עכשיו אנחנו יודעים סופית שזו אורית, מה עכשיו?

תרווד

New member
עכשיו אנחנו יודעים סופית שזו אורית, מה עכשיו?

פתחתי את העיתון בבוקר, ותמונתה של אורית מהפורום התנוססה ליד הכתבה על הקצינה המתחזה מגבעתי. מעבר לכך שללא ספק יש לחסום אותה מהפורום ולבטל את ההאדמה שלה, לדעתי, גם יניב צריך לוותר על הכחול ולהתרחק מהפורום, וזאת אחרי שיתנצל בפני כל הגולשים שפגע בהם, שלא לומר לכלל הפורום, על כך שהפך אותו למקום הרבה פחות נעים. אבל מה אם 3 המנהלים האחרים? ששתקו והניחו ליניב להתנהג כפי שהתנהג? שאישרו את ההאדמה של המתחזה? שהניחו לפורום להגיע לכאלה מקומות? סתם הרהורים לשעה מוקדמת זו. בוקר טוב לכולם [לפחות הפארסה המגוחכת הזו מאחורינו]

Lanni

New member
רק לי חורה שאחד המנהלים מחק אתמול את ההודעה

שבה יניב נוזף שאין שום קשר לאורית מהפורום ושמכפישים את שמה?

תרווד

New member
ההודעה הראשית שלו עדיין פותחת את השרשור

בנושא. "לאחר בירור מקיף של העיניין התגלה שלא מדובר באורית מהפורום. ההודעות שנכתבו נמנחקו בעקבות מסירת מידע שגוי שסתם פוגע ואינו נכון." האמת שאני די מתפלא שהיא עדיין לא נמחקה והוחלפה [בהתנצלות, הסברים, חלפה כמעט יממה ואף מנהל עדיין לא טרח אפילו לכתוב בפורום].

Lanni

New member
לא על זו אנ מדבר אלא על הודעה

"עצבנית" הרבה יותר שנמחקה במהלך אותו שרשור שהוא (וגם אורית) הכחישו את מעורבותה בפרשה

ranzz

New member
../images/Emo45.gifאורית הגיבה בשלב מסויים..

הכחישה את זה, גם אני זוכר.. מה נראה לה, מפגרת.

Chaimiko1986

New member
קראתי את הכתבה עכשיו

תכלס הבחורה מסכנה מצד אחד ואני ממש מרחם על החוסר חיים שלה אבל מצד שני תחשבו ע``ז ש5 שנים הבחורה הצליחה להתחזות לקצינה ואף אחד לא חשד.. מה שכן אני רואה פה 100 אחוזי התאמה בינה ליניב המנהל המגניב שלנו

varui

New member
תכנסו לפה זה חשוב

לפני מיספר חודשיים אני מצאתי את הודעה של אחד חיילים בגבעתי באתר שבוז והוא מספר יש לו מס"פ שהיא בת " שלום...אני חייל שמשרת בגבעתי באחד הגדודים. השבוע עלית להיות לוחם בותיקה...ונדהמתי לגלות שהסמ"פ שלי היא לא אחרת מבחורה!!! אחרי התהמה שנכנסתי אליה הובן בשיחה עם כל החיילים בפלוגה (וזה עוד לפני שנכנסתי לשיחה איתה) שהיה מחזור נסיוני לשים לוחמות בגבעתי...המחזור כשל. והיא הצליחה לשרוד בו ולהתקדם...היא נשארה לוחמת יחידה בגבעתי. ראיתי שכל החיילים דיי מרוצים מהעיניין ואומרים שהיא מתפקדת יותר טוב מכל הגברים שם יחד... זה לא שאני שובניסט או משהו...אבל לוחמת בגבעתי?? של פלוגת לוחמים?? ועוד סמ"פ?? אני חושב שצה"ל עבר את הגבול. ואני כן מעריך אותה...היא עברה הרבה..עזה לבנון ה-2. אבל רבאק... אגב שמעתי שאורית אחלה מפקדת. אבל זה יותר מדי בשבילי. עכשיו תגובות בבקשה...אני חייב שעוד מישהו יגיד לי שזה הזוי ולא רק אני. כי שאר הפלוגה כבר רגילה ומסמפטת את הרעיון. תודה" http://www.shavuz.co.il/forums/forum.asp?pos=150&forum=47&wtd=&search=&stpos= עומד 138 חיילים בסדיר ניכתב על ידי "לוחם בגבעתי"

Chaimiko1986

New member
משום מה יש לי תחושה

שזאת היא כתבה את ההודעה הזאת..או שבעצם יניב החבר החכם שלה

samn

New member
../images/Emo45.gif הכל כדי ליצור לעצמה *סוגשל* אליבי.

PurPle Elf

New member
חלאס..

תרדו מיניב! מספיק נפל עליו בכמה ימים האחרונים! ורוב הסיכוים היא הגיבה שם!

מה שתמיד היה מוזר לי

זה איך היא יכולה להיות גם בתפקיד,וגם לכתוב כל כך הרבה בפורום? אפילו אם היא הייתה מתחברת דרך הסלולרי.. עדיין, לקצינ/ה בגבעתי לא אמור להיות כל כך הרבה זמן לגלוש בפורום ולכתוב המון הודעות

../images/Emo45.gif גם לי זה תמיד נראה מוזר

והיא בכלל לא ידעה על האפשרות לגלוש בפורום דרך הסלולרי - כי פעם כתבתי מהפלאפון הודעה על כך שאני נמצא בחר"פ והיא הגיבה בהפתעה ושאלה איך זה יתכן שאני בחר"פ וגולש בפורום...

rasmus girl1

New member
די חארם,

הוא לא ידע,הוא היה כ"כ בטוח בעצמו שזו לא היא,הוא כבר קיבל את ה"בום" לא צריך להוסיף.. איף.

למעלה