עיצוב מייספייס למוסיקאים

qushqush

New member
עיצוב מייספייס למוסיקאים

בימינו אם יש לך מייספייס משמע את/ה קיימ/ת מגדולי האמנים ועד האנונימים שביננו נמצאים במייספייס באתר זה ניתן ליצור שיתופי פעולה עם אמנים,מפיקים,לפרסם הופעות ולשלוח הודעות לכל החברים. בקיצור,זהו עוד צעד למען קידום המוסיקה שלך בעקרון,כל אחד יכול ליצור לעצמו דף באתר זה אך לא לכל אחד יש את הכוח והסבלנות לעשות זאת. אז אם את/ה רוצה להשמיע את קולך ברשת את/ה מוזמנ/ת לפנות אליי. מי אני בכלל? מעבר להיותי יוצרת יש לי ידע בשיווק ומיתוג,המיתוג נועד לתאם בין המוסיקה והאמן לבין איך שהיא מתפרשת בעיני הקהל. לעיתים אמנים מתקשים למתג עצמם ובמקרים אילו מספיקה טביעת עין מקצועית ויצירתית מהצד על מנת לקבוע איך תראה בעיני המתבונן ניתן לצפות בעיצובי מייספייס שעשיתי: www.myspace.com/orinband www.myspace.com/natilevymusic www.myspace.com/revitalt www.myspace.com/ronicello www.myspace.com/uriparnes המחיר לכך הוא סמלי- 100 ₪ בלבד. במידה ויצרתי לך דף שנראה טוב אך חסר משהו-אין לי בעיה לתקן,לשנות,לעדכן עד שנגיע לתוצאה הרצויה במידה ולמרות כל הניסיונות אינך מרוצה-הדף באתר נמחק והכסף חוזר אליך הגינות ויושר הם שם המשחק! נא לשלוח במייל בלבד פרטים (כולל טלפון) ואני כבר אצור קשר [email protected]

Shards

New member
נו *באמת*...

אם כבר לקחת עיצובים של Pimp-my-Profile ולהציג אותם כשלך, לפחות למחוק את שורת הקוד של הלוגו שלהם בצד שמאל...

qushqush

New member
תגובה ל-"אוי" ו- "נו,באמת..."

אכן הרקעים נלקחים מ- pimp-my-profile אך יש הרבה מוסיקאים שאין להם זיקה למחשב ובשבילהם האתר הזה מדבר סינית מטרתי היא לעזור לאמנים לקדם את עצמם ואני עושה זאת במסגרת היכולות שלי מי שרוצה עיצוב ספציפי יכול לפנות למעצב גראפי רק שמניסיון אני יכולה להגיד שלרבים מהגרפיקאים אין מושג במייספייס לכן אפשר ליצור שיתוף פעולה-עיצוב דרך מעצב גראפי ועידכונו במייספייס ע"י מישהו שמבין את האתר

למעלה