עח"ו, את לא מרוכזת. לא שמת לב שאין סיכום חודשי עדיין?

צבע אהוב

• Total voters
    15

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קורה לי גם לא מעט.
במיוחד עם סדרות מסובכות יותר כמו "דארק", אבל גם עם סתם כאלו שעבר יותר מידי זמן וכבר עבר לי ההקשרות לדמויות.
בגלל זה עם סדרות כאלו הרבה פעמים הדבר הכי לא לראות אותם עד שהן מסתיימות.
ככה למשל ראיתי את כל דארק רק אחרי שיצאה עונה 3.
הבעיה היא שאז הרבה פעמים מפספסים את חוויית הצפיה המשותפת (אלא אם כן זה ה100 וכל הפורום ביחד משלים את זה)
זה גם חבל כי כשרואים בבינג' אז פחות מעכלים כל פרק וכל עונה אלא הכל מתכווץ יחד.
(למשל הצפייה בוונדהויז'ן לא הייתה אותו דבר אם כל הפרקים היו יוצאים יחד)
עצרי!
עד סול! |שפם|
תקראי או תצפי בתקציר או שניים ותמשיכי.
על דברים מוזרים את יכולה לוותר בשקט לדעתי.
עצרי!
עד Stranger Things!
(ולא אני לא מוכן לקרוא לה דברים מוזרים כי אם מתרגמים את השם אז זה צריך להיות "דברים מוזרים יותר")
וזהו בעיקר רציתי לעשות את הבדיחה והעניין עם השם קצת הרס לי.
אבל זה מזכיר לי שאין לי מושג מה קורה עם העונה הרביעית של הסדרה וכל הילדים שם כבר בטח גבוהים נורא.

LeAnnDyIan

Well-known member
@Lhuna3 נתקע לך ה-אנטר?
זו לא את שכופה עלינו כפתורי ספוילר כי מציק לך שהדפים ארוכים ללא סיבה?
מה נסגר עם כל הרווחים המיותרים שלך?:-D
7B428CB6-CC82-47E9-BE73-4366DAF8827E.png

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
@Lhuna3 נתקע לך ה-אנטר?
זו לא את שכופה עלינו כפתורי ספוילר כי מציק לך שהדפים ארוכים ללא סיבה?
מה נסגר עם כל הרווחים המיותרים שלך?:-D
מציק לי מאוד שהדפים ארוכים ללא סיבה, אבל הבנתי שכולכם אוהבים דפים ארוכים ללא סיבה, אז הנה פיציתי אותכם על הכפתור שלי ופינקתי אותכם ברווחים מיותרים, על חשבוני :p
ככה אני אוהבת לפנק לפנק לפנק!

LeAnnDyIan

Well-known member
ככה אני אוהבת לפנק לפנק לפנק!

