עכבר

Wonder_Boy

New member
עכבר

אין לי עכבר בלינוקס יש משהו בהגדרות של הפורט שלו ששיניתי וזה נהרס ועכשיו אני לא יודע איך מחזירים בחזרה את ההגדרות שמישהו יסביר לי טוב איך אני משנה את הגדרות הפורט של העכבר אני מתחיל בלינוקס ויש לי מנדרייק 8 אני מתחנן לעזרה בבקשה

antidot

New member
לזה אתה קורא בעיה ???

אצלי זה הפוך.. זה זז, עושה מה שצריך... אבל עכבר אני לא מוצא !!! טלפטיה ?? (תזכורת: לכתוב RFC על TCP over telepathy ) RFC TCP/oT נשמע מתאים...

תמר,

New member
יש תוכניות שעוזרות להגדיר את X

יכול להיות ששם תוכל לתקן את הבעיה. אני לא זוכרת כרגע איזו הכי טובה, אבל אתה יכול לנסות אותן אחת אחת. תחפש תוכניות שהשם שלהם הוא משהו כמו: Xconfigurator XF86Setup XF86config xf86cfg (ותנסה גם עם שינוי אותיות קטנות לגדולות) ישנה גם תוכנית להגדרת העכבר בלבד (אחת כזאת תקעה לי את המחשב פעם) תנסה mouseconfig דרך אגב - אתה יכול להגיד מה בדיוק עשית? אולי הפתרון הרבה יותר פשוט?

Wonder_Boy

New member
אני בקושי מבין מה זה לינוקס

תסבירו לי איך מגיעים ל MouseConfig הסבר טוב בבקשה

תמר,

New member
צריך לעבוד עם ה-console

השלבים הם: 1. הקש Ctrl+Alt+f1 (בצד השמאלי של המקלדת) 2. הכנס שם משתמש root 3. הכנס סיסמה של root 4. הגעת ל-bash prompt. פה אתה יכול להריץ את כל הפקודות של לינוקס שלא מצריכות xwindows. 5. כתוב mouseconfig והקש enter. המשך לפי ההוראות לאחר סיום העבודה הקש על ctrl+d או כתוב logout כדי לחזור ל-X הקש Alt+f7

למעלה