עכשיו אני מקטר

סינאן

New member
עכשיו אני מקטר

היי אני אבא לשתי בנות 6.5 ו3.5 הבעיה היא שאני עייף ולמה,מי שמכיר מחיל-הים את נושא המיטה החמה. אני מרדים את הגדולה בחדרה ונרדם גם. האשה מעירה אותי אני מעביר את הקטנה וחוזר לאישתי ..... ונירדם הגדולה מתעוררת ואני חוזר אליה ונרדם. הקטנה כמה מעירה אותי ואני עובר אליה ככה היתי בכל המיטות בבית ובסוף נישארתי עייף

עינת

New member
תשמע

זה נשמע ממש כמו יום עבודה

jessy19

New member
סינאן...

אין הרבה מה לומר, אבל זה דבר שמוכר מאוד בהמון בתים עם ילדים. כל מה שאוכל לומר הוא שאל דאגה, זה משהו שיסתיים בקרוב.

סול11

New member
מה לגיד

כשילדי היו בגיל הנדון הם הרדימו אותי, ולאחר מכן את עצמם.אולי הגיע הזמן שתחלוק את ההרדמות עם זוגתך.

LeeCooper69

New member
רעיון מצוין../images/Emo26.gif

למה לא לישון איתם במיטה הזוגית שלך ושל אישתך
מפריע לפעמים- אבל ככה לא תהיה עייף
(ואגב... קצת לא נעים להגיד את זה, אבל אם זה מפריע, ובכל זאת הילדים ישנו במיטה שלהם- גם ככה לא תישן
)

רות 2

New member
כן ..נדידות הלילה האלה מוכרות לר ..

"הם צרכים ללמוד לישון לבד" "מה פיתאום איתנו במיטה בבוקר קם עקום" ואז אתה מוצא את עצמך יושן עם הילד בחדר שלו כי באמצע הסיפור נירדמתם.. ואחר כך קמתה בחזרתם למיטה ואחרי שעתיים הזעטוט מגיע למיטה שלכם.... אז אם האישה לא רוצה אותו במיטה מטעמי חינוך והרגלי שינה ושאר ירקות... ואתה רוצה לישון כמו שצריך ולפעמים באמצע הלילה או השקם בבוקר גם....
הפטרון הזמני: ...... מזרון ושמיכה ספייר ליד המיטה שלכם.... ככה הזעטוט מריח את האמא והאבא בלילה ....(חוש הריח אצלהם לא נם )ככה הזעטוט לא פוחד ממפלצת חיות טרף... אההה ואל דאגה באיזה שהוא שלב אומרים זה עובר .......... ועד אז... הזעטוטשמבקר ידי פעם במיטה של רות לא מצליח להבין למה אמא צריכה מיטה כל כך גדולה לבד ולמה היא יושנת כזה באלכסון דאאאאאא.....

faith2

New member
../images/Emo4.gif

למה שלא תדבר עם אישתך, ותגיד לה שלפעמים היא תקום להרדים אותן... הילדה בת השש וחצי כבר מספיק גדולה כדי להירדם לבד, תנו לה חיזוקים כמו העלת הביטחון שלה- כמה היא גדולה כבר ולא צריכה שאמא ואבא יכניסו אותה למיטה וכדומה. בנוגע לקטנה יותר, תעשו משמרות...אתה ואישתך.

מי שמטייל בין המיטות בלילה-עייף .

הורות זה מצב עייף מהגיל של התינוק הראשון ועד אחרי הצבא (אני מקווה שאז זה נגמר) הורים זה סטטוס עייף. לעיתים זה בגלל שיטת המיטה החמה (שאופיינית גם לחילות היבשה) ולעיתים זה בגלל שיטת המיטה הקרה עדיין והדאגה איפה הפרחחית בת ה14 מסתובבת בשעה שתיים בלילה. אח"כ אתה מצפה שהמיטה שלה תשאר קרה ולא שהיא תחמם מיטות זרות, ובסופו של דבר אתה דואג לה איפה היא תישן בלילה החורפי הזה, ואני מקווה שיש לה מספיק שק"ש . שלא לדבר על כך שאם הצאצא הוא בן, אתה גם דואג שלא ירדם בשמירה, שלא ישן הלילה שוב במארב, ושיהיה בוקר כבר. הורות זה מצב עייף. אחותו עם עיגולים שחורים סטטיים מתוודה. (ולא מעודדת בכלל).

סינאן

New member
תודה חברים

היי לפחות כולם פה אמיתיים כיוון שתמיד בן החברה אומרים א צ ל י כולם ישנים במיטות שלהם

מרביק1

New member
גם אצלך כולם ישנים במיטות שלהם. כל

כך כולם- שגם אתה ישן במיטות שלהם... לדעתי- אם תחליטו (אתה ואישתך) לשים לזה סוף, תצליחו אבל העבודה קצת קשה וצריך להיות עקביים.

למעלה