עכשיו קניתי את הגירסה היפנית ל FREE והיא ....

• פותח הנושא djsex
  • פורסם בתאריך

djsex

New member
עכשיו קניתי את הגירסה היפנית ל FREE והיא ....

פשוט מדהימה !!! אני לא האמנתי שיש חוברת של מילים לכל השירים כולל תרגום לאנגלית לשיר אני אוהבת ! חחח איזו גירסה שווה !! ובמיוחד במיוחד במיוחד ביגלל שיש שם רמיקס לשיר דיווה שאני לא שמעתי מעולם ! מסתבר שהרמיקס 2000 לשיר דיווה בגירסה הישראלית זה ממש לא אותו רמיקס 2000 בגירסה היפנית !!!! (הוא אומנם קצת מעפן אבל בכל זאת עוד גירסה והיא די חמודה בסך הכל
) וכמובן שיש בגירסה הזו את הרמיקס לla vita e bella שזה רמיקס שיש רק בגירסה הזו בקיצור שווה ! איזה כייף

DBTK

New member
תתחדש ותיהנה מהאזנה../images/Emo70.gif

אומנם אין לי את שתי המהדורות המקוריות לאלבום הזה, אבל אני מאוד אוהב לשמוע מדי פעם שירים ממנו.

philip1123

New member
איזה יופי, תתחדש!! ושאלה...

.. יש לי (כמו לרוב) רק את הגרסא הישראלית. איפה קנית את הגרסא היפנית אם אפשר לדעת? זה אחלה פריט לאוסף!

djsex

New member
קניתי ב eBay ב 9 דולר , חדש עם נילון ../images/Emo13.gif

לדעתי זו הגירסה שהיתה צריכה להיות בכל העולם ,כמה שזה מוסיף כל החוברת הזו למרות שהיא לא ציבעונית או משהו אבל יש שם מלא עמודים לבנים שכתוב ביפנית כל מיני דברים וכתוב את המילים של השירים גם ביפנית וגם באנגלית וזה כיף לשבת לשמוע את הדיסק ולקרוא את המילים . לפני שבוע גם קניתי את הגירסה האירופאית(גרסת יוון - קצת שונה עם גופן אחר בכיתוב מאחורה אבל חפיף ) והיא אמורה להיות כמו הגירסה היפנית רק בלי שני רמיקסים שיש ביפנית אבל משהו חסר , אחרי שקיבלתי את היפנית הבנתי שהחוברת הזו משדרגת את האלבום כאילו נותן לו יותר עומק (הבנתם ?מה הבנתם ? לא הבנתם חח ) תיראו וסתם ככה על האלבום ... שאני שומע את האלבום הוא ממש אחלה (לדעתי בגירסה היפנית אפילו הסאונד נישמע יותר טוב - וזה אני אומר בגלל המעבר החלק בין דרור יקרא לבין פריי וגם ככה בכללי ) חבל לי רק שיש לדנה מבטה מזה כבד שם אני חושב שיש שם הרבה שירים אם פוטנציל גדול חבל שהם לא ישבו עוד קצת על השירה שלה , זה מאוד חשוב שירה בלי מיבטה שפונים לשוק העולמי , אבל סה"כ אחלה של אלבום פופ

DBTK

New member
יש מס' שירים שלא שומעים בהם מבטא כבד כזה

אבל לרוב בכל השירים כן שומעים. בכל מקרה, עברנו, אני לא חושב שדנה מכוונת לעוד מאמץ לכבוש את אירופה אז מה זה משנה חח יש לה מבטא נפלא בעברית ובערבית (אני חושב שכן, נכון ?) אז הכל בסדר : )

illuSion 18

New member
מי המטורף שמכר את זה ב9$?

כנראה לא היה לו מושג כמה אפשר לעשות על זה.

v a X m a n

New member
מה כולם מברכים כאן אני לא מבין!!!

מיד את כל הגרסאות שאי אפשר להשיג להעלות כאן בקובץ MP3!!

v a X m a n

New member
מה כולם מברכים כאן אני לא מבין!!!

מיד את כל הגרסאות שאי אפשר להשיג להעלות כאן בקובץ MP3!!

djsex

New member
מה שיש לי אולי נדיר זה

האלבום יותר ויותר בגודל של תקליט 7'' קסטה של eptampa סינגל של superman עם תמונה של דנה עליו (פעם הוא חולק חינם באיזה כניסה למסיבה כל שהיא ! ) ועוד איזה סינגל של מישהו שקוראים לו Divano ויש שם שיר שהוא Tribute to Dana Internadional וזה ניקרא dana dana diva diva חחחח הורס ! ויש לי עוד כל מיני סינגלים פשוטים כמו של דיווה וומן אין לאב מגנונה סקס אחר ועוד ...

djsex

New member
עכשיו שמעתי ברצף את כל האלבום פעם ראשונה

ובווליום ופתאום שמתי לך שיש כל מיני קטנות בשירים שזה נישמע קצת אחרת (כאילו האלבום עבר מיקסוס מחדש ) בכל אופן גרסת דיווה 99 היא אותו הדבר כמו אצלינו בארץ אבל הוסיפו לה קיק (בייס דראמ - בומים הקיצר או יותר נכון איזה לופ של בומים ) לאורך כל הרמיקס וזה נישמע כאילו איזה דיגיי ניגן את זה במועדון ויש עוד שיר מתנגן ברקע ! הקיצר לא ממש נישמע מקצועי , אני הפסקתי את השיר באמצע כי חשבתי שאולי המחשב שלי מנגן עוד איזה שיר אבל מסתבר שזה היה זה , ממש מוזר .

שני23889

New member
האלבום של יותר ויותר בגירסא הגדולה מעלף!

יש לי אותו הוא מהמם!

v a X m a n

New member
את יודעת שבחיים לא ראיתי את זה

יש מצב לשלוח תמונה? אני באופן אישי קניתי אותו ממש כשהוא יצא, ובכל זאת יש לי גרסה רגילה. אבל קראתי איפה-שהוא שעשו לזה עטיפה של החיים.

djsex

New member
הינה קבל את שלי ... ככה זה ניראה מבחוץ

התמונה לא משהו אבל חפיף

djsex

New member
וזה הפוסטר המצורף והבוקלט הענק והמהממם.

זה אותו הדבר כמו בדיסק אבל יותר גדול , זה הכל , אבל מרשים .

למעלה