עידן פלוס

רעיה,מספר הערות לגבי הוט.
ראשית קרה לי כבר כי סיכום העיסקה עם הוט שנשלחה למייל שלי מייד לאחר השיחה הטלפונית עם נציג הוט אשר בה סיכמתי איתם על הסכומים והציודים ,לא תאמה את אשר סוכם טלפונית וכמובן הייתה לרעתי...
שנית ,יש בהוט גוף שנקרא פניות הציבור או אומבודסמן.לאנשי גוף זה סמכויות רחבות יותר מסמכויות שירות הלקוחות וביכולתו לעזור בפיתרון הבעיות שנתקלת בהן.הבעיה צצה לאחר מספר פניות לגוף זה עם בעיות שונות בהוט (ולא חסרות בעיות כאלה) ואז כנראה אתה מסומן כ"נודניק" ואז הם לא טורחים לחזור אליך למייל.
שלישית,מניסיוני רב השנים עם חברה זו ,מצאתי כי ההיענות הגדולה ביותר לפיתרון בעיות היא בפניה בפייסבוק להוט תיקשורת (כך שמם בפייסבוק).כתיבת פוסט -הודעה של התלונה ב"קיר" שלהם מבייש אותם והם חוזרים ממש מהר ומנסים לפתור את הבעיה לרוב לשביעות רצונך ואחר כך מבקשים כי תסירי את הפוסט מהקיר...
לכן ממליץ לך על פניה ישירות לפייסבוק.
קוריוז קטן.לפני כחצי שנה סגרתי עיסקה שכללה תשלום מופחת עבור פייבר בוקס במחיר של 5 שח לחודש לשנת העיסקה.כעבור 5 חודשים קראתי את החשבונית ושם היה רשום כי מחיר הממיר פייבר בוקס יעלה ל-15 שח כל חודש בהתאם לתקנון.בדקתי את התקנון שנשלח אלי עם כריתת חוזה המנוי ו...לא דובים ולא יער.
צילצלתי להוט ושאלתי מדוע הם מנסים עלי את שיטת "המצליח" .בסופו של דבר אני כמובן ממשיך עם 5 שח לחודש ובנוסף הציעו לי פיצוי של מספר חודשים של 20-שח על דמי המנוי החודשיים.

raya

Well-known member
רעיה,מספר הערות לגבי הוט.
ראשית קרה לי כבר כי סיכום העיסקה עם הוט שנשלחה למייל שלי מייד לאחר השיחה הטלפונית עם נציג הוט אשר בה סיכמתי איתם על הסכומים והציודים ,לא תאמה את אשר סוכם טלפונית וכמובן הייתה לרעתי...
שנית ,יש בהוט גוף שנקרא פניות הציבור או אומבודסמן.לאנשי גוף זה סמכויות רחבות יותר מסמכויות שירות הלקוחות וביכולתו לעזור בפיתרון הבעיות שנתקלת בהן.הבעיה צצה לאחר מספר פניות לגוף זה עם בעיות שונות בהוט (ולא חסרות בעיות כאלה) ואז כנראה אתה מסומן כ"נודניק" ואז הם לא טורחים לחזור אליך למייל.
שלישית,מניסיוני רב השנים עם חברה זו ,מצאתי כי ההיענות הגדולה ביותר לפיתרון בעיות היא בפניה בפייסבוק להוט תיקשורת (כך שמם בפייסבוק).כתיבת פוסט -הודעה של התלונה ב"קיר" שלהם מבייש אותם והם חוזרים ממש מהר ומנסים לפתור את הבעיה לרוב לשביעות רצונך ואחר כך מבקשים כי תסירי את הפוסט מהקיר...
לכן ממליץ לך על פניה ישירות לפייסבוק.
קוריוז קטן.לפני כחצי שנה סגרתי עיסקה שכללה תשלום מופחת עבור פייבר בוקס במחיר של 5 שח לחודש לשנת העיסקה.כעבור 5 חודשים קראתי את החשבונית ושם היה רשום כי מחיר הממיר פייבר בוקס יעלה ל-15 שח כל חודש בהתאם לתקנון.בדקתי את התקנון שנשלח אלי עם כריתת חוזה המנוי ו...לא דובים ולא יער.
צילצלתי להוט ושאלתי מדוע הם מנסים עלי את שיטת "המצליח" .בסופו של דבר אני כמובן ממשיך עם 5 שח לחודש ובנוסף הציעו לי פיצוי של מספר חודשים של 20-שח על דמי המנוי החודשיים.
כתבתי לפניות הציבור - לא טרחו לענות. לא האחראי לפניות הציבור ולא האחראית לקוחות פרטיים.
משאירים מספר טלפון לחזרה (כדי לא להייבש על הקו....) חוזרים במקרה הטוב אחרי יום.
לא ידעתי על קיומו שלהפייסבוק שלהם.
אם נחליט להישאר אצלם - אפנה שם.
בין הדברים שהכי הכעיסו אןותי (מעבר לסכומים שלא סוכמו) זה הסיפור של ה"ספק" הוט נט. גיליתי חיוב בכרטיס אשראי, אין חשבונית או משהו דומה, ורק אחרי בירור טלפוני הסתבר לי שבהוט יש 3 חברות. הוט - תשתית ואינטרנט, הוטמובייל - לסלולרי והוט נט ספק.
מאז הרפורמה של ספק+תשתית - שילמתי תמיד בחשבונית אחת עבור כל השירותים עליהם הייתי חתומה.
בזמנו בנטוויז'ן אינטרנט +ספק ואחר כך גם טלפון ביתי.
ובסלקום קוואטרו בחשבונית אחת, בלי "חוכמות" של ספק נפרד.
תודה,
רעיה

