עייפתי

Tin Tinn

New member
עייפתי

היתה פה היום חברה של טינק.
עייפה אותי
זו פעם ראשונה שזה קורה לי.

כשאספתי אותן מבי"ס הן רצו לג'ימבורי. הלכנו. גילינו שסגרו את החלק לילדים גדולים (כנראה לשדרוג), חזרנו הביתה.
טינק מציעה משחקים, החברה לא רוצה. החברה מציעה, טינק עושה פרצוף... ואני מתווכת...

ארוחת ערב...
הן מבקשות לאכול עם טלויזיה, אצלנו בבית זה בערך הזמן היחיד שטינק רואה טלויזיה, אז אין התנגדות מצידי. מה שכן - אני לא מרשה לאכול על השטיח. השולחן שלהן על הרצפה.
החברה מזיזה הכל כך שהשולחן יעמוד על השטיח (או לפחות השרפרף שלה...). אני מסבירה שאני לא מסכימה ומזיזה, היא מזיזה שוב (כאילו שלא שמתי לב), אני מחזירה ומסבירה שוב, ושוב היא מזיזה... אני שומעת את טינק אומרת לה, אבל אמא שלי לא מרשה... והחברה מנסה להשתיק אותה...

אני יודעת שאצלה בבית הכל זורם יותר. קלטתי כבר כשאמא שלה אמרה לי שהיא צריכה לבוא לבי"ס בסוף היום לראות אם הבת שלה עדיין רוצה לבוא אלינו (למרות שהילדות קבעו יחד ואני יודעת ששתיהן התרגשו מהפגישה היום)
לי זה מוזר. אם טינק קובעת ללכת לחברה לא עולה בדעתי לבוא במיוחד כדי שהיא תוכל להחליט ברגע האחרון שבעצם לא... טינק גם לא תשנה דעה ברגע האחרון, אז אולי בגלל זה... לא יודעת

חוץ מזה, היתה ביניהן שיחה נחמדה על נושא האין אבא.
היינו בגלידריה ובדרך חזרה החברה משוחחת עם טינק על מי אומר מה לעשות בבית. אני צועדת מאחוריהן בשקט. וככה התנהלה השיחה -
החברה: אולי אבא שלך יגיד... (לא זוכרת מה זה היה).
טינק עונה כמעט באדישות - לא, אין לי.
החברה - אין מצב שאין לך אבא. אולי הוא מת, אבל בטוח יש לך אבא.
טינק - לא, אין לי. אמא שלי לקחה זרע ועשתה אותי.
החברה פונה אלי בתמיהה לאישור - אני מהנהנת

והן ממשיכות לדבר על איזה גלידה שווה יותר

נושא אין אבא - non issue

יש מקרים

שבהם הדינמיקות בין חברים הן לא עקביות אלא משתנות. לפעמים הם מסתדרים היטב ולפעמים נתקעים הרבה ומתעמתים. תלוי בילדים.
אני מבינה שהחברה קצת בעייתית או שאולי הדינמיקה בין שתיהן היא כזו.
לא הייתי מתרגשת מכך שהאמא רצתה לבדוק את הדופק כי זה טבעי לילדים מסוימים ובעיקר, לחברויות מסוימות בגילאים האלה.
לעניין האין אבא - ברור, אבל תמיד משעשע מחדש.
לטינק.

יולי 7

New member
מקווה שנחת טוב אח"כ

וסחתיין על הפשטות והישירות של שתיהן

catנוע

New member
נשמע מעייף

אבל יש ילדים כאלה, שמנסים את הגבולות גם בבתים של אחרים...אם זו פעם ראשונה שלה אצלכם יכול להיות שבפעמים הבאות זה יהיה שונה. ולגבי לבדוק אם הילדה עדיין רוצה - גם אצלנו יש כאלה, כי יש ילדים שאכן משנים את דעתם בסוף היום, בעיקר אם היה להם יום קצת קשה בבית הספר.

ונושא אין אבא - בהחלט non issue

אורora

New member
התעייפתי מלקרוא

יש ילדים שאני הייתי מעדיםה לא להזמין יותר, היא נישמעת כמו אחת מהן.

ולגבי האבא...זה המצב אצל כל הילדים שאני מכירה בפורום.
ניראה לי שאת נושא ההתמודדות עם ה"אין אבא" בילדות חצינו בהצלחה כולנו.
אני מאמינה שקבוצת ההתיחסות שקיבלו מילדי הפורום עזרה.
עכשיו נחכה וניראה איך יראה גיל ההתבגרות.

למעלה