עכשיו הגזמת ועיצבנת אותי קשות!!! H-( B-p

dikla00

New member
עכשיו הגזמת ועיצבנת אותי קשות!!! H-( B-p

אתה מבקש ממני שוב פעם להתנצל? סליחה?????????????????????????????????????????????????????????????? אולי אתה תתנצל מר פורום יקר? על כל מיני התפרצויות שונות ומשונות די נמאס לי! ;-p יש גבול לכל תעלול! אני התנצלתי פעמיים ואולי אתה לא קיבלת את ההתנצלות אבל מה אתה רוצה שאעשה? אתחנן להוד מעלתו? ארעיב את עצמי ואלבש בגדים שחורים? אולי כדאי לי לחתוך ורידים כי פגעתי בך ומה החיים שלי שווים אם פגעתי בך די חאלס! מספיק לוקה = משוגע אני גם יודעת ספרדית בנוסף לערבית! B-p אני מגעילה קטנונית ומעצבת יופי ! אני שמחה שהבהרנו את הנקודה!

אבו-דני

New member
דקלה אני מכיר רופא טוב עבורך

דקלה את בוודאי במצוקה ואת צריכה סעד נפשי שאמליץ לך על רופא טוב?

B.Shokor

New member
אנחנו יותר חכמים ממך דקלה שלי..

אתם יודעים מה דקלה התכוונה מאחורי כל ההודעה שלה? היא התכוונה להגיד לנו שהיא יודעת ערבית וספרדית, אבל מעניים למה דווקא היא יודעת את המלה ``חלאס`` שפירושה בעברית ``מספיק``. נ.ב. גם אני יודע קצת ספרדית. ----------------------------------------------------- ועכשיו ברצינות, דקלה היקרה שלי, אני מאוד מתנצל לך אם אמרתי משהו שלא מתאים לך, אבל בטור מנהל פורום אני חייב להזכיר אותך בכל פעם שעליך לכבד את האחרים, פשוט מאוד הרבה אנשים התלוננו (ואת זה יכול לקרוא בהודעות שונות) שהשם האימתי של הפורום הזה הוא די-איום במקום דו-קיום. -------- נ.ב. את לא חושבת שהסימנים האלה :cool: ;-) :) יותר טובים מאלה :p B-p

למעלה