עיכוב נוסף ברכבת הקלה בירושלים

מצב
הנושא נעול.

giladyarden

New member

עיכוב נוסף ברכבת הקלה בירושלים - סיטי פס לא סיימה את שלב התכנון. מצ"ב קישור : http://www.globes.co.il/serve/globes/docview.asp?did=928273

Azazel

New member
המגזר הפרטי שוב מזרז פרוייקטים ../images/Emo6.gif

עיכוב נוסף ברכבת הקלה בירושלים - סיטי פס לא סיימה את שלב התכנון. מצ"ב קישור : http://www.globes.co.il/serve/globes/docview.asp?did=928273
המגזר הפרטי שוב מזרז פרוייקטים

yblumann

New member
בבריטניה: מגזר פרטי גומר בזמן

המגזר הפרטי שוב מזרז פרוייקטים
בבריטניה המגזר הפרטי גומר בזמן ובתקציב. מגזר צבורי? תמיד מאוחר ובמחיר עצום. עכוב כמו זה נגרם בגלל שנוים הפרויקט. Yoram

Azazel

New member
אנחנו לא בבריטניה.

בבריטניה המגזר הפרטי גומר בזמן ובתקציב. מגזר צבורי? תמיד מאוחר ובמחיר עצום. עכוב כמו זה נגרם בגלל שנוים הפרויקט. Yoram
אנחנו לא בבריטניה.
אני יכול להביא לך עוד דוגמא "מצוינת" לפעולת המגזר הפרטי - מנהרות הכרמל. החברה הממשלתית כבר תכננה מזמן, דרכי הגישה עומדות להיות כבר מוכנות, ומה עם ה"זכיין"? נדה. אפילו עם מעדר קטן לא התחילו לחפור.

בועז ל

New member
איפה שבי הגדול ? וואלה הוא צדק !

אנחנו לא בבריטניה.
אני יכול להביא לך עוד דוגמא "מצוינת" לפעולת המגזר הפרטי - מנהרות הכרמל. החברה הממשלתית כבר תכננה מזמן, דרכי הגישה עומדות להיות כבר מוכנות, ומה עם ה"זכיין"? נדה. אפילו עם מעדר קטן לא התחילו לחפור.
לאור העיכוב הנוסף הצפוי כמובן , אני ממליץ לפתוח מחדש את דלפק ההימורים בנוגע לסיום הקו הראשון. יש ניחושים?

IgKh

New member
אף פעם

לאור העיכוב הנוסף הצפוי כמובן , אני ממליץ לפתוח מחדש את דלפק ההימורים בנוגע לסיום הקו הראשון. יש ניחושים?
אף פעם
או לכל הפחות, עוד 20 שנה. מעניין איזה מן זכיין בחרו שלא יכול לעמוד בזמנים שנקבעו ודוחה שוב ושוב? גם אם זה יפתח, מענין לאיזה שירות נזכה מסיטי פס...

../images/Emo45.gifטוב בואו נפתח את דלפק ההימורים

טוב בואו נפתח את דלפק ההימורים
אני מהמר על פתיחת הקו הראשון אמצע שנת 2009

בועז ל

New member
מרגיש לא טוב אחי? בפעם הקודמת

טוב בואו נפתח את דלפק ההימורים
אני מהמר על פתיחת הקו הראשון אמצע שנת 2009
הימרת על 2010 ואני הסקפטי הנצחי העזתי להמר על 2009 . לאור המצב החדש אני מעלה את ההימור שלי לשנת 2010 .עוד משתתפים?

אני לא מדבר על חיבור הדסה ונווה ...

הימרת על 2010 ואני הסקפטי הנצחי העזתי להמר על 2009 . לאור המצב החדש אני מעלה את ההימור שלי לשנת 2010 .עוד משתתפים?
אני לא מדבר על חיבור הדסה ונווה ...
יעקוב אלה על הקו המצומצם אבל באמת צדקת אני קצת לא מרגיש טוב היום

תשמע Azazel אתה אומר דברים

אנחנו לא בבריטניה.
ממש לא נכונים המגזר הפרטי עדיף פי מיליון על המגזר הציבורי קרי הממשלה בכל הקשור לפסיום פרוייקטים תקרא את הכתבה שוב זה מה שאני מציע לך

Azazel

New member
ואני אומר שהמגזר הפרטי גרוע פי

ממש לא נכונים המגזר הפרטי עדיף פי מיליון על המגזר הציבורי קרי הממשלה בכל הקשור לפסיום פרוייקטים תקרא את הכתבה שוב זה מה שאני מציע לך
ואני אומר שהמגזר הפרטי גרוע פי
אלף מיליארד. ( שומר על רמת הדיון
)

מצב
הנושא נעול.
למעלה