דיברגנט חדש

Well-known member
שלום. אני בקטע של צמצום הוצאות. לא רואה הרבה טלויזיה. כרגע אני בהוט 150 ש כולל הכל ( טלויזיה + אינטרנט תשתית + ספק + טלפון)

ממיר מקליט. את רוב התכניות ניתן לראות הרי באינטרנט

האם כדאי לעבור לעידן פלוס. כמה אשלם הכי מעט על תשתית אינטרנט + ספק + טלפון

תודה רבה
110₪

דיברגנט חדש

Well-known member
110 על אינטרנט (תשתית + ספק) פלוס טלפון? איזה אינטרנט? איזה קו טלפון? מה לגבי הראוטר?
אני משלם 60 על אינטרנט 200 מגה בהוט עם ראוטר וספק אינטרנט בזק בינלאומי וקו קל ללא דקות שיחה
מה זה אומר ללא דקות שיחה? דיברת - שילמת?

ladybug4NLP

Active member
לבדוק בכמהזה
פלוס לקחת בחשבון שבשביל עידן פלוס (בטלויזיה) חייבים אנטנה קטנה או סטרימר+אפליקציה

ladybug4NLP

Active member
מכשיר עידן לא מגיע עם אנטנה.
אם יש סטרימר (פחות מ-200 ש"ח) הופך את הטלויזיה לטלויזיה חכמה
ואז ניתן להוריד אפליקציה עידן++, (בלי צורך במכשיר עידן ואנטנה) לצפות בערוצי טלוזיה של עידן (ועוד קצת כמו סדרות, רדיו, מוסיקה וכו'

יש לי טלויזיה סמארט של LG אבל מכיון שזה לא אנדרואיד אי אפשר להתקין עליו אפליקציות

אני כרגע בהוט (לא מרוצה במיוחד) משלמת עבור טריפל 190 ש"ח
טלויזיה רב הערוצים פתוחים
פיירבוקס 4K + ממיר מקליט מג'יק 1אינטרנט 200 מג' (תשתית)
טלפון 300 דקות שיחה
אינטרנט ספק (018 עוד 10 ש"ח למרות שהייתי יכולה לקבל בחינם)

