עיזרו לי בבקשה!!!!!!!!!!!

עיזרו לי בבקשה!!!!!!!!!!!

יש לנו בבית רוח, בדרך כלל הי שקטה, אבל בזמן האחרון הי מטיילת בבית. איך אני מרגיעה אותה?

טוב כמו שהבתחתי: הסברים

הכל התחיל כשעברנו לבית חדש. קודם לא היה כלום אחר-כך פתחנו איזה בוידם ישן שהיה סגור כבר שנים ואז זה התחיל. דוגמאות: 1)הכלבה-יש לנו בבית כלבה די גדולה בצבע שחור. פעם אמא שלי יוצאת מהמטבח ורואה שהכלבה נכנסה לחדר של סבתא שלי, הי הולכת אחריה נכנסת לחדר אין שם כלום. ואני כבר לא סופר את מספר הפעמים שאני יושב ליד המחשב ושומעה אותה נכנסת לחדר ונעמדת מאחורי, לפעמים אני אפילו רואה אותה בזווית העין. ואז אני מסתובב ואין שם כלום. פעם אני יושב בסלון מסתכל טלוויזיה והי נכנסה לסלון קראתי לה והי לא באה, אז הלכתי לשון, ותך-כדי אני עובר ליד החדר של ההורים אני רואה את הכלבה ישנה לידם, אני חוזר לסלון ואין שם כלום. 2)טלוויזיה ושעונים-בהתחלה כש רק עברנו הינו כבר רגילים לקום בבקר ולראות את הטלווזיה דולקת, אפילו עם שמים את השלט במקום גבוהה ואפילו עם הי מתחילה לעבוד בלילה ואנחנו מכבים אותה. עוד פעם אחת אנחנו קמים ורואים שכל השעונים בבית(רק שעוני מחוגים) מועברים שעה קדימה בדיוק. 3)סבתא-סבתא שלי הי אישה רצינית ונמרצת, במשך זמן כבר די הרבה פעמים היא מתעוררת בלילה בגלל שהיא מרגישה שיש משהוא לידה, או שמשהוא נוגעה בה או שהי רועה איש גדול בשחור עומד לידה(זאת לא יכולה להיות הכלבה כי הי ישנה תמיד עם ההורים מהבוקר ועד הלילה. 4)הקולות-תמיד יש קולות שקוראים לנו. לא אני לא שומעה קולות! זה יותר כמו אני הולך פתאום עמה שלי קורעת לי בקול. אני בה אליה הי ישנה ומעוד התרגזה שהערתי אותה, ונשבאה שלא קראה לי. ככה היה קמה פעמים ולא רק איתי אלה לכל בני המשפחה. 5)המקלחת-אני הולך למיקלחת עם מגבת סביב המותניים יש לנו ארון תרופות באמבטיה עם מראה אל הדלת. אני זוכר שהוא היה סגור כשנכנסתי בגלל שהסתקלתי במראה, שמתי את המגבת על קצה האמבטיה. תוך-כדי שאני מתקלח בדוש אני שומע רעש חזק גם ההורים שלי שמעו, אני מזיז את הווילון. הארון פתוח לרבחה והמגבת בתוך הכיור. זה מספיק? כי יש עוד! אני לא רוצה לסלק אותו שיחיה בבית אבל שלא יציק לנו! יש הצעות? ולמה הפורום לא מופיעה בדף הפורומים הראשי?

שמייM

New member
אני לא יודעת מה לומר לך...כי

אני לא ממש מבינה בזה!
הסיפור שלך מפחיד...אך עם זאת גם מעניין..אותי לפחות! (אני יחכה לראות עוד תגובות ממישהו שמבין בנושא) אף פעם לא קרה לי דבר כזה...אבל לפעמים יש לי הרגשה שמישהו מסתכל עליי או נוגע בי..והיו פעמים שהרגשתי שמישהו מושך לי בחולצה. ובאחת הפעמים האלה הייתי ליד אמא שלי ודיברתי איתה...הרגשתי משיכה בחולצה ולא עשיתי כלום, הרגשתי שוב ואמרתי לאמא שלי והיא אמרה שגם היא הרגישה את אותו הדבר!
היה קצת מפחיד
אבל שטויות...זה דווקא מעניין אותי!
ד"א
על הפורום החדש...הוא עובר למועדפים עכשיו!

