על בערות מדעות קדומות על המבול:

ל נ צ ח

New member
הרבה התאוריות ורק 1 מכולן אחת-האמת!

ואחת האמת ממני בלבד! <<< כי אני האמת והחיים! >>> _________________________ <<< ואין איש שיבוא למלכות אלוהים ללא שיעבור דרכי! >>> _______________________________________________ שבת שלום, * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ *

ל נ צ ח

New member
מויחל טויבס"בנה זאת לעצמך ../images/Emo24.gif

ונכון שבכל אחד מאתנו האמת והחיים! הורדתי לכאן הקובץ ששמרתי מהדיון שהיה בשנה שעברה בפורום לפילוסופיה שהיה אז בוואלה ושמו: <<<< מתתי למענכם בכדי שתחיו למעני >>>> על החיים ועל המוות! http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=6754719 <<< מתתי למענכם בכדי שתחיו למעני >>> מאת: . לנצח תאריך: 12/05/2002 שעה: 23:10 מהדברים שנאמרו בפורום לפילוסופיה על ידי "עדי נבון" והדברים שממני "לנצח" נאמרו ויאמרו : - מבחינה חוויתית אף אחד מאיתנו לא יחווה את המוות של זולתו אך כן את שלו! http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=6747349 מאת: . לנצח תאריך: 10/05/2002 שעה: 22:40 ואם תשאלי אותי על סמך מה אתה אומר זאת ? האם חווית את המוות ? אומר לך חד-וחלק <<< כן >>> חוויתי את המוות בעולם המוות בגיהינום הנורא! וחזרתי שוב כי אני האמת והחיים << מתתי למענכם בכדי שתחיו למעני >>> נ.ב לידיעתך "זו עת השמועות עלי ואמרותיי" בקרוב מאוד-מאוד "עת ההוכחות"! בה התגלות ה' בעולם ב << המבשר>> הוא < < מלך-המשיח >> << משיח-אלוהים >> ~ * ~ שבת-שלום ומבורך: * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ * אני לא כל כך מבינה... http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=6748346 מאת: עדי נבון תאריך: 11/05/2002 שעה: 10:26 << מתתי למענכם בכדי שתחיו למעני >>> בפעולה אחת השגת שתי ציפורים.. גם מתת למעננו וגם אנו חיים למענך מה קדם למה מבחינת הרצון שלך ? מה הכוונה מתת למעננו ? באיזה אופן אנו חיים למענך ? ובכלל.. תוכל לספר קצת על חווית המוות שעברת ? סליחה שיש לי כל כך הרבה שאלות, אבל ככה זה אצל בני התמותה. באהבה, עדי. כך הדבר עדי היקרה, http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=6751168 מאת: . לנצח תאריך: 12/05/2002 שעה: 00:26 כשמת האדון (האדם), הוא מהותו נשמתו מתגלגלת בעולם המוות שם הוא עבד! וכך הוא בעל-כורחו מתנהג אחוז בטירוף-דעת ממצרים מעיקים בהם נמצאת נשמתו המשועבדת לעבודות-הפרך הנוראות המייסרות אותה בניגוד לחופשיות שהייתה רגילה-לה כשחיה את החיים בעולם החיים בגוף האדם, גוף עם נשמה שחי ונושם בעולם החיים הטוב המתנהג-לו שם כמו איזה אדון או מלך שמגיע לו כמובן מאיליו שישרתו אותו כל מיני מלצריות, נהגי אוטובוסים, נהגי מוניות,בעלי חנויות, האישה, הילדים, ההורים, המשפחה, החברים, הצבא, טייסי חיל-האוויר, העיריה, הממשלה, ........ והרשימה ארוכה מאוד מאוד מאוד ברוך השם. בקיצור, תמורת כספו הוא, האדם המצוי חושב שכך קנה את עולמו. עורבא-פרח, אחיזת עיניים! הבןאדם בדכ" פשוט לא קולט לחסד שנעשה עמו וגם כי לרוב לא מודע-הוא לזה הדבר ולכן גם לא מעריך זאת שהוא משרת לאחוזים בודדים כשכולם בס"הכ משרתים אותו. הוא חי בזכות החסד שעשה כלפיו אלוהים. האדם חושב שאם שילם בכספו עבור נכס או רכוש אוכל או שירותים שונים, אז רק בזכות זה, זה מגיע לו ובטוח הוא שזה שלו ובזכותו, הוא פשוט לא מודע לכך שהתשלום האמיתי עבור כל אלה התענוגות בזה העולם שהוא חי-בו, נגבה וייגבה בייסורים נוראיים ושעליו לעבור אותם בעל-כורחו לאחר כשיוגש לו חשבון-הסיום, הוא החשבון הגדול והנורא מייד בסיום חייו בעולם-החיים. אותו הוא ישלם בעולם-המוות. שם בגיהינום, הוא נשמתו תשלם התשלום הנורא גם עבור שתחייה באדם בעולם-הבא שהוא כאמור עולם-החיים הבא לאחר עולם-המוות הנורא. עולם החיים שלאחר עולם-המוות זו הארץ המובטחת לאדם אך רק לאחר שגמר לשלם חובו הגדול הנורא ובכדי שיכנס לעולם-החיים בכדי שנשמתו תחייה-בו ובכדי שגם אחרים יחיו למענו בעולם-החיים. כן, בייסורים נשמתו תשלם עבור חייה וז"א שגם על האוויר שאותה מחייה באמצעות גוף האדם החי ועל האוכל שהוא אוכל ועל כל הטוב שהוא צורך שהרבה מאלה ישנם המונים המזלזלים בהם מבלי לדעת אותם כולם להעריך. ~ * ~ - בקשר לחווית המוות שעברתי עדי היקרה, אספר-זאת בהקדם O.K ? שבוע טוב ומבורך: ממני האוהב אותך בנצח * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ *

ל נ צ ח

New member
ותאריך מדוייק לא תשמע ממני ../images/Emo47.gif

עתה נבראו ולא מאז ולפני יום ולא שמעתם פן תאמר הנה ידעתין: - (ספר ישעיה פרק מח (ז) ספר קהלת פרק ח (ו) כי לכל חפץ יש עת ומשפט כי רעת האדם רבה עליו . . . * . . . ז"א: עתה נבראו ולא מאז ולפני יום: = במאה העשרים ותאריך מדוייק לא תשמע ממני פן תאמר הנה ידעתין,גם כי לא מגיע לך הכבוד הזה לנפנף בו בבוא היום לרבים. לכן ישאר בעירפולך ולא לזמן רב כי הנה זה בא
|s| * _____ * ל נ צ ח * _____ * |s| כל המכשפים בכיס הקטן שלי, ואל דאגה דרכי לא בכשוף! 13/11/1999 23:35 לנצח ----------------------- ובקשר לקללות; אני פשוט מראה למחטיא אותי בדבר, מה מצפה לו לפי המסר שגלוי וצפון בתנ"ך. ודרכי היא בדרך הקדושה החזקה והנוראה דרך האלוהים לכן שהרשעים ידאגו לנפשם. והוי למכשפים למינהם, הם אימפוטנטים לעומתי! והוי לנביאי השקר העלובים. ודברי ה' כנאמר ממנו "כפטיש יפוצץ סלע" ומדבריו דברי. לכן חבר אם רצונך שיכבדוך: רד מהר מדרך יוזמת הזלזול הפסולה! ___________________ ל נ צ ח ______________

ל נ צ ח

New member
על בערות מדעות קדומות על המבול:

סיפור תיבת נח והמבול מאת: polar_bear תאריך:10/12/2002 שעה: 13:09 ככל שאני חושב על סיפור תיבת נח והמבול, אני רואה עד כמה הדבר בלתי אפשרי. ברצוני לשתף אתכם בתמיהות שעלו לי. האם יש לכם תשובות רציניות לכך? א. מדוע אלוהים היה צריך להשמיד את כל בעלי החיים? הם הרי לא חטאו במאומה. רק האדם חטא. האם הוא לא יכול היה לעשות איזה הוקוס-פוקוס שיגרום רק לרשעים להיעלם, מבלי להשמיד חפים מפשע? טוב שאחרי המבול אלוהים מכה על חטא, ואומר: "לא אוסיף עוד להכות את כל חי, כאשר עשיתי" (בראשית ח´ כ"א). חבל שהוא לא חשב על זה מראש. ב. כיצד הגיעו לתיבה בע"ח מיוחדים, כמו קנגרו וקואלה (שנמצאים רק באוסטרליה), דב הפנדה (רק בסין), דב הקוטב (רק בקוטב), בופאלו וארמדיל (רק באמריקה), למה ויאק (רק בטיבט) הצב הענק (מזרח-רחוק), למור (רק במדגסקר) וכו´? שמעתי טיעון של בריאתנים, שאומר שבאותה תקופה כל בעלי החיים התרכזו באיזור שלנו, כלומר קרוב לתיבה. כמובן שטיעון זה מגוכח לחלוטין (למשל, איך בדיוק יצליח דב הקוטב לחיות במזג האויר החם שלנו?), אבל גם אם נניח שזה נכון, אז כיצד אותם בע"ח הגיעו למקומם הנוכחי אחרי המבול? הקנגרו והקואלה, למשל, לא מסוגלים לשחות עד לאוסטרליה... ג. לנח היה רק שבוע להעמיס את כל בעלי החיים לתיבה. גם אם בעלי החיים נכנסו לתיבה בקצב של זוג בכל 10 שניות (קצב מוגזם ובלתי אפשרי לכל הדעות), עדיין הוא היה מצליח להכניס רק קצת יותר מ- 60,000 זוגות. כמובן שבטבע קיימים הרבה יותר סוגי בע"ח (יש כ-30 מיליון זנים שונים. רק משפחת החרקים מונה למעלה ממיליון זנים.) ד. הרבה בע"ח זקוקים לדיאטה מיוחדת. דובי הקואלה, למשל, אוכלים רק עלי אקליפטוס (עצי האקליפטוס לא היו קיימים אז באיזור, והובאו לכאן מאוסטרליה רק במאה הנוכחית למטרת ייבוש הביצות). תולעי משי אוכלים רק עלי תות-עץ. כיצד נח אסף את סוגי המזון השונים? אולי כל בע"ח הגיע לתיבה עם סלסלה ובה המזון אותו הוא אסף באזור מגוריו? ה. כיצד המזון נשמר במשך חצי שנה מבלי להתקלקל? כידוע לכם, מקררים לא היו קיימים אז. ו. כמות כה גדולה של בע"ח היתה צריכה לייצר טונות של צואה מידי יום. כיצד צוות כה קטן (8 אנשים בלבד) הצליח לבצע משימה כזאת? אפילו צוות גדול פי 100 לא היה מצליח. לכך יש להוסיף גם האכלה, טיפול וכ´. ז. יש מינים רבים של בע"ח (בעיקר זוחלים) שחיים הרבה פחות מחצי שנה, ולכן היו צריכים למות בתיבה. כיצד הם שרדו את המבול- הרי צאצאיהם נמצאים אתנו כיום. ח. כיצד שרדו העצים והצמחים? י. כיצד שרדו מינים רבים של דגים? יש דגים שזקוקים למים מלוחים, אחרים למתוקים. יש שזקוקים למים רדודים, יש שזקוקים למים קרים. יא. אחרי המבול, אלוהים כורת ברית, ויוצר את הקשת בענן כדי שיזכיר לו את הברית. אלוהים צריך תזכורת? אולי כדאי שיעשה קשר במטפחת... יב. כל הרעיון של המבול היה להשמיד את הרשעים. האם זה הצליח...? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ בערות היא כח לשרלטנים ------------------------- * ------------------------- בערות היא כח לשרלטנים אמרת, השאלה הנשאלת היא: מי הבור השרלטן http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=7476604 מאת: . לנצח תאריך10/12/2002 שעה:22:08 בקשר לנח; לידיעתך דורו של נח הוא הדור האחרון בזמן המודרני, ז"א הדור שבסוף אחרית הימים ולמה נח? כי נח מסמל את המצב הנח שיהיה לאדם (ליהודים במיוחד) באותם הימים של לפני החורבן. ואז יבוא המבול. ותשאל אותי: איך מבול??? הרי אלוהים הבטיח אחרי המבול שלא יביא על זו הארץ עוד מבול נוסף התשובה היא, שאלוהים, בורא עולם חדש אחרי המבול של העולם שקדם לו והמבול על הארץ הם "פעם אחת בלבד בכל עולם" נברא חדש" ויהיה ויגיע לאחריתו, יבוא המבול עליו. שבת שלום!