יש לי סטרימר 4K שנקנה דרך GROO עוד כ-200 ש"ח- לפעמים בשימוש

בשביל מה שאת צריכה (אם הבנתי נכון) 240 ש"ח זה המון כסף. חפשי חלופה זולה יותר

נערך לאחרונה ב:

k-don

Well-known member
1. חייב טלפון? אפשר וואטסאפ שיחות וידאו.
2. אינטרנט - תלוי בשימוש - אולי אפשר רק סלולרי
3. עידן פלוס - אפשר אנטנה וממיר עידן או טלויזיה חכמה ואפשר סטרימר עם אפליקציה של עידן פלוס

1. חייב טלפון? אפשר וואטסאפ שיחות וידאו.
2. אינטרנט - תלוי בשימוש - אולי אפשר רק סלולרי
3. עידן פלוס - אפשר אנטנה וממיר עידן או טלויזיה חכמה ואפשר סטרימר עם אפליקציה של עידן פלוס
1. חייבת טלפון לפקס ואולי שיחות לחו"ל. (האמת אפשר גם בלי)

2. אינטרנט בשימוש רב (סריקה ושליחת קבצים. הליכים משפטיים)

3. טלויזיה חכמה זה כסף. יש לי טלויזיה טיפשה הכי זולה שיש

4. לא הבנתי את הקטע של סטרימר/אפליקציה בעידן פלוס

בכל מקרה הרבה תודה

k-don

Well-known member
1. חייבת טלפון לפקס ואולי שיחות לחו"ל. (האמת אפשר גם בלי)
1. את צריכה להחליט לגבי הטלפון. שיחות אפשר לעשות גם בסלולרי וגם ב whatsapp ועוד.
פקס אפשר לשלוח במייל או ב fax2mail/mymsg.

2. אינטרנט בשימוש רב (סריקה ושליחת קבצים. הליכים משפטיים)
2. זה לא נקרה שימוש רב באינטרנט. אפילו צפיה מדי פעם בטלויזיה על גבי האינטרנט יכולה להעשות על האינטרנט הסלולרי. (היום יש חבילות של 200G ב 30-40 ש"ח לחודש).
הבעיה אם האינטרנט הסלולרי מספיק יציב ומהיר בבית.
3. טלויזיה חכמה זה כסף. יש לי טלויזיה טיפשה הכי זולה שיש
3. אם מחליטים שיש אינטרנט אפשר סטרימר שיאפשר צפייה בטלויזיה על גבי האינטרנט. אם לא אפשר ממיר עידן פלוס ואולי אנטנה נוספת.
4. לא הבנתי את הקטע של סטרימר/אפליקציה בעידן פלוס

בכל מקרה הרבה תודה
5. מה הדרישות לגבי הטלויזיה (שאת לא רואה). האם יש ערוצים שחשובים לך (ערוץ 8 לדוגמא?)
6. איך את מבצעת את סריקת המסמכים? יש מדפסת? מחשב? הכל בטלפון?

1. את צריכה להחליט לגבי הטלפון. שיחות אפשר לעשות גם בסלולרי וגם ב whatsapp ועוד.
פקס אפשר לשלוח במייל או ב fax2mail/mymsg.

2. זה לא נקרה שימוש רב באינטרנט. אפילו צפיה מדי פעם בטלויזיה על גבי האינטרנט יכולה להעשות על האינטרנט הסלולרי. (היום יש חבילות של 200G ב 30-40 ש"ח לחודש).
הבעיה אם האינטרנט הסלולרי מספיק יציב ומהיר בבית.

3. אם מחליטים שיש אינטרנט אפשר סטרימר שיאפשר צפייה בטלויזיה על גבי האינטרנט. אם לא אפשר ממיר עידן פלוס ואולי אנטנה נוספת.

5. מה הדרישות לגבי הטלויזיה (שאת לא רואה). האם יש ערוצים שחשובים לך (ערוץ 8 לדוגמא?)
6. איך את מבצעת את סריקת המסמכים? יש מדפסת? מחשב? הכל בטלפון?
התכוונתי כשהנייד מתקלקל. צריך טלפון קווי. גם לפקס. בוואצאפ לא שומעים ברור.

