עידן חדש?

עידן חדש?

ראשית כל. למרות הכינוי הלא מחמיא שבחרתי לעצמי הדברים אמיתיים, גם אם הפרטים מטושטשים מטעמים, אני מקווה, מובנים.
אני לא מצפה שכולם יאמינו. אולי גם אני לא הייתי מאמין בתקופות כאלה ואחרות של חיי. מי שלא מאמין מוזמן להתייחס לזה כמו סיפור יפה. אין לי בעייה עם זה.

ובכן. מספיק עם הקדמות.
HERE GOES

טיפ טיפה רקע: נישואים לא מספקים לאורך שנים. שני ילדים. אי רצון לפרק. אי סיפור מתמשך. אינסוף בגידות.

כבר מזמן אין לי בעייה מוסרית לבגוד. בהתחלה הייתי מנסה להצדיק את זה. היא כזאת והיא ככה (אשתי). היום אני מקבל את הצרכים שלי כנתון. כמציאות שצריך לנהל אותה בצורה הכי טובה שאפשר. מצד אחד למזער פגיעה בתא המשפחתי, בילדים, וכן, גם באשתי. ומצד שני איכשהו לתת פורקן לתסכול הזה שאני חווה כבר שנים. זה לא חוסר בסקס. זה הרבה מעבר לזה. סקס מזדמן מספק אותי בערך יום יומיים. מה הטעם? ואני אפילו לא מעוניין לראות את אותה בחורה שוב. או אולי רק מזכיר לי מה חסר לי. אינטימיות עם בחורה שאני באמת באמת נמשך אליה. שאני מתלהב ממנה. שאני נהנה לשבת אתה אפילו בבית קפה ולראות את פניה מולי. הרבה מעבר לסקס. מישהי שאני נהנה לגעת בה ומצדי שהסקס יקח 5 שעות ולא דחוף המשגל או לגמור. שאני נהנה פשוט להיות אתה בלי לעשות כלום.

עם אשתי יש מדי פעם יחסים. אבל זה המינימום של המינימום. אין בכלל מה להשוות.

אז אחרי תקופה ארוכה של.... קצת עם אשתי. אולי פעם בשבוע. אולי פעם בשבועיים. לפעמים גם זה לא. פעם בחודש. ועוד לא מעט ״עזרה עצמית״, לשחרר לחץ, והרבה הרבה חיפושים. פגשתי מישהי שבאמת עושה לי את זה.

יצאנו סך הכל פעמיים. ארוחת ערב וסרט אתמול, בפגישה ראשונה. והיום ארוחת צהריים [עכשיו מגיע הקטע שאף אחד לא יאמין או יבין]. והיום שכרתי לה דירה והיא עברה אליה. אפילו עוד לא שכבנו (לא הייתי מאמין על עצמי, כן).

לא פעם ראשונה שאני מחזיק דירה למישהי. מאהבת, פילגש תקראו לזה איך שאתם רוצים. אבל בעבר זה היה אחרי היכרות של מעל שנה, אחרי טיולים משותפים, אחרי קשר יומיומי ממושך. אחרי הרבה הרבה מעורבות רגשית.

אז אפשר להגיד שזה פתאומי. בעצם אי אפשר להגיד שזה לא פתאומי. אבל מצד שני אפשר להגיד שחיפשתי את זה כבר המון זמן. וכל הסקס המזדמן פשוט לא היה פתרון.

אני מנסה ללמוד לקחים מפעם קודמת. זה ממש לא נגמר יפה אז. היה הרבה כעס משני הצדדים. זה היה אובססיה. קנאה הדדית. השתלטות על החיים. אני מאמין או מקווה שהמודל הזה יכול להחזיק מעמד. לא לנצח. לתקופה. חודשים. שנה. בלי דרמות. בלי להשתגע.

Annabella1

New member
אתה לגמרי יודע שאתה מרמה את עצמך

אם לא- אז פה שמעת את זה קודם.

אם היא הסכימה מהיום למחר לעזוב הכל

לעבור לדירה ששכרת לה ולהיות הפילגש שלך, אז באותה המהירות היא כנראה גם תעלם מחייך ... זה הטיפוס, אז אל תצפה ממנה להיות האחת שדווקא איתה תפתח את יחסי הקירבה שעליהם אתה מפנטז. וזה בלי להגיד אף מילה על הדעה שלי על סוג החיים שבחרת לך (ובדרך גם למשפחתך).

חזקוש

New member
תודה על השיתוף, אני לגמרי מבין אותך וגם לגמרי לא מקנא בך.

קראנו סיפור נחמד, לא מרעיש לא בלתי יאמן. יש כאלו הרבה משני הצדדים גם של זכר וגם נקבה. אותי לא הפתיע הסיפור.
למה השתפכת עם הסיפור? אתה רוצה הסבר מה קרה לך?
א"כ, ענה בבקשה על השאלות כי פרטי הסיפור מאוד מצומצמים.
האם היא יודעת שאתה נשוי?
האם היא יודעת שכעת אתה לא מעוניין לפרק את מסדרת הנישואין שלך?
מה מצבה האישי ?
מה היה מצבה הדיורי כשהיכרתם?
מתי הייתה לה מערכת יחסים קודמת? מה היא סיפרה?
איך ההכרות? אתר? אתר בגידות? דרך צד ג'? אקראי?
ממתין לתגובתך

סיגלית 2014

New member
מנהל
נקודת מבט שונה

לא סתם בחרת לעצמך "כינוי לא מחמיא", יש לכל דבר סיבה לדעתי. גם לכינוי.
כך אתה רואה את עצמך?

לא תיארת מה קרה בחיי הנישואים וכיצד הגעת למצב שהמסקנה הברורה הייתה "היא כזאת וזהו". כנראה שזה כבר לא חשוב היום. היום אתה במקום אחר.
מה שהכי חשוב, על פי דבריך, הם הצרכים שלך ואתה מספק אותם יחד עם בחורות מזדמנות, על הדרך. לעיתים אתה דואג להן והופך אותן לפילגשות שלך.
וואלה זה מפריע לך. כי אתה רוצה משהו שונה. מישהי שתגרום ללב שלך לרטוט.
אבל...
האם מדובר בעידן חדש? אני בספק. כי על פי דבריך, אתה נוהג באותה צורה כפי שנהגת בעבר רק בקצב שונה.
כשקראתי את דבריך לא הבנתי לאיזה עידן חדש אתה מתכוון, כאשר אתה פועל באותה צורה, "רואה" בעיניך אישה באותה צורה בדיוק ומצפה שתהיה מישהי שלא תנצל את זה אלא באמת תהיה איתך בלב ובנשמה.

סורי, אני רואה את הדברים אחרת. לא רואה כאן הפקת לקחים, לא רואה שינוי גישה, לא רואה מה שאתה באמת מחפש.
אולי לא הבנתי נכון. אם כן, זו נקודת מבט מעט שונה.

בהצלחה

למעלה