עייפות ועוד כמה דברים

עייפות ועוד כמה דברים

מקווה שאני כותבת לפורום הנכון כי אני לא בטוחה ב-100%... אני אתחיל ממני, אני חורה בת 24, יש לי ילדה בת שנה ו4 חודשים, אני עדיין מניקה אותה, שנינו אוהבת את המצב וזה לא מפריע לנומי יודע מה (לי אולי קצת אבל זה בא והולך), על כל פנים כבר תקופה של חודש-חודשיים אני מרגישה נורא נורא עייפה, פשוט אני מתעייפת ואין לי כוחות. אני לפעמים הולכת לישון עם הילדה לישון ב8 בערב, וקמה יחד איתה בסביבות 6 בבוקר (כמובן שבלילות אני קמה גם בשביל להניק). בגלל העייפות הזו אני מרגישה שחיי הזוגיות שלי נהרסים לאט לאט כי אין לי כוח להיות עם בעלי בערבים, וגם בלימודים אני לא מצליחה להתרכז כי אני חושבת רק על לישון ולנוח... שאלתי היא מה אני צריכה לעשות בשביל להיות עם מעט מרץ? שיהיה לי כוח לתפקד ולעשות דברים גם אחרי השעה 8 בערב.... (קפה בבוקר ונדיר שאני שותה עוד קפה ביום ממש לא עוזרים) ועוד שאלה לא קשורה, הבת שלי משתעלת כבר כמעט שבועיים, ויש לה ליחה שהיא לא מצליחה להוציא... מה אפשר בשביל להקל עליה? הבאתי לה סירופ וזה לא עזר לה והיא גם לא שתתה אותו אלא בעיקר ירקה אותו, ואניגהלציה (עם מי מלח) אני עושה לה בכוח כי גם לזה היא מתנגדת... אשמח לכל עצה וטיפ

עייפות וכמה דברים

אמא של פיצקית שלום, עייפות ודלדול כוחות הם מהתלונות השכיחות של נשים אחרי לידה. טיפלתי פעמים רבות בנשים אחרי לידה במצבים של עייפות, מחלות חוזרות ואף דיכאון, כנראה שהשינוי הדרמטי בלהיות אם, מאדון לעצמך להורה של.. מוציא רבות מאיתנו מאיזון. הטיפול ההומאופתי עוזר לאישה לחזור לכוחותיה ע"י שהוא מעורר את כוחות הריפוי הפנימיים לתפקד כפי שרצוי במצב בריא. במצב הבריא האם מצליחה להזין את ילדיה ולהיות גם רעיה כי ניהול המשאבים הפנימיים שלה מאוזן ( לדוגמא,אין דאגות מיותרות, הזדהות עם הילד,תחושות החמצה, שיעבוד וכו' וכו' שיכולות לבוא לביטוי במצב החדש והגוזלות אנרגיה ). אני מניחה שמצבך משליח גם על הילדה, נשמע שאתן מחוברות ! התאמה של טיפול בהומאופתיה קלאסית יכול לסייע לכם מאוד להרגיש יותר טוב מבחינת העייפות השיעול ובכלל הwell being ממליצה מאוד לשתיכן נועה

למעלה