nerdkey treky

Active member
הבעיה היא שאז הרבה פעמים מפספסים את חוויית הצפיה המשותפת (אלא אם כן זה ה100 וכל הפורום ביחד משלים את זה)
זה גם חבל כי כשרואים בבינג' אז פחות מעכלים כל פרק וכל עונה אלא הכל מתכווץ יחד.
(למשל הצפייה בוונדהויז'ן לא הייתה אותו דבר אם כל הפרקים היו יוצאים יחד)
אני מסכים שצפיית מרתון תהיה שונה בוונדהויז'ן. למשל, פחות נוכל לעכל את הדברים במהלך העונה, את האירועים שמתגלגלים ונחשפים במהלך הצפיה, נתרגש מהם בזמן אמת אך בסוף הם לא יהיו רלוונטים. זה אולי ההבדל בין מרתון לשבועי (כלומר לינארי, פעם בשבוע), בסוף מתרגשים באותה מידה, אולם המסע הקצר\ארוך נתפס באופן שונה.
יהיה מעניין לקחת 10 אנשים שרואים את וונדהויז'ן לראשונה בצפיה לינארית ולקחת עוד 10 אנשים שרואים לראשונה את וונדהויז'ן בצפיה בינג'ית ולגלות מה ההבדלים בחוויה. לכאורה בסוף כולם יהיו מרוצים (נניח), אך איך הם ירגישו כלפי התהליך? אני עכשיו צפיתי בפעם הראשונה בפרק 8 ולא ניהלתי דיון רחב אתכם על כל החשיפה וההיסטוריה של הפרק. אז עשיתי "מרתון" (רק של שני פרקים) ואני יכול להגיד שהאירועים בפרק 8 פחות רלוונטים עכשיו, אפילו שאני עדיין נרגש מהם (ואולי נרגש גם מהסוף). מנגד, אתם\ן צפיתם\ן בפרק שמונה+תשע באופן שבועי והיה מספיק זמן לעכל ולדון ולהפנים את האירועים הללו. לכם זה כבר היסטוריה רגשית.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מסכים שצפיית מרתון תהיה שונה בוונדהויז'ן. למשל, פחות נוכל לעכל את הדברים במהלך העונה, את האירועים שמתגלגלים ונחשפים במהלך הצפיה, נתרגש מהם בזמן אמת אך בסוף הם לא יהיו רלוונטים. זה אולי ההבדל בין מרתון לשבועי (כלומר לינארי, פעם בשבוע), בסוף מתרגשים באותה מידה, אולם המסע הקצר\ארוך נתפס באופן שונה.
יהיה מעניין לקחת 10 אנשים שרואים את וונדהויז'ן לראשונה בצפיה לינארית ולקחת עוד 10 אנשים שרואים לראשונה את וונדהויז'ן בצפיה בינג'ית ולגלות מה ההבדלים בחוויה. לכאורה בסוף כולם יהיו מרוצים (נניח), אך איך הם ירגישו כלפי התהליך? אני עכשיו צפיתי בפעם הראשונה בפרק 8 ולא ניהלתי דיון רחב אתכם על כל החשיפה וההיסטוריה של הפרק. אז עשיתי "מרתון" (רק של שני פרקים) ואני יכול להגיד שהאירועים בפרק 8 פחות רלוונטים עכשיו, אפילו שאני עדיין נרגש מהם (ואולי נרגש גם מהסוף). מנגד, אתם\ן צפיתם\ן בפרק שמונה+תשע באופן שבועי והיה מספיק זמן לעכל ולדון ולהפנים את האירועים הללו. לכם זה כבר היסטוריה רגשית.
בלה בלה בלה אבל תכלס כתבת תגובה רק בשביל לכתוב את המילה מרתון במקום המילה בינג'.
ואני בדיוק חשבתי איזה מצחיק יהיה לשנות את ההודעה שלך בעריכה ולהחליף את המילה מרתון למילה בינג'... אבל אז גיליתי שבעצם כתבת את המילה בינג'ית בפסקה השניה שלך.
אני בשוק ממך ולא יודע מה לומר.

Lion_Heart

Well-known member
נשמע מדעי(בערך) ביותר!
הייתי מתנדב , תמורת תשלום סימלי, כמובן

nerdkey treky

Active member
בלה בלה בלה אבל תכלס כתבת תגובה רק בשביל לכתוב את המילה מרתון במקום המילה בינג'.
ואני בדיוק חשבתי איזה מצחיק יהיה לשנות את ההודעה שלך בעריכה ולהחליף את המילה מרתון למילה בינג'... אבל אז גיליתי שבעצם כתבת את המילה בינג'ית בפסקה השניה שלך.
אני בשוק ממך ולא יודע מה לומר.
חשבתי אולי תפנים שאני לא עושה את זה בשביל דאוין ותענה לי עניינית. אבל נזכרתי שהכוונה המקורית שלי באמת הייתה להגיב רק מתוך המרתון ותוך כדי גיליתי שיש לי משהו אותנטי לכתוב לגביו.

LeAnnDylan

Well-known member
אני לא מבינה איך לקרדשיאנס נתנו תוכנית, אבל לך לא
גם אני לא
הממ, אפילו לא שמתי לב שאלו שני כינויים שונים
לא שמת לב שהצבעתי בשני כינויים בסקר, או לא שמת לב באופן כללי שיש לי שני כינויים?:-D
אבל כן יש דמויות טובות יותר מקלארק.
אבל לאף אחד אין יותר בובז משל קלארק וכולנו יודעים ש:
בובז > דמות טובה
את כזאת פאנגירל, וזה מצחיק אותי כי כאילו את משדרת את ההיפך רוב הזמן :-D
דילן? ההפך מפאנגירל? פספסת את כל הגיפים של דרו בכל מקום?
אני אסביר. בראש שלי, דילן משדרת כזה - על הזין שלי הכל ושאף אחד לא יתעסק איתי. קשוחה כזאת אופנוענית. זה האימג' שלה שיש לי בראש. וכשאני חושבת על פאנגירל, אני חושבת על.. ובכן.. עלייך :-] צעירה פוחזת כזאת.. :-D
למרות שאין לי ספק שדילן תשיג אותך בתחרות ריצה אחרי חתימה של מישהו :-D
איזה אופנוענית. מקסימום בימבה:-D

