עייפות

rozit2

New member
עייפות

לא יודעת, אני בדיכאון ומרגישה רע וחשבתי שאפרוק את זה כאן. יש בעיות: אני מאוהבת בבוס כשהוא נשוי ויש מישהו שעושה לי טעויות בעבודה..וזה מעצבן. אין לי כוח לדבר על זה עוד... ואני לא יכולה להתנזר מהרגשות שלי כי הם שם וסה"כ אני בן אדם. הימים האלו השאירו אותי במחשבות ואלו הביאו אותי לדיכאון...כי זה מתיש. למה החיים כול כך קשים איתנו??? למה תמיד צריך מאבקי כוח??? ולמה מה שרוצים אי אפשר להשיג???!!! זה ניראה שכאלו אם אתה לא עם היד על הדופק אז אין לאן ללכת משם ,מישהו ינסה לעקוף אותך. אומרים שמעריכים אותך, אבל איפה??? ומה זו הערכה??? איך תגדירו זאת? הרי זו הרגשה לדעתי. בקיצור, סורי על הפורקן אבל הייתי חייבת לשפוך קצת החוצה...והרגשתי בנוח לעשות זאת כאן. אוףףף...עייפתי...והדיכאון לא עובר לי ועוד חג לפחות אני אמורה לשמוח בו ולא להיות עצובה. אוףףף ...למה???!!!!

rozit2

New member
שקלתי

אבל זה לא יפתור את העיניין, וחוץ מזה אני אוהבת את העבודה.

rozit2

New member
כן

שקלתי את העיניין, רק שאני עובדת שם שנים ואוהבת את עבודתי.

ortal2011

New member
הייי

היי מה המצב אני ואת בנמצאות באותה הסירה גם לי יש רגשות כלפי הבוס שלי אבל אני הפנמתי את העובדה ששום דבר לא ייצא מזה והחלטתי להמשיך הלאה ... גם לי יש מישהו בעבודה שעושה לי טעויות ומעצבן אבל אני איכשהו שורדת ... תלמדי להיות חזקה והחלטית ...תעמידי את מי שעושה לך בלגן במקום אל תוותרי אל תיתני שידרכו עלייך ... זה משהו שאני צריכה ליישם ואני אעשה את זה אני רק מחכה לסיטואציה הבאה ... הערכה מתבטאת בכל מיני דברים כמו העלאה בשכר כמו הכרה בעבודה , נראה לי את התאהבת בבוס שלך רק בגלל שהוא העניק לך יחס . שיהיה בהצלחה ואם תרצי לדבר [email protected]

rozit2

New member
כול הכבוד לך

שאת שורדת את זה, אני בדיכאון כבר מזה....דיכאון שבא והולך.

ortal2011

New member
זה הכל בראש

למדתי שאם יש לי בעיה מדברים על זה .(זה מה שאני הולכת לעשות ביום שלישי לפתור את זה ) כדי להרגיש עם עצמי טוב זה אומץ ...) אני רק מקווה שהמנהלת שלי תבוא לקראתי ותבין ואפילו תסכים איתי ... למדתי שאני ראויה לכבוד ולהערכה למדתי שאני מקצועית מגיע לי את הכי טוב אני אגיע רחוק ... בענייני אהבה לא מגיע לי להיות בקשר עם גבר נשוי מגיע לי את הכי טוב באהבה ובזוגויות מגיע לי להיות נאהבת ומאוהבת .... אם היא תחשוב ככה היא תגיע רחוק ...

restart2

New member
התאהבות בבוס

היי התאהבות נסתרת בבוס היא תופעה שכיחה. מסכימה עם דבריי אורנה- את מספרת לעצמך סיפור בראש ומאמינה בו. ואין לי ספק שאת תקועה וקשה לך מאוד. כדי ליצור מערכת יחסים בו ההתאהבות תהפוך לאהבה ותזרום- המושא אמור להיות פ נ ו י ומעוניין. חשבי האם קרה לך בעבר מקרים דומים בהם הייית מאוהבת - במורה/מדריך מהתנועה/מפקד מהצבא... חשבי איך הסמכותיות שבו מתפרשת אצלך. מה את חושבת על עצמך. מה את באמת יודעת עליו? את הפלונטר ניתן לפתור ע,י הבנה איך הגעת אליו ולמידה איך לצאת ממנו. אירית

למעלה