עיצוב אלבום ראשון

עיצוב אלבום ראשון

שלום,

אני רוצה לעצב אלבום שיהיה גם אלבום תמונות לתינוק (שאני צילמתי) וגם מעין ספר תינוק.

השאלה שלי היא איך מתחילים? מהו הבסיס עליו אתן עבודות ? האם אתן מכינות עמודים וכורכות אותם? האם לקנות אלבום תמונות מוכן?

תודה רבה

little stamper

New member
ברוכה הבאה

כל אחת עובדת אחרת חלק בונות אלבום מאפס. אבל הרוב מעצבות דפים ומכניסות לתוך אלבומי שמרדפים (אלבום עם ניילוניות שמאפשר להכניס לתוכו את הדפים המעוצבים). ניתן להשיג בגדלים שונים אני אוהבת לרוב את האלבומים בגודל 30/30 ס"מ אבל ניתן להשיג גם ב20/20 ס"מ ובגודל A4 אם את אוהבת פורמט מלבני ולא ריבועי ויש גם גדלים קטנים יותר.
אני אוהבת בעיקר אלבומי שמרדפים כי הם מאפשרים להוסיף הרבה קישוטים לדף מבלי לפגוע בצורתו של האלבום. והשמרדפים שומרים על הדפים והתמונות לאורך השנים.
כבסיס לעמודים שלי אני משתמשת בקארדסטוק (נייר עבה) מדוגם או חלק ועליו אני "בונה" את העיצוב. אני מעצבת כל עמוד בנפרד בדרך כלל ואחר כך מכניסה אותם לתוך השמרדפים. באלבומי תינוק אני אוהבת לעצב גם כפולות עמודים כי בדרך כלל יש המון תמונות שהן סדרת תמונות.
אני מציעה לך לשוטט קצת בבלוגים של בנות ולראות דפים מעוצבים ולקבל השראה. לאלו מאיתנו שיש בלוג הוא מופיע בדרך כלל בחתימה שלנו - למטה.
&nbsp

lironmama2

New member
אלבום שמרדפים וכיסים- מישהי עשתה?

רציתי לדעת אם מישהי עשתה פעם בתוך שמרדף כיס שאפשר להוסיף כך המון תמונות נוספות?
אבהיר את עצמי יותר- בתוך שמרף אחד משני צידיו יהיה קארדסטוק עם קישוטים/תמונה ובפנים עוד קראדסטוק להוסיף עליו עוד תמונות. ממש כמו באלום כיסים ללא שמרדפים.

למעלה