Lu Tze

New member
הממ...

1) שאלה טובה. 2) אלוהים הבזיק אותם לשם (מה?!? הוא לא יכל לעשות את זה?) 3)קצב העלייה יכול להיות יותר מהיר, כמה זמן לוקח לבעל חיים לעבור במפתן התיבה? ואם היו שתי כניסות? או 4? וחרקים בכלל יכולים להיכנס מאות בבת אחת. 4) מה רע בסלסלות אוכל? 5) לפי מה שאני זוכר זה היה 80 יום ולא חצי שנה. בכל מקרה, עוד שאלה טובה. 6) בעל החיים התקרב למעקה בתיבה וכיוון למים. 7) הם הולידו צאצאים. 8) הם היו בצורת זרעים. 9) לא נראה לי ש-40 יום של גשם זה זמן מספיק כדי לאזן את פיזור מי המלח בעולם, כמו כן, עדיין היו מים רדודים רק שהם היו בגובה של כמה מאות מטרים מעל לפני הים. 10) הקשת בענן זו לא תזכורת לאלוהים אלא לבני אדם שלא נשכח כמה אלוהים נחמד על זה שהוא נפטר מכל הרשעים ועוד הבטיח לא להחריב את העולם שוב (מי אמר לך שזה רק שבירה של קרני אור? כופרים!). 11) בעצם, איך שאני רואה את זה, אלוהים התעצבן אז הוא החריב את העולם, לא שזה יעזור לו במשהו. פחות או יותר כמו שאני דופק את המחשב שלי עם פטיש כשהוא נתקע (מה? לא כולם עושים את זה?).

ל נ צ ח

New member
תיבת-נח=מערת המכפלה=המעבר לעולם

הבא! המעבר הזה אפשר לומר הוא < "מכונת-הזמן" > או "המעבדה" האלוהית > בו נעשה הנס-המדהים נס השכפול-המושלם של כל היסודות של הבריאה המשתכפלים-בו ולמען שיהיו כשהיו, ז"א הם משוכפלים ב - ד - י - ו - ק אלוהי-מושלם כשהיו מתמיד כך באינסוף העולמות מקדם. לעדי נבון היקרה ולכולם: >>== @@ * * << סוד מערת - המכפלה >> * * @ @ ==<< : http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=7029217 מאת: . לנצח תאריך: 29/07/2002 שעה: 21:04 מערת המכפלה: - נכון להיום מאמינים בני האדם המאמינים בסיפורי הפשט שבתנ"ך ששם במערת- המכפלה קבורים אבותינו אברהם יצחק יעקב. הם גם מאמינים שאברהם יצחק ויעקב היו אנשים מבשר-ודם כמונו שחיו נשמו והתהלכו בארץ בתקופה התנכ'ית. העניין הוא שהם כולם טעו וכצאן תועים ומטעים. -האמת הגדולה האמת-האוניברסלית אמת-האלוהים כמו שכבר הבהרתי גם בפורום-זה ולא פעם אחת, מוצפנת-היא בכל-מיני דמויות שונות ומשונות המרכיבות את סיפורי הפשט בתנ"ך, הדמויות האלה, האמת-היא שהן מסמלות מצבים ותקופות ביש וזה ""אך-ורק""בחיים שבעידן המודרני ולעולם לא בתקופה התנכ'ית או אחרת שלא הייתה מעולמים ולעד לא תהיה מציאות במציאות-החיים. ובכן, << אברהם >> - מסמל את <<< הגורל הלא-עיוור באלוהים ! > >> --------- << יצחק >> - - מסמל את - - < החיים > ו - - - - << יעקב >> - - מסמל את < המחזוריות > << מערת המכפלה >> - מסמלת את << המעבר לעולם הבא >> המעבר הזה אפשר לומר הוא < "מכונת-הזמן" > או "המעבדה" האלוהית > בו נעשה הנס-המדהים נס השכפול-המושלם של כל היסודות של הבריאה המשתכפלים-בו ולמען שיהיו כשהיו, ז"א הם משוכפלים ב - ד - י - ו - ק אלוהי-מושלם כשהיו מתמיד כך באינסוף העולמות מקדם. זה הנס קורה בכור-ההיתוך הנורא לנשמה, בשפה עממית הוא נקרא "גיהינום" כל זה מתרחש לקראת תחיית-המתים לפני שחרור כל-הנשמה מארץ לא-לה היא ארץ-ההנוראות, עולם-המתים=הגיהינום ובטרם ישועתה בגוף-אדם לארץ-המובטחת=לעולם-החדש שהוא לא פחות ולא יותר מעולם-החיים הבא במקומו של עולם-החיים שקדם-לו ושנחרב באחריתו. - במעגלי המחזוריות-הנצחית למען חיי-הנצח לכל-הנשמה בגוף האדם, נחרב העולם- הישן ובמקומו נברא העולם-החדש שכפולו-המושלם של הקודם-לו כקודמיו. בברכה לכולכם, ממני בנצח: אתכם * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ *

ל נ צ ח

New member
הקבלה בין התנך לזמננו ../images/Emo42.gif

אמיילים רבים קיבלתי גם מגולשים חכמים. הבאתי לכאן אחד מהם: חסום דואר מכתובת זו מאת:[email protected] Mon, 17 Dec 2001 15:35:15 +0200 תאריך: אל:[email protected] נושא: הקבלה בין התנך לזמננו שלום לנצח ידידי עלה לי רעיון שרציתי לשתף בו אותך, מכיוון שהינך מבין את העניין יותר ממני. הרעיון שעלה לי הוא הקבלה בין התנך לחיי היהודים, כל מה קרה ליהודים בסיפורי התנך מקביל למקרים שקרו, קורים ויקרו בזמננו. על ספר נביאים אני יכול לחשוב כמקביל לחיינו במאה ה20 וה21, ולמרות שאינני מכיר את כל הסיפורים והרעיונות בו, אני חושב שאני יכול בכלליות לחלק את הספרים לתקופות שהיו במאה ה-20 והלאה. ספר יהושע ושופטים מתרחשים לפני קום המדינה, עם המחתרות, השלטון הבריטי והתורכי, והסכסוכים עם הערבים. ספר שמואל מתאר פרק זמן קצר יותר של גיבוש המדינה לפני הכרזת העצמאות. ולבסוף ספרי מלכים מתארים את קורותיה של המדינה מאז הכרזתה: המנהיגים, המלחמות והסכסוכים. לדעתי אנחנו נמצאים בשלב של ספר ישעיה ואולי אפילו קצת בספר ירמיהו, כאשר אנחנו מתחילים להתעורר ולשנות דברים, מנסים לפעול ולהבין לאן אנחנו פונים מהמצב הנוכחי. כפי שניתן לראותו כיום במדינה. כנראה שאת גלות בבל בספר ירמיהו אנחנו נחווה בתור איזה אסון לאומי, שיהיה תחילת אחרית הימים, ולאחריו יבוא ספר יחזקאל שיתאר את פעולות ה' על פני האדמה והשלבים האחרים של אחרית הימים בספרים הבאים. אמנם הרעיון מופשט, כוללני,לא מבוסס ולא ממוקד אבל נראה שיש בו היגיון מסויים, שאתה אולי כבר מכיר אם הוא נכון, או שתראה בו הגיוני עקב ידיעותך. מה אתה חושב? בידידות. (conscious (serfer

למעלה