עכשיו אנחנו יודעים סופית שזו אורית, מה עכשיו?

EmGee

New member
הגיוס לגבעתי מושפע מאחוז מסיימי ה12 שנות לימו

ככל שנושרים יותר מהתיכון אז כמות המתגייסים בגבעתי עולה...

EmGee

New member
טוב צודקת

היא מופעת מכמות ההקצעות שיש לקורס נתיב...

ChilD SouL

New member
אני חייבת לציין, שלמרות הכל ואחרי הכל -

אני דיי מרחמת על יניב. בשבילנו זו בדיחה, אבל במידה והוא לא היה שותף שלה או ידע על כל זה לפני הגילוי המשטרתי - אני חושבת שזה נורא עצוב בשבילו ואני ממש מרחמת עליו, המציאות שלו תיהיה קצת שונה בזמן הקרוב. הו וול.

BabyFace33

New member
OMG, זה פשוט בלתי נתפס ../images/Emo153.gif../images/Emo122.gif

לחשוב שבנאדם שאין לא הכשרה בשיט לנהלי ו"פעילות" בצבא, נכנס לכל בסיס כמעט בצה"ל, ויותר מכך!! השתתף בלחימה בלבנון?! איפה נשמע דבר כזה? אנשים כמוה מוסיפים לצבא ישראל תדמית רעה, היא יכלה להיות מחבל היא יכלה להיות משת"פית וכל דבר נוראי אחר שהוא. הדבר היחיד שאולי נותן "רוגע" על ביטחון ב"מ זה שהיא הייתה כל כך מורעלת על הצבא. ברגע ששמעתי על קצינה שהתחזתה, באופן אוטומטי זה העלה לי קונוטציה של הפורום פה ועל ההזוייה שנהייתה אדומה תוך שבוע. שבוע שיום יום הייתה כותבת כאן, אך מצד שני לוחמת. אני לא מתכוונת לשפוט את יניב, קצת חזרתי אחורה בעמודים לקבל מושג מה קרה פה, אבל אני רק מקווה שיעברו עליו ימים רגועים. לכו תדעו אילו שיחות צבאיות היו ביניהם.. ועכשיו שהכל הסתבך. הוא סתם סוג של קורבן. סוג של. בקיצור.. מאוחר מדי לשיחות חופרות על זה. ואני עדיין חושבת שזה המקרה הכי הזוי ששמעתי. שמישהו יחקור טוב טוב מה קורה בצה"ל החל מכניסות לבסיסים, עד לשלישים בכח אדם. זה פשוט לא ברור! לילה טוב

EmGee

New member
זה לא נתפס

שאתה מאמין שהיא השתתפה במלחמה בלבנון,, בגלל שהיא אמרה לחיילים שם שהיא נלחמה.

למעלה