עכשיו מעונן

Go_next

New member
עכשיו מעונן

ברכות לפורום החדש ושיהיה המון בהצלחה... לכבוד כך הנה לפניכם השיר הראשון שהכרתי של אביב! במקום מסוכן שנקרא לו הארץ גר אדם מבולבל שנקרא לו אני כי למרות שיש שמש יש הרבה אנשים אפורים במקום די מגעיל שנקרא לו הבית גר אדם מבולבל שנקרא לו אני כי למרות שיש כסף יש הרבה אנשים עניים עכשיו מעונן... במקום די מדהים שנקרא לו הבית ההורים נפרדים שיהיה יותר טוב אבל הבית שלי הוא נמצא בין רחוב לרחוב במקום די מפחיד שנקרא לו הבית בן אדם שם שותה בקבוק אחרי בקבוק הבן אדם הזה הוא האבא שלי בדיוק אולי עכשיו מעונן אנחנו דור מזוין עכשיו מעונן רוצים ללכת מכאן עכשיו מעונן אנחנו דור מזוין עכשיו מעונן

yellow cheese

New member
תודה תודה!!!! ../images/Emo8.gif

אני מקווה לשמוע ממך הרבה! תכתוב את הדעות שלך.... נראה לי שאתה יכול להוסיף ולתרום הרבה לפורום! השיר נורא יפה...אבל אני מעדיפה את "גן החטאים".... זה שיר שמאוד נוגע לליבי כל פעם מחדש.... למרות שיש עוד המון שירים מהממים....! שלך, שירלי-מנהלת הפורום!

Go_next

New member
אני נורא מבויש לאמר אבל...

אני לא מכיר ת´שיר

Go_next

New member
יווווווו איך לא שמתי לב!!!??

ברור שאני מכיר זה שיר 9 בלילות לבנים! איזה פדיחות.............. רק שכחתי את השם שלו. יו.....

hadarosh16

New member
שירלי........

שובבה קטנה שלי.. חולה עלייך!!! חחחחחחחח לא נמאס לי להציק לך! את צודקת גן החטאים זה באמת שיר מהמם אבל גם שתיקה ומלאך שירים מהממים! שלא נדבר על אור הירח.. אוהבת אותך הכי בעולם.. הדרו´ש..

עליסה

New member
מה שנכון...נכון

מכירים את מלח הדמעות? לא יצא בשום דיסק..זה אחלה שיר.. וכל השאר....כמובן...

Go_next

New member
מכירים גם את...?

אור השמש, תחילת העולם, לצחוק לך?... חולה על השירים האלה למרות שהם לא ממש יצאו לאור...

ANI^

New member
לא התבלבלת עליסה?

יש שיר שקוראים לו מרד הדמעות והוא כן יצא.

עליסה

New member
לא ולא

יש שיר בשם מלח הדמעות והוא לא יצא אביב שר אותו בפגישה לילית לפני כחצי שנה.. אם את רוצה שאשלח לך אין לי בעיה... רק תבקשי...

למעלה