את 'התסריט' של ההורים... חשה בכתיבה שלך את הקונפליקט בין היציאה מהארון, לבין להמשיך להסתיר ולשקר. יכול להיות שהכתיבה שלך כאן היא סימן שהגעת אל הבשלות לעשות שינוי. אני חושבת שכדאי להמשיך וליידע את אמך ואחותך... הכנת כבר את הרקע לידיעה. להביא בפניהן את האמת והאהבה יחד עם הפחד והרצון שימשיכו לקבל אותך כמו שאת ... זה הרצון הטבעי של כל אחד מאיתנו שיקבלו אותו ללא תנאים. בודאי שבשלב הראשון יהיה לאמך ולאביך קשה אבל יש המון כלים להתמודד עם הידיעה... בהצלחה יקרה אשמח להמשיך ולתמוך בך גם מרחוק... ממני יעל הרפז

kaka654321

New member
אל תדאגי

בהתחלה המשפחה שלך תיהיה בשוק עם פה פתוח אבל אחרי זה הם ישלימו עם העובדה עם מי שאת אבל תאמרי להם כמה שיותר מוקדם יותר טוב אל תדחי את זה תיהי כנה אתם זה המשפחה שלך אם הם אוהבים אותך (ואני בטוח במאה אחוז שהם כן) הם יקבלו אותך כמו שאת הרי תראי סיפרת לאמך ולאחותך תתחילי מקטן קודם תשתפי את אבא שלך ואז תאספי לכול המשפחה אל תדאגי כן יהו התרגשות יה דפיקת לב אבל בסוף את תגמרי את משיש לך לומר ותרגישי שירדה לך אבן מהלב בהצלחה שיהיה לך

למעלה