עזרתכם בסימני פיסוק במשפט

orh28

Member
פה הייתה רחל, יפה מכפי שהיא עצמה יכלה להכיל, כל כך יפה הייתה עד כי מונה השנים שמעולם לא עצר במאוצו
ובדרכו הנמהרת הקפיד לחרוש קמט אחר קמט בפניהן של היפות בנשים, נחרד מלפגום ביפי פניה וצחות עורה החלק."

אשמח לעזרתכם בפיסוק המשפט בכלל, ובמיוחד בתיאור מונה השנים - שמעולם לא עצר במאוצו ובדרכו הנמהרת...
היכן נכון לסדר פסיקים ?

תודה רבה.

דיברגנט חדש

Well-known member
פה הייתה רחל, יפה מכפי שהיא עצמה יכלה להכיל, כל כך יפה הייתה עד כי מונה השנים שמעולם לא עצר במאוצו
ובדרכו הנמהרת הקפיד לחרוש קמט אחר קמט בפניהן של היפות בנשים, נחרד מלפגום ביפי פניה וצחות עורה החלק."

אשמח לעזרתכם בפיסוק המשפט בכלל, ובמיוחד בתיאור מונה השנים - שמעולם לא עצר במאוצו ובדרכו הנמהרת...
היכן נכון לסדר פסיקים ?

תודה רבה.
לדעתי, הפיסוק הקיים נכון, רק הייתי מוסיף פסיק אחד לאחר המילה 'השנים'.

orh28

Member
תודה רבה . נראה לי שפסיק אחרי השנים פוגם בשטף הקריאה, ולכן לא שמתי. אך עדיין מתלבטת מה נכון...🙂

נערך לאחרונה ב:

orh28

Member
תודה רבה.
זה נראה לי. חששתי מריבוי פסיקים במשפט, וכנראה אין מנוס...🙂

trilliane

Well-known member
מנהל
הצעתי:
יפה הייתה רחל, יפה מכפי שהיא עצמה יכלה להכיל; כל כך יפה הייתה, עד כי מונה השנים, שמעולם לא עצר במאוצו,

orh28

Member
הצעתי:
יפה הייתה רחל, יפה מכפי שהיא עצמה יכלה להכיל; כל כך יפה הייתה, עד כי מונה השנים, שמעולם לא עצר במאוצו,
תודה רבה.

למעלה