עיר מגעילה ויבשה!

tomer1976

New member
הוא מזמן איבד את האמינות שלו מול שאר הפורום

אני עדיין מחכה שבאר שבע תהיה כמו מנהטן.

olli3

New member
מנהל
בכל מקום בעולם אין מה לעשות כאשר זו שגרה

גם תל אביב היא עיר שבסופו של דבר כל אחד מוצא את המקומות האהובים עליו ונמאס לו לחפש מקומות חדשים. כך שהוא מוצא לו את הדברים שהוא אוהב, את מקומות הבילוי שהוא וחבריו נהנים בהם ומרבה לפקוד אותם. חיב לדאוג שתמיד יהיה מה לעשות? למה? כי רע לך בחיי היום יום שלך? רוב בני האדם לא חיים במצב של בילויים אינסופיים מהבוקר עד הערב וחוזר חלילה. זה שאין לבן אדם ייעוד בחיים אלא רק לבלות זו בעיה וזה מוביל למצבי רוח דכאוניים בסופו של דבר. כי הריגוש מכל דבר פשוט פוחת. אני אומר את הדברים מנסיון עצמי. אני לא צריך כסף ועל כן אני לא עובד סצם בכל עבודה, לא מעוניין לסבול בעבודה X. כרגע אני לא עובד בשל החופש הגדול, אך בעבודה שלי אני חש סיפוק אדיר ממה שאני עושה. זה ממלא ותי הרבה יותר מכעט רוב סוגי הבילויי שהיו וישנם בחיי. המרדף אחרי מה עושים היום, התחלף בפשוט תחושה טובה. אני לא צריך את כל החיצוניות, את כל המסביב כדי להרגיש טוב עם עצמי. כך שלדעתי לבלות כל יום וכל הלילה זה לא הפתרון. מה גם שלצאת כל חמישי או כל שישי, או בכלל כל הסופ"ש, זה דבר שהייתי עושה בעיקר כשרע לי ונשבר לי מהשבוע שחלף וכו'... כשטוב לי בחיים וכשאני חש אושר בחיים שלי וזה לא נדיר, זה קורה הרבה. כל החומריות הזאת ממש אבל ממש לא משפיעה עליי, נחמד ותו לא. בנוגע למה יש ומה אין לעשות בבאר שבע ולגבי הקבעה שלך שצריך לדאוג שתמיד יהיה מה לעשות - המלצה אחת לי אלייך, תדאגי לשפר את ההרגשה של הנפש שלך ואל תשליכי על החומריות. לצאת לבלות עם חברים, עם בן זוג וכו', זה כיף זה נחמד וזה טוב. אבל כשזה הופך לשגרה, זה מאבד את הקסם. וכשיוצאים לבלות רק כי התחושה היא שאין מה לעשות - זו בעיה. כי לעשות תמיד יש. נניח כי יש אהבה חדשה בחיים, זה דבר שגורם להרבה זוגות לצאת פה ושם, אבל בעיקר להיות ביחד. לבלות ערב שניהם לבד, למה זה קורה? מה קרה סגרו את העיר? לא, ממש לא. פשוט ש קצת יותר משמעות לחיים. אבל לחפש את המשמעות לחחים בבארים/פאבים/מועודנים/מסעדות/אטרקציות כאלו ואחרות ולדרוש שתמיד הן יהיו לרשותך - זו ממש לא הדרך להנות מהחיים ועל כך אני אומר לך מניסיון אישי שלי ומתקופות כאלו בחיים שלי שהביאו אותי בהתחלה לריגושים אדירים אבל כבר לא עבדו אחרי זמן קצר ורק חיפשתיאת הדבר הבא.... כך שת"א אם כל האפשרויות שיש בה, בסופו של דבר היא הבל הבלים, כי אחרי שמנסים וטועמים מהכל, הריגוש נעלם... מתקבעים על מקומות בילוי קבועים ואהובים וכך בעצם ממבחר של 200 פאבים יש 2-3 אהובים. בסופו של דבר כולם הולכים לאותם מקומות, וכל המבחר הזה לא שווה כלום. זו השורה התחתונה שלי בכל מקרה.

SP93

New member
אנשים מעפנים?

אני לא יודע אם ההית במרכז שם האנשים באמת מעפנים וצפונים, בב"ש האנשים הכי חמים והכי סבבה, למה אין מה לעשות דווקא בב"ש יש הרבה מה לעשות מועדונים פאבים למיניהם וגם העיר ממש מתפתחת מאז שרוביק עלה הקניון החדש שבונים בקצב מטורף הפארק הכי גדול בישראל ( שהבנייה שלו קצת נתקעת אבל חפיף).

למעלה