עידכוני לילה. י-ם, משבים של כמעט 100קמש.

יאן ו

New member
עידכוני לילה. י-ם, משבים של כמעט 100קמש.

הר הצופים - 19.4ממ למערכת, 224.4ממ עונתי.

נתנאל531

Well-known member
החוף הצפוני מתחיל להתנקות מעננות

גלי העננות יורדים דרומה למרכז, במקביל לתנועה של השקע מזרחה, לחוף הלבנוני. מה שנותן לחוף הצפוני זרימות מערביות קצרות מדי, שלא מספיקות להתפתחות עננות משקעים.
&nbsp
בקריות גל-מרין סיימה את היום עם 96 מ"מ, חיפה-בז"ן עם 110 ואפק עם 90. בהתחשב בכך שהממוצע השנתי הוא 550-600 מ"מ, כמות מכובדת ביותר!

רכבת אדירה מתארגנת לעבר גוש דן

בכלל לא מבין את תנועת העננים מאיזה כיון במקופ נראים כאילו זה עם צפון מערבית, בלוין זה נראה כאילו דרום מערביותת, בכל מקרה הקוסמו בשמט די קלע עד עכשיו לפה צפה סביב ה20 מ"מ עד עכשיו (אצלי 15) מאוד מקוה שהוא יצדק להמשך המערכת

Guarden

New member
שנה ארורה

COSMO הבטיח 150, וגם WRF נתן מעל 100
ובכלל הכל מגיע מתאים בודדים ולא מחזית מסודרת. הים כבר מתנקה. ינואר לפי כל המודלים יבש, ואנחנו כבר בגרעון של 70ממ. מזכיר לי את 99 ואת 61

האמת גם ל50 אני לא מאמין

בטוח אחד השכנים אולי ניקולאי שם את המד שלי מתחת למרזב. לי מרגיש אולי 12 ממ. אבל אולי בפברואר נוכל לסגור מעט מהעודף שנוצר עכשיו בתקווה להמשך שנת בצורת .

אם תראה בסביבות. שתים אומשלוש

עבר אותי איזה אדום משובח. אגב לדעתי אזור באר גנים וניצן לפחות 80 90 מ''מ. האזור היה תחת סר המון זמן

זה מה שיפה בחיים

תמיד יש מישהו מעליך ומישהו מתחת.
השאלה שקובעת את האיכות של החיים שלך היא מה אתה עושה עם הידע הזה.
נכנס למרה שחורה כי מישהו זכה יותר ממך לברכת שמים או הולך עם המשנה הידועה בפרקי אבות " איזהו העשיר השמח בחלקו "
איפה אתה רוצה להיות ?

נתנאל531

Well-known member
הבוקר הירמוך מפציץ עם ספיקה של 207 מ"ק / שניה!

נראה כמו גלישה נרחבת של מאגרים רבים בצד הסורי והירדני.
&nbsp
רשות המים הולכת להוציא דוח היסטורי...

יובל 42

New member
לא. (או כמעט ולא)

מה שזורם בירמוך נשאב ע"י הירדנים לתעלת הע'ור וע"י ישראל מוזרם לכנרת (חפש בגוגל "מזרקות הירמוך מול בית גבריאל").
מעט מאוד זורם הלאה לכיוון ים המלח.

נתנאל531

Well-known member
לתפוס זרימה של 200 מ"ק/שניה זה חתיכת פרוייקט

ועוד לא רק לתפוס, אלא לשאוב לצינור מעט למעלה, למפלס הכנרת. מתקשה להאמין שהשקיעו כל כך בשביל זרימה שטפונית עזה אחת לחורף / כמה חורפים. משער שתופסים כמות קטנה בהרבה, והשאר ממשיך דרומה.

למעלה