עיגונים לכיסאות ילדים במושב האחורי

yhmagen

New member
עיגונים לכיסאות ילדים במושב האחורי

שלום, צריכה את עזרתכם. יש לי שברולט ויואנט שנת 2004 , יש לי שלושה ילדים בגילאים: 7,5 ו-11 חודשים. שני הילדים הגדולים יושבים בבוסטרים בצידי הרכב והילד הצעיר יושב כרגע בסל-קל נגד כיוון הנסיעה והוא ממוקם במושב האמצעי. בעוד מס' שבועות אני אצטרך להעביר את הילד הצעיר לכיסא בטיחות עם כיוון הנסיעה וכאן הבעיה שלי מתחילה... בכיסא האמצעי ישנה חגורת בטיחות מותנית (2 נקודות) ולא חגורת מותן-כתף (3 נקודות). עד כמה שהצלחתי לברר בחנויות משנת 2002 כל הכיסאות בטיחות שנמכרים הינם מצריכים 3 נקודות חגירה. השאלה שלי האם ידוע למשהו האם יש ברכב שברולט ויואנט משנת 2004 עיגון (איזופיקס) ? במידה ויש,האם זה מספיק בטוח לחגור את הכיסא בשיטת האיזופיקס וחגורת המותן בלבד? האם אפשרי להוסיף חגורת מותן-כתף? ואם כן היכן ואצל מי עושים זאת? אשמח גם לדעת על פתרונות נוספים. להחליף רכב לצערי זה לא פיתרון בר-קיימא... אין לנו כסף...

תשובות

שלום yhmagen, אני מצרפת את רשימת המכוניות שבהם האיזופיקס מתאים לפי הרשימה ששם הרכב שלך אינו מתאים.... צריך לבדוק עם ברכב ישנה הכנה להתקנת חגורת מותן כתף - זה ניתן לבדוק רק אצל עסק מורשה לחברת שברולט ולא סתם מוסך בנוסף קיימים מושבים אמריקאים שנקשרים בחגורה מותנית בלבד ( רצוי שלא להשתמש ובשילב אנחנו לא מחזיקים בהם) תודה על פנייתך דפנה

למעלה