עידכונים מערד

מצב
הנושא נעול.

euronitzan

New member
לכלוא אותו בתוך הטייגר אגד חבילות!

התנתקות ? ממה אתה מתנתק ?
אתה מנתק את עצמך בגלל ההתנתקות? המוזיאון יוציא לך צו 8 ! אתה תעלה למשפט חברים אצל נוח ! אחד הרררררררלללללללססססססים יכניס אותך למשפט ! אתה עריק מהמוזיאון ! 14 יום כלא 7. (לשעבר י"פ חמ"צ 397, מעל קציעות).

ולשלוח אותו בדואר רשום לאיחסון בארכ

בארכיון אגד החדש בנתב"ג

תגובה מרתם../images/Emo26.gif [לא נגעתי]

בארכיון אגד החדש בנתב"ג
תגובה מרתם
[לא נגעתי]
(נמסר בטלפון עכשיו מרתם, מלה במלה) "איך אתה לא מתבייש להעלות אותי למשפט חברים על זה שבתוקף תפקידי בתור מנ"ס עזה אני מחוייב להישאר עכשיו חודש שלם לפחות על מנת לפקח על 250 המכונות המגויסות להתנתקות (כולל שני גררים וניידת צמיגים), ובנוסף על כך ,עם סגרית הסניף בעזה אתמנה למנהל הסניף החדש באורים, ועל כן עלי להיות כרגע בשטח ולכן אאלץ להיעדר מהמוזיאון. כמו כן, אם סיום ההתנקות יש סיכוי שאגיע לביקור פתע בירושלים אז תהייה מוכן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

קיבלתי המפקד ! עברתי לדום מתוח

תגובה מרתם
[לא נגעתי]
(נמסר בטלפון עכשיו מרתם, מלה במלה) "איך אתה לא מתבייש להעלות אותי למשפט חברים על זה שבתוקף תפקידי בתור מנ"ס עזה אני מחוייב להישאר עכשיו חודש שלם לפחות על מנת לפקח על 250 המכונות המגויסות להתנתקות (כולל שני גררים וניידת צמיגים), ובנוסף על כך ,עם סגרית הסניף בעזה אתמנה למנהל הסניף החדש באורים, ועל כן עלי להיות כרגע בשטח ולכן אאלץ להיעדר מהמוזיאון. כמו כן, אם סיום ההתנקות יש סיכוי שאגיע לביקור פתע בירושלים אז תהייה מוכן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
קיבלתי המפקד ! עברתי לדום מתוח
לכבוד מנ"ס עזה. תגיד לו שאני הייתי מנ"ס סניף סנטה-קטרינה לפני 73...
אשמח לארח אותו במעוני הדל !

seffic

New member
קו הרכבת לערד קיים בתמ"א 23?

עידכונים מערד
א) לסניף הגיע מארס חדש ומספרו 88-199-01. האם במקרה הוא צולם במהלך הסיור האחרון במפעל? ב) משהו מוזר קורה עם הקווים לבני-ברק ואשדוד. בהתחלה הם הופיעו באתר של אגד עם לו"ז ומסלול אבל בלי מחיר, ולא נראו בשטח. לפני שבועיים לראשונה יצא לי לראות אוטובוס בקו חרדי, שנסע בהתאם ללו"ז שלו, אבל לא במסלול שהופיע באתר של אגד. אז גלשתי לי לאתר וגיליתי שהקווים הללו פשוט נעלמו! אין צורך לציין, כמובן, שהם פועלים מאוד (למרות שאין שום תחנה בעיר שהם רשומים בה...). בניגוד למה שצפיתי, דווקא לא מופעלים בקווים הללו האוטובוסים החדשים ביותר, אלא דווקא וולבו בי-10-בי ומרצדס או-404 (זה מה שאני ראיתי), והם גם לא כל כך עמוסים. ג) לפניכם גרסה 3.0 למרכז התחבורה בערד. חזרתי לתוכניות הראשוניות עם עמדות אלכסוניות מקבילות זו לזו וקנה המידה שלי טוב מאי-פעם (99% דיוק). בקרוב אעלה גרסה מתוקנת ומעודכנת של הערכת טווח כדאיות ההגעה לתחנות הרכבת העירונית בגוש-דן.
ואם כן, היכן הוא מתחבר למסילה הראשית לב"ש? באיזור תחנת להבים?