זה לא היה כך כבר הרבה זמן אבל

בזמן האחרון אני לפעמים רואה אותו כהשתקפות במראה או סתם שומע אותו הולך. למה הוא עושה את זה עכשיו? אולי משהוא מציק לו? אך אני מברר? ודרק אני רשמית נעלבתי ממך, אני יודעה מתי אני לא רצויי ואחרי ההודעה הזאת אני מבטיח שלא לחזור לפה יותר!!!

the dark

New member
אני אספר:

אני קיבלתי ממנו רושם לא נכון - האשמתי אותו בלי לחשוב! ואני היתנצלתי בפרטי ואני מתנצלת עכשיו
!

PizzaGirl

New member
אממ...

גם חברה שלי רואה השתקפויות במראה. מה שאני ממליצה לך זה ללכת למדיום או משהו כזה.

טוב בסדר גם אני מצתער אולי הגזמתי

בתגובה! אבל אף-פעם לא שמעתי על ילדים שמנסים לצחוק על פורומים! למה את חושבת שיש כאלה?

the dark

New member
כי בהתחלה היו!

ואמרו כל מני דברים על האמונה ברוחות וכו´... בדרך שפוגעת באלה שמאמינים ברוחות...

the dark

New member
אוקיי כמה הבהרות...

אני למדתי על רוחות רק מספרים על רוחות מסרטי תעודה ומהאמונה שלי שהם נמצאות,אני לא יודעת יותר ממה שכתוב היה שם - גם בספר אחד בחרתי לא להאמין (בדרך שבו מתוארות הרוחות) רוחות רפאים זה לא מדע מדויק לכן אי אפשר להגיד לך דברים מדוייקים שיעזרו או ישנו - וזה בגלל שמי שכותב את הספרים - הוא לא רוח - נכון יש כאלה שמתקשרים עם הרוחות ואף רואים אבל אתה צריך לבחור למי אתה מאמין כי יש מליוני סיפורים על איך שהם נראות/נראים למה הם על פני האדמה וכו´... לפי משהוא שקראתי בספר אחד (שלצערי אני לא זוכרת את שמו כרגע) כתוב שם "שאם אתה חיי עם רוחות על תבקש מהם לעזוב-כי אז הם יציקו לך - יש סיבה שהם נמצאים במקום הזה - סיבה לגמרה אחרת מאשר שאתה נמצא בבית שלך." - זה לא ציטוט אבל זה מה שהיה כתוב שם בערך. אני פירשתי את זה (לפי אמונתי ברוחות) כ"תן להם להיות שם כי הם נמצאות שם בגלל שהם עוד לא השלימו כל מה שהם היו אמורת להשלים - במקום שהם נמצאות. בקיצור עצתי אלייך שאם הרוח לא עושה בעיות עזוב אותה במנוחה. עם לא אתה יכול להעזר במדיום שידבר עם אותה רוח ותשאל אותה למה היא לא במנוחה (יאני מה מציק לה).

האמת, יש לי ספר משנת 1824 על רוחות

וסיאנסים. הוא נכתב ע"י אחת פלורנס מריית (מבינה גדולה ברוחות) אבל אני לא רוצה לעשות סיאנס בגלל מקרה ממש ממש ממש מפחיד שקרה לי פעם בסיאנס!

viros

New member
הצעה שאולי תעזור

אני לא ממש מבינה בגירוש רוחות אבל אני אולי זה יעזור לך. תיכנס לפורום באתר הזה ותכתוב את הבעיה שלך בטוח יעזרו לך שם וידעו ה לעשות... האתר הוא: www.magick.up.co.il מקווה שעזרתי אבל האנשים באתר הזה בטוח יעזרו לך...

אם אתר אז דווקא

בית הרוחות, לא זוכר כתובת אבל הוא נמצא בכל מדריך חיפוש בארץ. מג´יק נותן חומר בסיסי מדי

למעלה