מה הכוונה 30-40 ש לאינטרנט. (אין פחות מ60 ש) תסביר יותר

למעשה אני די צנועה בדרישות. טלויזיה רק חדשות. ערוץ 8 יכולה לוותר (למרות שאין אותו באינטרנט) סרטים בוידיאו

לכן שוקלת עידן פלוס

סריקה במדפסת. הרבה מסמכים ושליחתם במחשב. אפשר דרך הטלפון? לא נראה לי..

תודה

k-don

Well-known member
מחזיקים נייד רזרווי שהוא גם יתן לך אינטרנט בבית (אם האינטרנט הסלולרי מספיק איכותי).
אפשר אפילו במסגרת סים כפול בחלק מהחברות, כך שישתמש באותה חבילת גלישה.
30-40 ש"ח לחבילת גלישה בסלולר
למעשה אני די צנועה בדרישות. טלויזיה רק חדשות. ערוץ 8 יכולה לוותר (למרות שאין אותו באינטרנט) סרטים בוידיאו
מאיפה מגיעים הסרטים לוידאו?
לכן שוקלת עידן פלוס

שולחים במייל או ב fax2mail
לסיכום
1. טלפון קווי - אין צורך
2. טלפון סלולרי רזרווי - אפשר מכשיר משומש וקצת פגום של חברים
3. קו סלולרי עם חבילת גלישה מורחבת וסים כפול - תוספת של 20-30 ש"ח לחודש
4. ממיר עידן פלוס + אנטנה כמדומני בפחות מ 200 ש"ח
או
4.א. סטרימר שיאומי עם מערכת הפעלה android tv עם מתאם קווי ב 180 ש"ח (36 תשלומים של 5 ש"ח) דרך |שמאל| נקסט טיוי, חודש ראשון חינם ואז לאחר 14-30 ימים להתנתק. אפשרי גם התקנה חינם!
4.ב. אפליקציה|שמאל|izee tv או |שמאל| פודל או |שמאל| עידן++ לצפיה, או אפליקציות |שמאל| כאן TV + |שמאל| מאקו + |שמאל| רשת 13 לערוצים 11,12,13
4.ג. סדרות |שמאל|טיוי על גבי קודי או אפליקציית סדרות טיוי לשיאומי (בתקופת הקורונה האתר מאוד עמוס ועולה 35 ש"ח בחודש כדי לקבל שרת מנויים)
4.ד אפשר לצפות בנטפליקס ב 33 ש"ח לחודש (או לקבל משתמש מחבר).
4.ה. אפשר לצפות באפליקציות טלויזיה עם משתמש של חבר (פרטנר, סלקום, נקסט, סטינג או יס)

בעיות נוספות - איך רשת האינטרנט בבית שלך בנויה?
איפה המחשב, איפה הטלויזיה, איפה המדפסת, איפה הראוטר.
רק לידיעה - היום אין צורך במדפסת - |שמאל|סריקה נעשית דרך הטלפון עם CS ישירות לקבצים למשלוח במייל.
היום גם כמעט אין צורך במחשב אם יש סמארטפון. (צפיה בנטפליקס ו, באפליקציות טלויזיה ובאפליקציות אחרות גם)
את המסמכים שומרים בענן - Google Drive או OneDrive או DropBox ואחרים. (גם דרך הטלפון, עלות של חינם עד 10 ש"ח לחודש)
חלק מהלינקים שנתתי דורשים גישה לטלגרם (למרות שלא חייבים להרשם).

התייחסות?

נערך לאחרונה ב:

k-don

Well-known member
אם יש שאלות, לא להתבייש לשאול. לפעמים בהמשר לשרשור, לפעמים בשרשור חדש. תלוי בנושא

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

לכן שוקלת עידן פלוס

תודה
פקס די עבר מהעולם. מסמכים רבים צילמנו בנייד ושלחנו אם למייל ואם לווצאפ. השימוש בפקס הוא כבר כמעט ארכאי.

למעלה