עכשיו סיימתי לראות תוכנית

Sודית

New member
עכשיו סיימתי לראות תוכנית

שהתחילה לפני חודשיים והסיימה הערב.....היה מתח..... אני מאמינה שגם בארץ יש כאלה תוכניות. בחור אחד שמחפש את אהבת חייו בטלויזיה - לייף. לבחירה הוצעו 20 בחורות צעירות - בין 23 ל -27, הגבר בן 32, חתיך בהחלט וממזר לא קטן. בתוכנית הראשונה עפו 5 בחורות, בשניה 3 ואז כל פעם שתיים.....היום הוא היה צריך להחליט בין השתיים האחרונות. היה מעניין ודיי מותח - כל התוכנית שודרה ישירות מדרום אפריקה, מקום חלומי - שבאמת שם אין בעיה להתאהב, והכל כמובן ממומן. בקיצור הם עשו חיים לא נורמאליים החברה האלה - במיוחד הבחורצ'יק, שבאמת היה דיי סימפטי.....אבל לי נורא הפריע בכמה תוכניות האחרונות כאשר היה לו דייטים פרטיים עם אחת מהמתמודדות והיו קטעים דיי רומנטיים ואינטימיים.....לראות אותו כל פעם מתמזמז עם אחת אחרת וכל היתר יודעות כמובן, כי כל אחת מספרת איך ומה היה - התנשקו לא התנשקו.... לא יודעת, התוכנית היתה שווה בהחלט אבל אני לא הייתי מסוגלת להשתתף בדבר כזה, גם אם הייתי בת 30..... אז בטח אפילו פחות. אבל להתחרות יום יום עם עוד 20 ואז 15 ו/או 10 נשים על גבר אחד נראה לי .......לא יודעת...... העיקר שנהניתי מאוד מהתוכנית ואהבתי את זו שהוא בחר......זהו. ואין כאן לאחרונה עם מי לדבר - אז אני מדברת לעצמי......

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
להבדיל ממך אני חושב שדוקא הייתי נהנה

להשתתף בתוכנית כזו

Sודית

New member
הצחקתני

גם אני הייתי שמחה להשתתף אם הייו מציעים לי איזה 10 גברים מדליקים, שכל אחד יותר שווה מהשני..... אבל האם היית מסכים ההיפך?

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
ראיתם את הפרסומת בצד שמאל של הדף ?

מצרף אותה פה לנוחיותכם למקרה שהוחלפה. קראתי אותה שלוש פעמים ואז עליתי על הCatch. אנחנו מתבקשים להתקשר בעלות של 9.9 ש"ח לדקה ואילו הנבעילע מתקשרת באמצעות קלפי טארוט שלא מבזבזים לה זמן אויר.

Sודית

New member
בחרת לך דווקא אחת שווה

תראה את זאת......גם מֱתַקשֱרֳת..... אבל אם אתה מתעקש אז .....מֲתקַשֳרֱת

שוש אור

New member
רק אצלי זו מישהי אחרת?

ועוד אחת אחרת... מתקשרת [למי בדיוק???] משחזרת גלגולים [וואלה?? גם פליק פלאק וצוקאהארה?] קלפים עליונים [ומה עם קלפים תחתונים? מה? למה האפליה הזו???] מסרים [דהההה .... יש לי תיבת מסרים חינמית מתפוז]
בקיצור ..... כמאמר חכם ז'וז'ו חלסטרה: ותחשבו על זה אאאאאאאאאאאאאאא

Ron W

New member
דוקא רעיון לשרשור תקשור מתחרה

אם בא למישהוא/היא להעלות שאלה וכל אחד/ת יתרמו חזיונות כיד הדמיון פתרונים... חינם ועוד התיקשור רב מוחות מה שנקרא spread spectrum למתעמקים

הימון78

New member
למי שמעונין אפשר להתקשר אלי.

ואני אשמח לקרוע קלפים, לשתות קפה, להתבונן בכדור סל ולזבל במוח תמורת סכום סימלי של 23 שקל בלבד. הטלפון שלי ימסר בפרטי. או להתקשר ל: בלבלו17007

שכני היקר

מה זה 23 שקל חדש או ישראלי........??? זה לא מעט מדי או שאולי יקר מדי בכדי לשמוע אותך מזבל במוח??????

למעלה