דווקא חתימות זה לא משהו שאני אוספת. וגם לא כל כך מבינה את הקטע הזה. (איפה ליאורה שתבוא עם הסיפור המפורסם של איך מנעתי ממנה חתימה של טוליסה אפילו שהיא הציאה בעצמה לחתום לנו @limors2 )
יש לי כל מיני פריטים חתומים בבית, אבל על אף אחד מהם לא ביקשתי שיחתמו לי.
דווקא יש לי איזה תמונה של 8X10 שאני אוהבת של ברנדי קלארק, שפעם ממש ממש אהבתי וכשהיא יצאה עם האלבום השני שלה היה לה באתר חבילה של האלבום, איזה תמונה בהקדשה אישית וחולצה. והזמנתי את החבילה הזאת כי היא הייתה הכי יקרה ופשוט רציתי לתמוך בה כי היא הייתה זמרת חדשה בלי הרבה חשיפה.
ואז בשורה של ההקדשה האישית את צריכה לרשום מה את רוצה שהיא תכתוב לך וממש לא היה אכפת לי מהתמונה החתומה הזאת אז רשמתי "לא צריך לשלוח לי את התמונה הזו, אני רק רוצה לתמוך בברנדי"
אבל אז קיבלתי את התמונה הזאת ואני חושבת שזה ממש חמוד מצידה.
thumbnail_IMG_0960.jpg
למקרה שאתה מתקשה עם קרסיב רשום
!Thanks for all of your love & support
!I love you

