עיצוב החדר מחדש

nickey

New member
עיצוב החדר מחדש

שלום, אני גרה בבית ההורים (לצערי..) והייתי רוצה לשנות את עיצוב החדר שביצעתי מזמן כשהייתי צעירה יותר. מצרפת לכאן ציור של החדר שלי, המידות לא מדויקות אבל החדר די קטן, בגודל של בערך 2 וחצי על 3 מטרים. הדלת צבועה בצבע סגול עמוק על בסיס שמן. כונניות מעץ צבועות בלכה כחולה שקופה (ניתן לסלק אחת מהן, שכן היא צריכה לאכלס את הדברים שאני צריכה לחדר) שני חלונות, אחד פונה לכיוון המזרח והשני לדרום כך שיש אור מלא בחדר בבוקר. בצד שמאל נמצא הארון, לא ניתן להזזה, בצבע בוק, וחסרות כמה ידיות, אני רוצה להחליפן למשהו יותר בוגר. המיטה היא מיטה מאסיבית מעץ אורן נדמה לי, שנבנתה לפי הזמנה, ולא ניתן להזיזה. מה שאפשר לעשות זה להוציא כוננית אחת, לצבוע את משקופי העץ של החלונות. הקירות צבועים בכחול קריסטלי אבל אני רוצה להחליפו. בתקרה מודבקים כוכבים בדבק מגע, ואני מתלבטת איך להסיר אותם ולהסיר גם את סימני דבק המגע. אני אוהבת את הגוונים הקרים: כחול, סגול, ירוק. אבל אני מעוניינת להעניק לחדר אופי חם יותר, שישתלב עם המיטה והארון, אבל גם שיתאים לצבע הכוננית. תודה.

nickey

New member
אופס..

תמונה פגומה
מעלה מחדש את התמונה.

lank

New member
../images/Emo68.gifממליצה

להוסיף תמונה של החלל כולל הרהיטים הקיימים וכמובן השאלה הנשאלת - איזה סגנון את אוהבת?

למעלה