למיטב זכרוני קיים בתמ"א

למיטב זכרוני קיים בתמ"א
אמור להתחבר למסילת ב"ש-דימונה באזור נבטים. התוואי הסופי אמור להיקבע בשנה-שנתיים הקרובות, שכן התחנה בבסיס נבטים אמורה להיפתח עד שנת 2008 (תאריך אופטימי מדי לדעתי), ומשם הרכבת תמשיך לערד. המסלול הזה עדיף על מסלול להבים משתי סיבות: הוא מחבר את ערד לב"ש עם אפשרות להארכת הקו צפונה (ערד-ב"ש-ת"א) ובגלל שהתוואי נוח יותר (להבים בנוייה במורדות המערביים של רכס שדרש ממע"צ כמה חפירות גדולות. תוואי נבטים-ערד הוא מישורי כמעט לחלוטין). אגב - הוצב שלט ליד תחנת להבים עם ציור של התחנה. בהזדמנות אצלם אותו.

מערך קרונוע 47 נכנס לעבודה היום !

הוא וחבריו מיועדים לקו לדימונה. בעוד שבועיים יגיע גם מערך 48 ארצה. 47 היה מס' 1372 ברכבת השבדית !

elians

New member
תודה על המידע אחי

הוא וחבריו מיועדים לקו לדימונה. בעוד שבועיים יגיע גם מערך 48 ארצה. 47 היה מס' 1372 ברכבת השבדית !
תודה על המידע אחי
47 הוא האחרון שהגיע בפריקה לפני כחודש נכון?

mucool2

New member
12 עמדות! מרשים!

עידכונים מערד
א) לסניף הגיע מארס חדש ומספרו 88-199-01. האם במקרה הוא צולם במהלך הסיור האחרון במפעל? ב) משהו מוזר קורה עם הקווים לבני-ברק ואשדוד. בהתחלה הם הופיעו באתר של אגד עם לו"ז ומסלול אבל בלי מחיר, ולא נראו בשטח. לפני שבועיים לראשונה יצא לי לראות אוטובוס בקו חרדי, שנסע בהתאם ללו"ז שלו, אבל לא במסלול שהופיע באתר של אגד. אז גלשתי לי לאתר וגיליתי שהקווים הללו פשוט נעלמו! אין צורך לציין, כמובן, שהם פועלים מאוד (למרות שאין שום תחנה בעיר שהם רשומים בה...). בניגוד למה שצפיתי, דווקא לא מופעלים בקווים הללו האוטובוסים החדשים ביותר, אלא דווקא וולבו בי-10-בי ומרצדס או-404 (זה מה שאני ראיתי), והם גם לא כל כך עמוסים. ג) לפניכם גרסה 3.0 למרכז התחבורה בערד. חזרתי לתוכניות הראשוניות עם עמדות אלכסוניות מקבילות זו לזו וקנה המידה שלי טוב מאי-פעם (99% דיוק). בקרוב אעלה גרסה מתוקנת ומעודכנת של הערכת טווח כדאיות ההגעה לתחנות הרכבת העירונית בגוש-דן.
12 עמדות! מרשים!
התלוננת לאגד על הקווים המסתוריים? ברכות על הניק החדש (והמחייב)!

9 עמדות בפועל

12 עמדות! מרשים!
התלוננת לאגד על הקווים המסתוריים? ברכות על הניק החדש (והמחייב)!
9 עמדות בפועל
לפי הפריסה הבאה: 1) באר-שבע; 2) אוניברסיטה/בית-חולים + מיתר + נבטים; 3) דימונה + מחנות תל-ערד; 4) תל-אביב וירושלים; 5) חרדים; 6-9) קווים פנימיים. עוד שלוש עמדות הן רזרבה (מתוך הנחה שהמבנה יחזיק מעמד 30-40 שנה לפני שינסו לעשות איזשהו שידרוג). לגבי קווים 550,552 לא התלוננתי, פשוט כי הם לא משמשים אותי, אבל אם אני אראה שהבזיון שלהם (ושל קו 062 לנבטים) נמשך, אולי אני אתלונן. ולגבי הניק המחייב: לוחות הזמנים עוברים שיופים אחרונים!

מצב
הנושא נעול.
למעלה