להחזיק לך את השיער מעל האסלה?
צחקתי בקול:-D
וגם - :-D זה לא אשמתי שאין מספיק כאלה בטלוויזיה כבר;-(
יש לך כאלה בפורום. זה לא מספיק?:-P:
Sometimes when people love each other very much, they need time apart, so when they come back together, their love is even stronger.
נראה אם תזכרי מאיפה הציטוט. |חיבוק||לב|
אני מקבלת נקודה על זה שזכרתי את זה?:-P: (אז מה אם ראיתי את זה לא מזמן. יש לי אלצהיימר. עצם זה שאני זוכרת מה אני מנסה לכתוב כאן זה נס)
כן, דילן היא לחלוטין הכי פאנגירל כאן. לדברים שהיא מפנגרלת. - דרו ברימור, ה100, סיהוקס (אגב, אני ניחשתי נכון איזה דגל זה)
יש לה פאקינג מרצ'נדייז. ובכמויות.
התכוונתי לשרשר את הציטוט הזה מתחת לשל מילי ועדי ולהגיב לכולכם ביחד אבל תפוז הוא בן של אישה שעובדת קשה עבור הכסף שלה (בלבוש מינימלי).
אניווי, מרצ'נדייז זה כיף. כי נגיד, למה שאחתוך עגבניה עם סכין רגילה, כשאני יכולה לחתוך עם סכין של הסיהוקס?:-P:
ואני שונאת שאנשים לא מבינים את מה שאתה הבנת - שאני פאנגירל לדברים שאני מתפנגרילת.
אני יודעת שזה נשמע מובן מאליו, אבל מסתבר שהרבה אנשים לא מבינים את זה.
נגיד שותפה שלי חזרה עכשיו ממקסיקו והחליטה לקנות לי איזה חולצה מוזרה עם גולגולת של דיוס דה לה מווארטה (יום המתים) עליה.
הסתכלתי על זה בהרמת גבה ואני כזה "לא אמרתי לך לא לקנות לי בגדים?! אני לא לובשת סתם חולצות שאין עליהם דברים שאני אוהבת" (או של העבודה, אבל זה לא קשור כרגע)
והיא כזה "אבל את אוהבת את המאה, ובמאה יש אנשים מתים hence גולגולת!"|פנים|
והלוואי שהיא הייתה היחידה שעושה את זה. אבל יש כל מיני אנשים שלא עושים את ההבחנה ונגיד פעם מישהו הביא לי חולצה של האיגלס בטענה של "את אוהבת פוטבול" כן, מאוד אפילו! אני אצפה בכל משחק שישודר גם אם זה לא של הקבוצה שלי, אבל אני לא אלבש חולצה שלא של הקבוצה שלי!!:-[ זה לא עובד ככה!!
זה מזכיר לי שבכיתה ו' בספר מחזור (לא זוכרת אם סיפרתי לכם את זה, אם כן אני מתנצלת) היה רשום לכל תלמיד שורה אחת שמתארת אותו (בניגוד לספרי מחזור של התיכון בהם היו חמשיר כזה) בכיתה ו' הייתי אובססיבית לבילי פייפר (שאתם מכירים מד"ר הו, אבל אני אהבתי אותה כזמרת) ואיזו ילדה מהכיתה שלי שהכינה את הספר מחזור רשמה לי במשפט שמתאר אותי "Hit me baby one more time" כדי כאילו להראות כמה אכפת לה מהדקויות של איזו זמרת בלונדינית גרועה אני אוהבת (כי היא חשבה שהיא מגניבה וקשוחה כי היא אוהבת מטאל) האמת שאני חשבתי שזה מפגר (כי ידעתי שהיא עשתה את זה בכוונה), אבל השכן שלי שהיה מעריץ אובססיבי של בריטני ממש התעצבן והוא כזה "מה קשור בכלל?! את אוהבת את בילי!!":-D (מזכירה שזה היה בתקופה שהיה אסור לאהוב שתי זמרות פופ בלונדיניות במקביל והיה חייב לבחור בין בריטני/כריסטינה/מנדי/ג'סיקה. אחח גוד טיים:-D)
*בנושא לא קשור בכלל... את הולכת לראות איתנו גם את פאלקון וחייל החורף נכון?
כנראה שגם אני אראה אתכם.. הגעגועים לאמילי חזקים;-(
הייתי בוחרת באופציה הזאת בשאלה של עדי אבל לא ידעתי שאם אני באמת אשרוד את הצפייה או שזה ישאר בגדר תכנון
לדילן בהחלט יש משהו דואלי כזה.
למשל רוב הזמן היא באמת על הזין שלי אנשים אחרים, אני לא רוצה להיות בסביבה של אנשים אחרים שלא מעריכים את דרו כמוני
למה שמישהו, כל מישהו, ירצה להיות בחברה של מישהו שלא מעריך את דרו?!
אבל לצד זה היא אוהבת אירועים חברתיים כמו ארוחות חג ומתרגשת מהם ברמה שאני לא מכיר.
זה כי אני אוהבת את המשפחה המורחבת שלי. ואוהבת אוכל. (שני דברים שאתה לא יכול להתחבר אליהם:-P:)

didalf

Well-known member
בובז > דמות טובה

אבל אז קיבלתי את התמונה הזאת ואני חושבת שזה ממש חמוד מצידה.
יאא חמודה.

גאונה:-D:-D
וגם הסיפור השני:-D
וכן זה מעצבן שאנשים חושבים שלאהוב X אומר שאת אוהבת את כל הז'אנר. אין לי דוגמה אבל מבינה את הרעיון. במיוחד עם הפוטבול. זה כאילו יביאו לי חולצה של ריאל מדריד כשאני אוהדת ברסה. מה נראה לכם?|שפם|

כנראה שגם אני אראה אתכם.. הגעגועים לאמילי חזקים;-(
יא יאיי. כאילו צריך לראות מליון סרטים לפני אז בהצלחה עם להבין אבל לא נורא נשמח שתצטרפי. גם סבסטיאן שם והוא חתיך!

