על אחים ואחיות והגדרות

על אחים ואחיות והגדרות ../images/Emo140.gif

מה זה אח/ות עבורכם- האם זה רק קירבה משפחתית או יותר מזה

fushit

New member
"אחים" בשבילי זה גם חברות טובות

וגם קירבה משפחתית... אבל הכי חשוב וקובע, לדעתי, זו הקירבה הרגשית אל הבנאדם.

לב17

New member
זה בן אדם קרוב אליך

אדם שאתה יודע עליו הרבה והוא יודע הרבה עליך. מסיבה זו הוא חבר שלך, הוא אחד שמבין אותך טוב.

Dorin555

New member
אממ...

האמת שאחים בשבילי זה קרב משפחתי, החבר של היום הוא האויב של מחר
ואני דיי חדשה פה
ראיתי שפתחו פורום, קפצתי לנסות

sta

New member
אחלה רעיון לפורום! באתי לברך ../images/Emo13.gif

אני ואחותי מאוד קרובות. אפילו שאני בת 14 והיא בת 23 (גדולה ממני ב-9 שנים...) הבעיה היא שלפני 4 חודשים (!) היא טסה לדרום אמריקה ואני ממש מתגעגעת אליה...=[ היא חוזרת רק עוד חודשיים... טוב, בכל אופן, נסחפתי קצת
אז מזל"ט על הפורום החדש

צ א ל ה

New member
איך אפשר להגדיר כזה דבר...

אני אישית לא מסוגלת להגדיר, יש לי סה"כ 6 אחים ואחיות... עם כל אחד, יש לי קשר מאוד מאוד מאוד שונה עם חלקם אני לא בקשר בכלל אח אחד הוא החבר הכי טוב שלי ועם חלק אני מדברת פעם בכמה שבועות/חודשים... טוב, קצת חפרתי... ד"א, שלום לכולם, אני צאלה, בת 21 וחודש מת"א... האחות הקטנה במשפחה!! :)

noooga

New member
אמממ..

ואי, התשובה לזה תהיה קצת מסובכת.. קודם כל- אני בת זקונים במשפחה והאחים שלי הם מאוד גדולים ממני (22,24,25,27) אז היחסים בינינו הם כאלה: האחים שלי כל הזמן מפנקים אותי וצוחקים איתי וממש ממש כיף לי איתם! הבעיה היחידה- אני עדיין נראת להם קטנה ופגיעה..ונראה שגם כשאני אהיה בת 70 זה יראה להם ככה.. נו, מילא.. כבר פחות או יותר השלמתי עם העובדה הזאת. יש לי אחות שהכי קרובה אלי בגיל (22) שלפעמים יש לי איתה שיחות נפש כאלה: חברים, לימודים, רגשות וכל זה.. ואז זה ממש חברות. אבל יחד עם זה אנחנו רבות תמיד כמו אחיות (כמו בסרטים כזה.. שהיא כועסת עלי ואז אני מתרגזת ובלה בלה) אז אני בחיים לא אוכל להגיד נגיד לחברות שלי "יש לי אחות שהיא כ"כ חברה שלי- לא ולא! ולגבי שאר האחים.. אממ.. אחותי היותר גדולה היא האחות הגדולה האידיאלית- יפה, דואגת, משלימה ביני לבין האחות האמצעית ואני מרגישה הרבה יותר קרובה אליה וממש כיף לי איתה.. רק שהיא לא ממש חברה שלי. וזהו. ואו, קראתי את מה שקראתי והנוסח יצא על הפנים.. חח.. טוב, בפעם הבאה אני אשתדל יותר

למעלה