עין חמד- מי שלא היה פספס

עין חמד- מי שלא היה פספס

אין מה לעשות, תמיד החזקתי מזוהר פרסקו, הבנאדם גאון והוא הראה את זה אתמול בתצוגה מטורפת ביחד עם ברי סחרוף וחבריו. זוהר השתלב מצוין, חבל שהוא לא שר יותר מדי כי הקול שלו יפה, אבל בתחום הנגינה הוא היה תותח, הקיש על כל דבר אפשרי, החל מדרבוקה דרך תוף מרים ועד לקומקום. את ארבעת השירים הראשונים בצעה הלהקה בלי זוהר, לברי ממש לא הפריעה העובדה שהוא מופיע בין היתר בפני קהל שמלא בהורים וילדים שלא בדיוק מכירים כל שיר שלו, בכל זאת ההופעה התחילה עם אוחתכ בייבי, עד כלות וידידיהם הלא מוכרים. אחריהם הגיע אבק בנעלים בביצוע מצוין, בהחלט הוא נשמע הרבה יותר אדיר בלי גיטרות חשמליות. השיר הטוב ביותר בהופעה היה ללא ספק הביצוע המרטיט לרעש לבן (אמנם בלי המגפון, אך עם קלידים מעולים) עוד ביצועים מצוינים היו לעיר של קיץ, בואי הביתה ולב שלם (האווירה, האווירה). ברי שילב המון מעברים מכל מיני שירים שונים (הז'ה טם הזה אחרי בסוף של יום שהצחיק את כולם) המפתיע, מבחינתי, היה ביצוע שלו ל"אלבנת אלשלביה" שיר של הזמרת הלבנונית פיירוז. ברי, מסתבר בכלל לא ידע שזה שיר שלה, ואמר שהשתמשו בשיר הזה בתור פתיח לתוכנית טלוויזיה....
השיר שחזר הכי הרבה למקורותיו הוא ככה זה, מאחר שעכשיו היו כלי הקשה נוגן לו ביצוע מאוד דומה למקור, ומאוד יפה. הישיבה לא עושה טוב לברי, אני לא חושב שמופעי ישיבה מתאימים לו, שירים כמו חם על הירח ואם הייתי פשוט לא יצאו טוב. הסיבוב הזה צריך להגמר מהר. בהדרן כולם כבר עמדו על הרגלים, ברי חזר עם זוהר, רע ועדי וביחד הם ניגנו ביצוע רגוע ומעניין לבשבילך, את עיר מקלט המדליק ואת השוס ההופעתי: ארץ זרה בביצוע מרטיט במיוחד, אני לא זוכר כזה ביצוע לשיר הזה. בפלייליסט היו 3 שירים שלא בוצעו: אין קץ לילדות, ניצוצות ושמשון ההפתעה הטובה לטעמי היה עדי רנדט, הקלידן. סוף סוף ברי מיחס לעמדה הזו חשיבות ומביא קלידן עם מערכת קלידים ברמה. רק חבל שלא היה לו ווליום בהופעה והוא לא היה בולט עד כדי כך. רע מוכיח, לעומתו, שממנו ציפיתי להמון, דאג להצניע את עצמו. בחלק מהשירים הוא אף ניגן בגיטרה ותופים בו זמנית. הפנטזיה שלי הייתה לשמוע,אם כבר ברי וזוהר, את יהלום, אבל יש גבול לכל תעלול. חיכיתי להופעה כזו למעלה מארבע שנים, בהחלט הגיע הזמן, היה פשוט מצוין ומי שלא היה לא רק פספס, אלא החטיא כל כך ופגע בישבן של ילד במקום במטרה...

אגב 77

"ראשים מדברים על רוצח משוגע"-מחר בגלגלצ ספיישל מיוחד30 עם הטוקינג הדס בחצות

Chen Shesek

New member
מסכימה עם מה שאמרת.

כן, אני באתי עם המשפחה. הבנתי שאני אחות טובה כשהאחים שלי דיקלמו את השירים בעל פה
[וגם, ב"בסוף של יום" בשורה "כמה שאני אוהב אותך" אח שלי חיבק אותי
] לדעתי הביצועים היו מצוינים, אמרת את רוב מה שחשבתי, אז אנ לא ארחיב כל כך הרבה- אבל באמת היה נראה בשירים כמו בואי הביתה, חם על הירח ואם הייתי שהדבר היחיד שמנע ממנו לקפוץ זה שהוא יושב והמופע בישיבה. לדעתי פניני הערב היו ארץ זרה בביצוע מקסים, וככה זה, אחד האהובים עליי. ציפיתי שיהיה יומולדת, ממש ממש קיוויתי אבל לא היה בסוף. לסיכום, האווירה הייתה נהדרת, כן ירבו כאלו הופעות טובות ובטבע הפתוח (כי סוף סוף העשן של הסיגריות לא הפריע עד כדי כך..) ואכן, לא רצה לעורר קנאה והכל אבל... מי שלא הגיע הפסיד
תמונות אני אעלה כשאני אעביר למחשב אם אני אצליח. ובינתיים, השירים ממה שאני זוכרת: אבק בנעליים עיר מקלט 77 ככה זה בסוף של יום + ז'ה טם אוחתכ בייבי נגיעות לב שלם שתי פנים ארץ זרה כמה יוסי רעש לבן חם על הירח אם הייתי עד כלות וכשאני אזכר בעוד... אני אודיע

Chen Shesek

New member
תודה רבה על התמונות ../images/Emo13.gif כשאני אהיה

על המחשב שלי אני גם אעלה (יש איזה 2-3...
)

GilG4

New member
יש לי גם סרטונים אני אעלה יותר מאוחר

הייתה הופעה מעולה! כעיקרון הסרטתי כמעט הכל...

למעלה