LeAnnDylan

Well-known member
יא יאיי. כאילו צריך לראות מליון סרטים לפני אז בהצלחה עם להבין אבל לא נורא נשמח שתצטרפי. גם סבסטיאן שם והוא חתיך!
לא נורא, זה יהיה כמו שראיתי קפטן מארוול (ככה קראו לזה? שהגיבורה היא בחורה?)
סתם הלכתי עם חברה לראות כי זה היה נראה כמו סרט חביב, ולא הרגיש לי שאני צריכה לראות מיליון סרטים אחרים בשביל להבין שהיא טובה ונלחמת ברעים:-P:
לא לא, אל תעודדי את ההתנהגות המחפירה הזאת|שפם|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חשבתי אולי תפנים שאני לא עושה את זה בשביל דאוין ותענה לי עניינית. אבל נזכרתי שהכוונה המקורית שלי באמת הייתה להגיב רק מתוך המרתון ותוך כדי גיליתי שיש לי משהו אותנטי לכתוב לגביו.
אני מכיר אותך יותר טוב ממך.

והלוואי שהיא הייתה היחידה שעושה את זה. אבל יש כל מיני אנשים שלא עושים את ההבחנה ונגיד פעם מישהו הביא לי חולצה של האיגלס בטענה של "את אוהבת פוטבול" כן, מאוד אפילו! אני אצפה בכל משחק שישודר גם אם זה לא של הקבוצה שלי, אבל אני לא אלבש חולצה שלא של הקבוצה שלי!!:-[ זה לא עובד ככה!!
שתיהן דוגמאות של דביליות מרמה גבוהה.
אני אף פעם לא התחברתי לספורט, אבל גם אני יודע שמישהו לא ילבש חולצה של קבוצה כלשהי רק כי הוא אוהב את הספורט.
הקטע עם החולצה עוד אפשר קצת להבין שאולי זה נראה לה ציור מגניב על החולצה וחשבה שתאהבי את הסטייל כי זה דומה לדברים מה100.
מזכירה שזה היה בתקופה שהיה אסור לאהוב שתי זמרות פופ בלונדיניות במקביל והיה חייב לבחור בין בריטני/כריסטינה/מנדי/ג'סיקה. אחח גוד טיים
תקופות חשוכות בהיסטוריה של העולם (רגע, אין דברים כאלו גם כיום בין מעריצי של זמרות שונות?)
תפוז הוא בן של אישה שעובדת קשה עבור הכסף שלה (בלבוש מינימלי).
חשפנית?
זה כי אני אוהבת את המשפחה המורחבת שלי. ואוהבת אוכל. (שני דברים שאתה לא יכול להתחבר אליהם:-P:)
אבל איזה אדם אנטי סוציאלי כל כך אוהב את המשפחה המורחבת שלו?
לא נורא, זה יהיה כמו שראיתי קפטן מארוול (ככה קראו לזה? שהגיבורה היא בחורה?)
סתם הלכתי עם חברה לראות כי זה היה נראה כמו סרט חביב, ולא הרגיש לי שאני צריכה לראות מיליון סרטים אחרים בשביל להבין שהיא טובה ונלחמת ברעים:-P:
כמה עצוב שיש 23 סרטים בMCU, אבל אפשר לזהות איזה אחד בודד זה לפי "שהגיבורה היא בחורה".

אני חושב שתסתדרי בלראות את הסדרה [פאלקון וחייל החורף] גם בלי לראות סרטים קודמים, אם כי זה מאוד שונה מזה שראית קפטן מארוול בלי סרטים קודמים. קפטן מארוול הוא מהסרטים שיחסית ממש לא נשענים על ידע קודם. קודם כל הגיבורה לא הופיעה בסרטים קודמים. לעומת זאת בסדרה כולם כבר הופיעו בעבר ובכמה סרטים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה לא משנה את העובדה שיצאתי מגדרי, כתבתי משהו בעל משמעות, ואתה נשארת בשוק ו... שתקת.
בסדר בסדר נבדוק שוב מה כתבת
אני בעד ניסוי. אבל כדי שיהיה ניסוי טוב צריך הרבה יותר מ10 אנשים בכל קבוצה. אני מציע גם שכל קבוצה תהיה מחולקת לאנשים עם ידע מקדים בMCU וכאלו שאין להם.

מעניין אותי אם נטפליקס אי פעם ינסו להוציא את אחת הסדרות שלהם באופן שבועי.

nerdkey treky

Active member
אני בעד ניסוי. אבל כדי שיהיה ניסוי טוב צריך הרבה יותר מ10 אנשים בכל קבוצה. אני מציע גם שכל קבוצה תהיה מחולקת לאנשים עם ידע מקדים בMCU וכאלו שאין להם.
זה נשמע כמו ניסוי מרתק שכדאי בדיסני לעשות. הייתי רוצה לתת להם את הרעיון הזה אבל הם לא יקשיבו לרעיונות של לקוחות

Lhuna3

Well-known member
כמה עצוב שיש 23 סרטים בMCU, אבל אפשר לזהות איזה אחד בודד זה לפי "שהגיבורה היא בחורה".
נכון מאוד, ובגלל זה עוד יותר כיף שוונדה קיבלה עכשיו בעצם את הסרט שהגיע לה, רק בצורת סדרה וזה אפילו טוב יותר מבחינתי, גם יותר ארוך וגם יותר מעמיק.

nerdkey treky

Active member
הרבה מזה נובע בגלל אותו מנהל כללי של מארוול שהיה אחראי על קווין פייגי ופסל הרבה מהרעיונות שלו. הוא רצה להכניס את קפטן מארוול עוד בשלב השני של היקום אבל ההוא טען ש"אף אחד לא ירצה לראות סרט גיבורת על". בסוף העבירו אותו לטלוויזיה וקיבלנו את INHUMANS :(

מילי08

Well-known member
לא שמת לב שהצבעתי בשני כינויים בסקר
זה..
בובז > דמות טובה
:-D.
נשמע כמו סיכום מאוד מנומק ויעיל
איזה אופנוענית. מקסימום בימבה:-D
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
דווקא חתימות זה לא משהו שאני אוספת. וגם לא כל כך מבינה את הקטע הזה
גם אני לא מבינה... מה יש לי לעשות עם החתיכת נייר הזאת אחר כך?
למקרה שאתה מתקשה עם קרסיב רשום
אם לא היית מתרגמת מה כתוב שם, בחיים לא הייתי מצליחה לעלות על זה. זיהיתי את המילה all :-D
אבל תפוז הוא בן של אישה שעובדת קשה עבור הכסף שלה (בלבוש מינימלי).
:-D
חח.. אפשר לראות מה הכיוון ההגיוני שהיא מכוונת אליו.
אבל זה באמת לא הגיוני. ברור שלהיות פאנגירל צריך להיות על משהו ספציפי ולא על כל המרצ'נדייז בעולם.
זה כמו שגרופי של אפל למשל יקבל במתנה שעות של אנדרואיד כי יחשבו שהוא פשוט בקטע של גאדג'טים.
בכיתה ו' הייתי אובססיבית לבילי פייפר (שאתם מכירים מד"ר הו, אבל אני אהבתי אותה כזמרת) ואיזו ילדה מהכיתה שלי שהכינה את הספר מחזור רשמה לי במשפט שמתאר אותי "Hit me baby one more time" כדי כאילו להראות כמה אכפת לה מהדקויות של איזו זמרת בלונדינית גרועה אני אוהבת (כי היא חשבה שהיא מגניבה וקשוחה כי היא אוהבת מטאל) האמת שאני חשבתי שזה מפגר (כי ידעתי שהיא עשתה את זה בכוונה), אבל השכן שלי שהיה מעריץ אובססיבי של בריטני ממש התעצבן והוא כזה "מה קשור בכלל?! את אוהבת את בילי!!":-D (מזכירה שזה היה בתקופה שהיה אסור לאהוב שתי זמרות פופ בלונדיניות במקביל והיה חייב לבחור בין בריטני/כריסטינה/מנדי/ג'סיקה. אחח גוד טיים:-D)
:-D כל הסיפור הזה! :-D :-D לא זכרתי שילדות בכתה ו יכולות להיוץ כאלה ביצ'יות
ניק dad לשירותך
אבל איזה אדם אנטי סוציאלי כל כך אוהב את המשפחה המורחבת שלו?
שאלה לגיטימית

Lhuna3

Well-known member
זה שרשור אוף נכון?

אז הנה משהו מעכשיו שנראה לי שרק אתם תבינו למה זה הצחיק אותי.

(סליחה שזה ב-zip, לא מצאתי דרך להעלות פה mp4 בלי להעלות לאתר אחר.)

קבצים מצורפים

• from_the_news.zip
    KB 265.7 · צפיות: 9
למעלה